perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

Parmak izi Okuma Cihazı Fiyatlarında Cazip Avantajlar

Parmak izi okuma cihazı fiyatları, oldukça merak edilmekte olan bir konudur. Bu cihazların fiyatları, kullanılacak olan modele göre değişiklik göstermektedir. Bundan dolayı aslında parmak izi okuma cihazı fiyatları hakkında çok net olarak bir bilgi verilemez. Cihazın kayıt kapasitesi, geçiş şekli vb. tüm özellikleri, fiyatını değiştirebilir. Bu yüzden net bir fiyat bilgisi ya da teklif almak isterseniz, alanında uzman ve profesyonel satış danışmanlarımız ile irtibata geçmeniz gerekmektedir.

Parmak izi okuma cihazı fiyatları oldukça çok merak edilse de bu cihazların ne tür alanlarda, hangi amaçlar için kullanılabileceği de bir merak konusudur. Parmak izi okuma cihazlarının kullanım alanları oldukça geniştir. Bu cihazlara günümüzde hemen hemen her alanda rastlayabilirsiniz. Okullar, fabrikalar, plazalar, belediyeler, askeriyeler, işletmeler, plazalar, holdingler ve alışveriş merkezleri gibi çok geniş bir kullanım alanına sahiptir. Tabi ki tüm bu alanlarda sadece tek bir amaç için kullanılmıyorlar. Genel olarak parmak izi okuma cihazları, personelleri takip etmek için kullanılıyor olsalar da günümüzde aslında bunun dışında yemekhane takibi, üye takibi, geçiş kontrol takibi, tuvalet takibi vb. için de kullanılmaktalar. Bunun için tabi ki beraberinde takip amacına uygun olan takip programının da kullanılması gerekmektedir. Eğer parmak izi okuma cihazı fiyatları uygunluğuna sahip olan bu cihazlar ile personelleri takip edecekseniz personel takip programı, üyeleri takip edecekseniz üye takip programı, yemekhanelerde takip yapacaksanız yemekhane takip yazılımı, tuvalet takibi yapacaksanız tuvalet takip programı ve geçişleri kontrol altına almak istiyorsanız da geçiş kontrol programını bir arada kullanmanız gerekmektedir. Bu programların tamamı çok kolay bir kullanım imkânı sunduğu için asla zorluk çekmeyeceğinizin de garantisini vermekteyiz.

Peki, parmak izi okuma cihazı fiyatları uygunluğuna sahip olan cihazlarımız ne tür özelliklere sahip? Her cihazın kullanıcı kayıt kapasitesi farklıdır. Genel olarak bu kullanıcı kayıt kapasitesi bin ile on bin arasında değişiklik göstermektedir. Kullanacak olduğunuz alana göre size en uygun olan kayıt kapasiteli cihazı seçebilirsiniz. Zaten pek çok modeli size kartlı ve şifreli olarak da geçiş yapma imkânı sunmaktadır. Bu sayede eğer cihazın parmak izi kayıt kapasitesi dolarsa, kartla ya da şifre ile de geçiş yapabilirsiniz. Bu da sizin cihazı uzun yıllar boyunca kullanabilmenizi sağlamaktadır. Günümüzde her geçen gün kullanımı artan parmak izi okuma cihazı fiyatları uygunluğuna sahip bu cihazların tetikleme özelliğinden de yararlanabilirsiniz. Bu cihazlar ile kapılara, bariyerlere ve ayrıca turnikelere tetik verebilmeniz mümkündür. Kapılara tetik vermek için cihazlar ile birlikte kilitlerin de kullanılması gerekmektedir. Kullanılacak olan kilitlerin her kapı yapısına uygun olan birçok farklı modeli olduğu için her türlü kapıya tetik vermek oldukça basit olacaktır. Kapılara kilitler ile tetik vermek istemezseniz de kapı kolu şeklinde olan modellerini kullanabilirsiniz. Turnikelere tetik vermek için ise bu cihazların turnikeler üzerinde kullanılması gerekmektedir. Tripod turnikelere, hızlı geçiş turnikelerine, boy turnikelerine ve engelli geçiş turnikelerine bu cihazlar ile tetik verilebilir.

Parmak izi okuma cihazı fiyatları teklifi almak ya da dilerseniz bu cihazları yerinde inceleme fırsatı yakalamak isterseniz Perkotek Plaza gelebilirsiniz. En uygun fiyatların sunulacağının garantisini veriyoruz!

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler