perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

PARMAK İZİ OKUMA

Parmak izi okuma sistemlerinde güçlü çözümler üreten Perkotek Teknoloji, ithal etmiş olduğumuz kaliteli, hızlı ve dayanıklı parmak izi okuma cihazları ile yemekhane geçiş kontrolü, üye takibi, öğrenci takibi, personel devam kontrol takibi gibi pek çok otomasyon sisteminin üretimini gerçekleştirmeyi başarmıştır. Parmak izi okuma sistemi piyasaya yayıldıktan kısa bir süre sonra hızlı bir şekilde pek çok alanda yayılmaya başlamış ve kartlı geçiş sistemleri yerine tercih edilmiştir. Bu cihazların kişiye özgü oluşu, kapasite sorunu bulunmaması, sarf maliyetin ortadan kalkması, hızlı geri dönüş sağlayabilmesi de avantajları arasında yer almaktadır. Parmak izi kullanım alanları da her geçen gün artış göstermektedir. Kamu kurum ve kuruluşları, hastaneler, plazalar, işletmeler, hava alanları, belediyeler, okullar gibi pek çok alanda farklı takip işlemleri için tercih edilmektedir. Yüksek verim alabileceğiniz ce tüm avantajlarından %100 yararlanabileceğiniz parmak izi okuma sistemi, uygulama alanlarına göre değişiklik göstermekle beraber farklı alanlar için farklı dizayn çeşitleri ile karşımıza çıkmaktadır. Görünüş olarak farklı modelleri bulunduran parmak izi okuma cihazlarını, tercih edeceğiniz alanın tasarımına göre de seçebilirsiniz.

Peki, neden parmak izi? Doğacak olan, yaşamış ve yaşamakta olan tüm insanların parmak izleri birbirinden farklıdır. Parmak izi, kişiye özel olup benzersiz ve eşsiz bir yapıya sahiptir. Üstelik her insanın her parmağında yer alan iz de farklıdır. İşte bu yüzden parmak izi okuma teknolojisi kullanılmaktadır. Maksimum kapasite ile kullanılan parmak izi sistemleri ile özellikle de personel takibi çok güvenli ve basit olarak yapılabilecektir.

Parmak izi okuma sistemlerinde en büyük özelliklerden bir tanesi hızlı olarak tanıma yapmasıdır. Bağımsız network üzerinden yapılan taramalarda eş zamanlı bir şekilde çalışma sergileyebilir. Yüksek parmak izi kayıt kapasitesi ve yüksek hareket kaydı ile tekli veya çoklu kapı geçişlerinde tercih edilmektedir. Parmak izi okuma ile kötü niyetlerin ve ihmallerinden ortadan kalkması sağlanmaktadır. Üstelik kartlı ve şifreli geçiş seçeneklerine de sahiptir. Sarfı olmayan ekonomik bir çözüm olarak karşımıza çıkmaktadır. Günümüzde parmak izi geçiş uygulamaları, internet bankacılığında ATM’lerde, çağrı merkezlerinde, kimlik tanımlamalarında, hasta veya sigorta takiplerinde, kredi kartı uygulamalarında da yüksek güvenliği sahip olması sayesinde en büyük tercih sebebidir.

Kartlı parmak izi okuma sistemlerinde olduğu gibi bu sistemlerde kartları taşıma veya şifreleri akılda tutma gibi bir durum söz konusu değildir. Tüm veriler kişilerin parmak uçlarında gizli olmaktadır. Kişilerin kimlik bilgileri parmaklarının ucuna parmak izi olarak konumlanmıştır. Bu cihazlarda kartımı unuttum ve kaybettim gibi bahanelerde bulunmamaktadır. Parmak izi okuma sistemlerinde kullanılan cihazların kayıt kapasiteleri cihazların modellerine göre farklılık göstermektedir. Uygun modeli bulmak personel sayınıza göre değerlendirilmelidir.

Perkotek Teknoloji olarak Magic Pass parmak izi okuma sistemleri Türkiye dağıtıcısı konumunda olduğumuz için bu cihazların fiyatları da oldukça uygundur. Satın almak için yapmanız gereken tek şey 0850 811 80 00 numarasını tuşlayarak bizi aramak. Neden personel takibinde zorluk çekesiniz ki? Personellerin manuel olarak takip etmekte yaşadığınız tüm zorlukları parmak izi okuma sistemi ile aşacaksınız!

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler