perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

PARMAK İZİ İŞE GİRİŞ

Parmak izi işe giriş sistemleri, parmak izi tanıma teknolojisi ile çalışmakta olan cihazlardır. Parmak izi işe giriş cihazları, parmakların uç kısımlarında yer alan izi okuyarak geçiş yapılabilmesini sağlamaktadır. Bu iz, her insanın her parmağında farklı bir algoritmaya sahiptir. Bu algoritma, her insanın her parmağında da farklıdır. Bu sayede takip esnasında kişilerin birbirleri yerine parmak izi okutması gibi bir durum mümkün değildir. Böylece parmak izi işe giriş cihazları, çok daha sıklıkla personelleri takip etmek için kullanılmaktadır. Personelleri takip etmek için parmak izi işe giriş cihazları ile birlikte personel takip programının da kullanılması gerekmektedir. Kullanılacak olan personel takip programı, firmamız yazılımcıları tarafından delphi dilinde yazılmış olup mysql veri tabanında derlenmiştir. Bu program, personellerin tüm bilgilerini takip etmenizi sağlar. Personellerin işe giriş ve çıkış saatleri, maaşları, avans bilgileri, primleri vb. Parmak izi işe giriş programı ile takip edilebilir. Programımız, eta ve logo gibi muhasebe programları ile de uyumlu olarak kullanılabilir ve böylece personellerin finansal hesaplamaları çok daha kolay olarak yapılabilecektir. Parmak izi işe giriş programı, otomatik olarak mail gönderme özelliğine sahiptir. Böylece program üzerinden alınan tüm raporlar, istenilen mail adresine istenilen zaman diliminde gönderilmektedir. Ayrıca parmak izi işe giriş programı, otomatik olarak yedekleme özelliğine sahiptir. Bu özelliği sayesinde yanlışlıkla silinen tüm personeller geri alınabilmektedir.

Parmak izi işe giriş cihazları hakkında çok merak edilen bir konu bu cihazların kullanım alanlarıdır. Parmak izi işe giriş cihazları günümüzde sıklıkla işletmelerde kullanılmakta olan cihazlardır. İşletmeler dışında kamu kurum ve kuruluşlarında, askeri alanlarda, belediyelerde, plazalarda, spor salonlarında, alışveriş merkezlerinde personelleri takip etmek için kullanılabilmektedir. Parmak izi işe giriş cihazları ile tabi ki sadece personel takibi değil aynı zamanda üye takibi, yemekhane takibi, öğrenci takibi, tuvalet takibi ve geçiş kontrol takibi de yapılabilmekte olduğu için kullanım alanları da çok geniştir.

Parmak izi işe giriş cihazlarında genel olarak kayıt kapasitesi bin ile on bin arasında değişiklik göstermektedir. Bu sayede kullanılacak olan alana göre ideal olan cihaz seçilebilmesi oldukça mümkündür. Parmak izi işe giriş cihazlarında kayıt kapasitesi, cihazların farklı geçiş şekilleri sayesinde de artış göstermektedir. Genel olarak birçok modelinde kartlı ve şifreli olarak da geçiş yapılabilir. Bu sayede normalde geçiş yapılan parmakta kesik, çizik yahut deformasyon olması durumunda, kayıtlı olan diğer parmaklar ile geçiş yapılabilmektedir.

Parmak izi işe giriş cihazları ile kapılara, turnikelere ve bariyerlere de tetik verilebilir. Kapılara tetik vermek için bu cihazlar ile birlikte kilitlerin kullanılması gerekmektedir. Kullanılacak olan kilitlerin her kapı yapısına uygun olan farklı modeli bulunması, parmak izi işe giriş cihazları ile de tüm kapılara tetik verilebilmesini sağlamaktadır. Parmak izi işe giriş cihazları fiyat teklifi almak için hemen şimdi bizimle iletişime geçin!

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler