perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...
PARMAK İZİ KİLİT

Dünyamızda yaşamış, yaşayan ve yaşayacak olan tüm insanların parmak izlerinin eşi ve benzeri olmaması herkesçe bilinen bir bilgidir. Parmak izimizin eşsiz ve benzersiz oluşu, personel takibi konusunda en çok parmak izi kilit sistemlerin tercih edilmesini sağlamaktadır. Parmak izi, kişiye özel olduğu için özellikle işletmelerine giriş ve çıkış saatlerine önem veren işletme sahipleri, parmak izi kilit sistemlerini tercih etmektedirler. Çünkü kartlı sistemlerde bir başkasının yerine kart okutulabilir. Ancak parmak izli sistemlerde bu gibi bir problem söz konusu değildir. Parmak izi kilit sistemlerine tüm parmaklarınızın kaydını yapabilirsiniz. Bu sayede giriş veya çıkış için kullandığınız parmağınızda yara, kesik, çizik vb. gibi hasarlar söz konusu dahi tanımlı olan bir başka parmağınız ile geçiş işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. Farklı kapasitelere sahip oluşları ile parmak izi kilit sistemleri, personel sayınız her ne olursa olsun sizi en ideal çözüme kavuşturacaktır.

Parmak izi kilit sistemlerinde öncelikle kişilerin parmağı, cihaza tanıtılır. Parmağı tanımlanan kişinin cihaza parmak izini okutmasıyla birlikte, tanıtılan bu parmak izi bilgileri programa iletilmektedir. Program parmak izinin tanımlı olduğunu saptadığında geçiş izni verir. Cihaza okutulan parmak izi eğer tanımlı değil ise cihaz geçiş için tetik vermeyecektir. Parmak izi kilit sistemlerinin en büyük avantajlarından biri de anahtar taşıma yükünden kurtulacak olmanızdır. Parmak izinizi kapılarınızda, bariyerlerinizde ve turnikelerinizde adeta bir anahtarmış gibi kullanabileceksiniz. Ayrıca parmak izi kilit sistemleri ile personel takibi yapabileceğiniz gibi üye takibi veya yemekhane takibi de yapabilirsiniz. Parmak izi kilit sistemlerini yemekhane takip programı ile kullanarak yemekhanelerde öğün hak edişlerini düzenleyebilirsiniz. Kimlerin hangi saatlerde ve kaç öğün yemek yediğini bu program ile raporlayabileceksiniz. Parmak izi kilit sistemlerini personel takip programı ile de uyumlu olarak kullanabilirsiniz. Bu sayede çalışanlarınızın giriş ve çıkış saatlerini kontrol altına alırken, aynı zamanda programın gelişmiş özellikleri sayesinde ay sonu maaş hesaplamalarını otomatik olarak yaparak, el ile yapılan hesaplamalarda oluşabilecek tüm hataları engelleyebilirsiniz. Parmak izi kilit sistemlerini spor salonlarında kullandığınız üye takip yazılımı ile birlikte de kullanabilirsiniz. Bu sayede üyelerinizin giriş ve çıkışlarını kontrol edebilirsiniz. Ayrıca toplu sms gönderme özelliği bulunan üye takip yazılımı sayesinde spor salonunuzdaki kampanya ve indirimlerden tek tuş ile tüm üyelerinizi haberdar edebileceksiniz.

Parmak izi kilit sistemlerinde eşsiz ve benzersiz olan sparmak izi teknolojisi kullanılır. Parmak izi, her insanın parmağında farklı bir özellikte olmasından dolayı, özellikle personel takibinde kişilerin birbirleri yerine parmak izi okutması mümkün değildir. Bu da güvenli geçiş imkânı doğurmaktadır. Parmak izi kilit sistemleri cihazlarında aynı zamanda kartlı ve şifreli olarak da geçiş yapma imkânı bulunmaktadır. Bu sayede hem geçiş şekli şekillenmekte hem de cihazların kullanıcı kayıt hafızaları artış göstermektedir.

Parmak izi kilit sistemleri ile takip yapmak için siz neyi bekliyorsunuz? Magic Pass parmak izi kilit sistemleri Türkiye dağıtıcısı olan firmamız, sizlere en uygun fiyat garantisini sunmaktadır. Satın almak için daha fazla zaman kaybetmeden bize ulaşın!

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler