perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...
OTOPARK BARİYERİ FİYATLARI

Çalışma ortamları ve sistemleri olarak ülke genelinde her türlü şartlara uygun olarak tasarlanan ve programlanan ürünlerimiz ile yurtdışında da kullanılabilmek üzere hizmet verebilmekteyiz. Otopark bariyer fiyatları hiçbir değişiklik göstermeden sabit fiyatlar ile kullanıcıların hizmetlerine sunulmuştur. Sabit olan otopark bariyeri fiyatları sadece bu ürünlerimizle sınırlı değildir. Geniş ürün yelpazesi ile stoklarımızda bulunan her kalem ürünün fiyatları sabit olup yurtiçi ya da yurtdışı fark etmeden geçerliliğini korumaktadır. Stoklarımızda bulunan tüm ürünlerde olduğu gibi her markamızla Türkiye distribütörü olduğumuzdan bu markalar en makul fiyatlar Perkotek olarak firmamıza aittir. Ülke genelinde Perkotek firmasının yetkilendirmediği hiçbir kurum ya da kuruluş sahibi olduğumuz sistemleri satmaya ya da destek vermeye yetkili değildir. Bu sebeple en yetkili merci olarak Perkotek firmasının olduğu unutulmamalıdır. Avax markalı otopark bariyer sistemleri fiyatları uygun olduğu gibi modeller arasındaki makul fiyat farkları ile kullanıcıların tercihlerine göre bu marka altında bulanan modellerde değişiklik göstermektedir.

Kullanılacakları ortam ve amaçlara göre müşterilerimizin her türlü ihtiyaçları düşünülerek hazırlanan MN ve DZ modellerimiz de 6 m, 3 m ve ayrıca yalnız MN modeline ait olan MN 5 saçaklı bariyerler ile kullanıcı ihtiyaçları giderilmektedir. Otopark bariyeri fiyatların uygunluğu düşünülerek bariyer sistemlerinde kaliteden kaçınıldığı kesinlikle düşünülmemelidir. Elektrostatik toz boya teknolojileri ile otopark bariyerler her türlü dış etkene karşı korumalıdır. Yetenekli ana kartları ile her türlü sistem düşünülerek programlanmıştır. Bu ana kart sayesinde bariyer sistemine düşünülebilecek her çeşit bariyer otomasyon sistemi entegre edilebilir ya da acil durumlarda tetiklenecek bariyerin kendini otomatik olarak devreden çıkarak otopark yönetimine ait alt yapıda bulunan güvenlik teknolojileri ile bağlantı kurmaları sağlanabilir. Saydığım otopark bariyeri fiyatları, her bariyer için farklı olmaktadır. 

Alt yapıda bulunan bu güvenlik sistemleri acil durumlarda ya da doğal afet olaylarında otomatik olarak acil moda geçeceklerinden bariyer sistemi ile bağlantısı sayesinde bu acil uyarı sinyali algılanarak bariyer sistemi otomatik olarak devre dışında kalmış olacak. Acil durumlarda bu şekilde otomatik olarak devre dışı kalacağı gibi ayrıca tek bir merkezli olarak acil durumda verilecek kullanıcı bazlı manuel komut ile de tüm otopark sistemi acil moda düşürülebilir. Tüm bu olağanüstü haller düşünülerek hazırlanan ana kartı ile bir adım öndeyizdir. Bu yetenekli ana karta sadece güvenlik teknolojileri değil otopark otomasyon sistemleri de bağlantısı sağlanarak çalıştırılabilir. Perkotek Teknoloji A.Ş.'ye ait Avax markası ile bu otomasyon sistemleri ile de siz değerli kullanıcılarımıza hizmet vermekteyiz. Otopark bariyeri fiyatlarında olduğu gibi otomasyonda da uygun fiyat garantimiz bulunmaktadır. Bu sistemlerin en çok kullanılanları ve günümüz teknolojisi ile son teknolojiye sahip HGS - OGS otopark geçiş sistemleri aynı otoyollarda kullanılan sistemler gibi abone kullanıcıların araçlarına dağıtılacak HGS-OGS etiketler sayesinde geçişlerini otomatik olarak sağlarlar. Böylece kullanmakta olduğunuz bariyer sistemi tam otomatik bir şekilde çalışmaya başlar sizler de bir otopark otomasyon sistemine sahip olmuş olursunuz. Avax markalı altındaki HGS - OGS geçiş teknolojileri çalışacakları ortamlar düşünülerek hazırlandığından sistemlere ait olan etiket okuma antenleri okuma mesafeleri olarak da opsiyonlu hazırlanmışlardır. 0 m ile 50 m arasında okuma mesafelerinin ayarlanabilir olmaları kurulacakları ortamlarda araç geçişlerinde yaşanacak olası etiket okuma sorunlarının ortadan kalkmasını çözümlemiştir. HGS - OGS sisteminin kurulduğu bölgede araçların geçecekleri noktaların alansal olarak herhangi bir kısıtlamada kalmalarını ortadan kaldırmıştır. Ürünlerimiz ile yaşanacak herhangi bir sorunla ilgili deneyimli destek ekimizden yardım alarak sorunların çözümü en kısa süreler indirgenmiştir ve telefonla alınacak bu destekler kesinlikle ücretsiz olup ekstra bir fiyatlandırmaya dâhil değildir. Otopark bariyeri fiyatları hakkında geniş bilgi almak isterseniz telefon numaralarımızı tuşlayarak bizimle irtibata geçebilirsiniz. 

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler