perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

OTOPARK BARİYER

Otopark bariyer sistemleri, otoparklarınızdaki araç geçişlerini kontrol altına almanızı sağlayan sistemlerdir. Otopark bariyer sistemleri ile otoparklarınızda geçiş kontrolü sağlarken aynı zamanda da güvenliği sağlamış olacaksınız. 3 metre, 5 metre veya 6 metre ve ara uzunluklarda olabilen kolu ile otopark bariyerlerini; sitelerinizde, plazalarınızda, iş yerlerinizde, alışveriş merkezlerinizde, kamu kurum ve kuruluşlarında, belediye otoparklarında, fabrikalarda, holdinglerde, apartman girişlerinde ve buna benzer birçok alanda rahatlıkla kullanabilirsiniz. Avax otopark bariyerlerimiz; set olarak satılmakta olup setin içerisinde, otopark bariyer, bariyer kolu, kol dayama ayağı, emniyet fotoseli, uzaktan kumanda alıcı verici ünite ve uzaktan kumanda yer almaktadır. Avax otopark bariyer sistemleri Türkiye dağıtıcısı olan firmamız tarafından satışa sunulan bariyerlerimiz oldukça kaliteli ve sağlamdır.

Hgs’li ve ogs’li otopark bariyer, sistemlerde araçların plakasına ya da ön camına UHF etiketler takılmaktadır. Öncelikle bu etiketler otopark bariyer takip programına tanımlanır. Araç otoparka giriş yaptığında, otoparkın girişinde bulunan antenler tarafından bu etiketler taranır. Alınan bilgiler programa gönderilir. Eğer geçiş yapmak isteyen aracın etiketi daha önce tanımlanmışsa, bu bilgi otopark bariyerine iletilerek kolunun kalkması sağlanmaktadır. Geçiş işlemi bu şekilde gerçekleştirilmektedir. Biletli ve ücretli otopark bariyerlerinde ise bariyerin kolunun kalkması için öncelikle bilet verme makinasından bilet almak gereklidir. Araç otoparkta ne kadar süre kalırsa kalsın, çıkışta güvenlik mobasına bileti tekrar verir. Bilet değerlendirme makinası yazılımı sayesinde aracın içeride ne kadar süre kaldığı belirlenir ve ona göre bir ücret çıkarılarak ekrana yansıtılır. Ücret ödendikten sonra çıkış bariyeri kolu açılı ve aracın çıkışına izin verilir. Bir diğer otopark bariyer sistemi olan mantar bariyer boyundan biraz fazla kadar bir yükseklikte yere kazım yapılarak, kazılan bu yere gömülür. Üçlü, ikili veya tekli olarak gömülen bu bariyerlerin aynı anda kalkıp inmesi sağlanabilmektedir. Mantar bariyer sistemleri özellikle yüksek güvenliğe ihtiyaç duyulan alanlarda tercih edilmektedir. Kamu kurum ve kuruluşları, polis merkezleri, askeri kuruluşlar ve konsolosluklar mantar bariyerlerin kullanım alanları olarak örnek verilebilir.

Road blocker ise hidrolik olarak yağ basıncı ile çalışmasını sürdüren ve yüksek güvenliğin sağlanması istenilen alanlarda kullanılan otopark bariyer sistemlerdir. Kol uzunluğu 4 veya 2 metre olarak üretilebilir ve genellikle askeri alanlarda, polis merkezlerinde, büyükelçiliklerde ve konsolosluklarda kullanılmaktadırlar.

Otopark bariyer sistemleri her geçen gün çok daha geniş alanlarda kullanılmakta olan sistemlerdir. Satışa sunmuş olduğumuz Avax otopark bariyerleri Türkiye dağıtıcısı olmamızdan ötürü de zaten sistemlerin tamamı oldukça uygun fiyatlara mal edilecektir.  Otopark bariyerlerinin MN otopark bariyer ve DZ otopark bariyer olmak üzere iki farklı modeli bulunmaktadır. Bu modellerin ikisi de aynı kullanım şekline ve amaca sahip olmasında karşın DZ otopark bariyer fiyatları, MN otopark bariyer fiyatlarına göre çok daha uygundur. Bunun sebebi her ihtiyaca uygun bir çözüm üretebilmek içindir. Bu bariyerleriz üzerinde bulunan flaşör lamba yukarı ve aşağı yönlü hareketler esnasında sürekli olarak yanıp söndüğü için de özellikle geceleri görüş açısı azalmaz. Opsiyonel olarak akü ile de kullanılabilen otopark bariyer sistemleri, elektrik kesildiğinde bile iki yüz elli defaya kadar açma ve kapama yapabilmenizi sağlamaktadır. Eğer sistemler hakkında detaylı bilgiye ihtiyaç duyarsanız telefon numaralarımızdan bizimle irtibata geçiniz.

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler

100.000'in üzerinde memnun müşteri referansı ile açık ara lider
Referanslarımızdan Bazıları