perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

OTOPARK GİRİŞ BARİYERİ

Otopark giriş bariyeri sistemleri, günümüzde oldukça geniş alanlarda kullanılan sistemlerdir. Bu sistemlerin en büyük avantajlarından bir tanesi, güvenliğin yanı sıra aynı zamanda geçiş kontrolünü de sağlamasıdır. Otopark giriş bariyeri sistemleri, her geçen gün de daha geniş alanlarda kullanılmaktadır. Otopark geçiş sistemi ve hızlı geçiş sistemi olarak da kullanılan otopark giriş bariyeri sistemleri; iş yerleri, siteler ve apartmanlarda güvenle tercih edilebilmektedir. Bu sistemler ile daha önceden onay verdiğiniz araçların güvenilir olarak ve hızlı bir şekilde geçiş yapmasını sağlayabilirsiniz. Bu sistemleri oluşturanlar; otopark bariyeri, otopark anteni, araç geçiş paneli ve araç etiketleridir. Araç etiketlerinin iki farklı farklı çeşidi bulunmaktadır. Plastik etiketler, araçların plakalarına konumlandırılırlar. Bu etiketler, tanımlı olan araç anteni bunları gördüğünde bariyer kolunun açılması sağlanmaktadır. Kâğıt etiketler ise araçların camlarına yapıştırılarak kullanılmaktadır. Bu etiketler de tanımlı olduklarında kolayca geçiş yapılmasına imkân verirler. Öncelikle bu bariyerleri kullanabilmek için araç antenlerinin, araçların giriş yapacakları alanlara konumlandırılması gerekmektedir. Antenler, araçların üzerindeki tanımlı olan etiketleri gördüklerinde otopark takip yazılımı üzerinden bunu kontrol ederek, otopark giriş bariyeri kolunun hareket etmesini ya da etmemesini sağlamaktadır.

Otopark giriş bariyeri, pek çok farklı özelliği sahiptir. Bunlardan ilki kontrol edilme yöntemidir. Bu bariyerler, uzaktan kumanda ya da buton ile kontrol edilebilmektedir. Buton kontrolünde iki farklı seçenek bulunmaktadır. Bunlardan ilki tek buton ile kontrol etmedir. Tek buton kontrolünde, butona her basışta bir sonraki komuta geçilmektedir. Çift buton kontrolünde ise bariyer kolunu açmak ve kapamak için iki farklı buton seçeneği bulunmaktadır. Perkotek Teknoloji olarak satışa sunduğumuz tüm bariyerlerin, Türkiye distribütörlüğünü yapmaktayız. Satışa sunduğumuz Avax otopark giriş bariyerin kol uzunlukları 6 metre, 5 metre, 3 metre ve ara uzunluklarda değişiklik göstermektedir. Yani giriş alanınız ne kadar uzunluğa sahip olursa olsun, ideal bir çözüm bulabilmek mümkün olacaktır. Ayrıca Avax otopark giriş bariyeri, zaman kontrol özelliğine sahiptir. Zaman kontrolü sayesinde bariyerin kolu belirli bir zamana ayarlanarak o zaman diliminde kapanması sağlanabilmektedir. Ayrıca akıllı kollar, aşağı ve yukarı doğru hareket etmeleri esnasında kendilerine dokunan cisimleri hissederek, bu cisimlere tepki verme özelliğine sahiptirler. Emniyet sensörünün dışında kalan durumlarda da bariyer kolunun altında kalan bir maddeyi algılaması ve otomatik olarak yukarı doğru hareket etmesi, 0.7 saniyedir. Otopark giriş bariyerinin yukarı doğru hareketi esnasında hareket yönündeki cisimleri algılayarak durma süresi ise 0.3 saniyedir. Kolun çarpma durumunda kırılabilir üretilmesi de tabi ki mümkün olacaktır.

Elektronik devre mikroprosesör kontrollü olan otopark giriş bariyeri sistemlerinde elektronik devrenin üzerinde bulunan tüm özellikler, opsiyonel olarak kullanıma hazır olmaktadır. Çevre bağlantıları da takılarak, sistemi her zaman masrafsız bir şekilde geliştirebilmek mümkündür. Otopark giriş bariyeri fiyatları da en çok merak edilen konulardan bir tanesidir. Avax otopark giriş bariyeri Türkiye dağıtıcısı olduğumuzdan ötürü bu bariyerlerin fiyatları firmamızda oldukça uygundur. Bunun yanı sıra bu bariyerlerin kalitesi ve sağlamlığı da test edilmiştir. Yani aslında bariyer satın aldığınızda, kalite ve sağlamlığı da satın aldığınızı unutmamanız gerekmektedir. Otopark giriş bariyeri hakkında geniş bilgi için firmamız satış danışmanları ile iletişime geçebilirsiniz.

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler