perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

PARMAK İZİ KİLİT FİYAT

Parmak izi kilit sistemleri, günümüzde çok geniş alanlarda kullanılmakta olan sistemlerdir. Bu sistemler genellikle personel takibi için tercih ediliyor olsalar da aynı zamanda öğrenci takibi, yemekhane takibi, minibüs takibi, üye takibi ve geçiş kontrol takibi için de çok sık olarak kullanılmaktadır. Parmak izi kilit fiyat, tercih edilecek olan programa göre sistemin tamamında değişiklik yapılacağı için farklılık gösterebilmektedir. Parmak izi kilit fiyat için tabi ki net bir rakam söylemekte bu yüzden mümkün değildir. Ancak Perkotek Teknoloji Dış Tic. A.Ş. olarak Magic Pass markasının Türkiye distribütörlüğünü yaptığımız için parmak izi kilit fiyat firmamızda oldukça uygun tutulmuştur. Yani Türkiye genelinde Magic Pass parmak izi kilit fiyat için farklı bir yerden daha uygun bir fiyat alabilmeniz mümkün değildir.

Parmak izi kilit sistemleri, parmak izinin yanı sıra aynı zamanda kartlı ve şifreli olarak da geçiş yapmanıza olanak tanıyan sistemlerdir. Bu sistemlerde kullanılmakta olan cihazların kayıt kapasiteleri her cihazda farklılık göstermektedir. Genel olarak kayıt hafızaları bin ile on bin arasında değişmektedir. Kullanacak olduğunuz alandaki kişi sayısı hiç önemli değildir. Kişi sayınıza göre ideal bir çözüm bulabilmek daima mümkün olacaktır. Parmak izi kilit cihazlarının pek çok avantajlı özelliği bulunmaktadır. Bunlardan bir tanesi zil çaldırmadır. Özellikle bu cihazlar ile eğer fabrikalarda personel takibi yapacaksanız, zil çaldırma sayesinde paydos ve mola saatlerinde toplu hareketi sağlayabilirsiniz. Öte yandan bir diğer harika özellik ise dahili bataryası bulunmasıdır. Dahili batarya sayesinde elektrik kesilse bile cihaz çalışmaya devam edecektir. Parmak izi kilit fiyat, batarya özelliğine göre biraz oynama yapabilmektedir. Bir diğer kullanışlı özellik de sesli ve Türkçe olarak geri bildirim yapabilmelerdir. Cihaza parmak izi okutulduğunda Türkçe olarak teşekkür etmektedir. Bazı modellerimiz İngilizce dil ile de kullanılabilmektedir. Genellikle bilgisayarla Tcp – Ip, Usb memory disk ya da Rs 232 – Rs 485 bağlantılarını kullanmaktadır. Ayrıca parmak izi kilit cihazları, otomatik olarak açma ve kapama yapabilir ya da uyku – test modlarına geçiş yapabilir.

Parmak izi kilit fiyat, kapılara ne şekilde tetik vereceğinize göre değişim gösterir. Kapılara tetik vermek için iki farklı yöntem vardır. Bunlardan bir tanesi, kilitlerin ve parmak izi kilit cihazlarının bir arada kullanıldığı yöntemdir. Diğeri ise kilidin, parmak izinin ve kapı kolunun bir arada olduğu parmak izi kilit koludur. Parmak izi kilit fiyat ya da parmak izi kilit kolu fiyat bilgisi için net bir şey söylemek mümkün olmaz. Çünkü kullanılan cihazın farklı özellikleri, parmak izi kilit fiyat için oynamalar yapabilmektedir. Ancak şunu belirtmek isteriz ki; kaliteli ve sağlam parmak izi kilit cihazları için tam olarak doğru yerdesiniz. En uygun parmak izi kilit fiyat garantisi ile satın alarak geçiş kontrolü yapmak isterseniz web sitemizin iletişim bölümünden bizimle irtibata geçebilirsiniz.

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler

100.000'in üzerinde memnun müşteri referansı ile açık ara lider
Referanslarımızdan Bazıları