perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

Parmak İzi Okuyucu Kilit Fiyatları: Ekonomik ve Güvenli Çözümler!

Parmak izi okuyucu kilit fiyatları, kullanılacak olan parmak izi modellerinin her birinde farklıdır. Bu sebepten aslında parmak izi okuyucu kilit fiyatları hakkında net olarak bir bilgi veremesek de bu kilitlerin fiyatlarının oldukça uygun olduğu bilinmektedir. Parmak izi okuyucu kilit fiyatları, kullanılacak olan kilidin modeline, kayıt kapasitesine, geçiş şekillerine vb. özelliklerine bakılarak değişiklik göstermektedir. Peki, parmak izi okuyucu kilitler nasıl kullanılıyor ve hangi alanlarda tercih edilebiliyorlar? Parmak izi okuyucu kilit, parmakların uç kısımlarında yer alan izin okunarak geçiş yapılması için kullanılmaktadır. Parmakların uç kısımlarında yer alan bu iz, her insanın her parmağında farklılık göstermektedir. Bu izin farklı olması demek, geçişlerin çok güvenli bir şekilde yapılacağı anlamına gelmektedir. Çünkü geçişler sırasında herhangi birinin bir başkası yerine parmak izi okutarak geçiş yapması mümkün olmayacaktır. Parmak izi okuyucu kilit sistemleri, günümüzde işletmelerde ve plazalarda daha sık tercih edilmektedir. Bu alanlarda ofis odalarının korunaklı bir hale getirilmesi ve odaya sadece izin verilen kişilerin giriş yapması mümkün olacaktır. Bu cihazlarda kapı kolu, kilit ve parmak izi bir arada olarak kullanılır. Normal bir kapı kolu şeklinde kullanılan bu cihazlar, çalışmalarına pil ile devam etmektedir. Bu sayede de elektrik kesilmesi gibi durumlarda dahi parmak izi okuyucu kilit cihazları güvenle kullanılabilecektir ve geçişleri kontrol altına alabilecektir.

Parmak izi okuyucu kilit fiyatları uygunluğu ile satışta olan bu cihazların, kilitler ile kullanılabilen modelleri bulunmaktadır. Bu modeller, parmak izi okuma cihazı olarak adlandırdığımız cihazlardır. Bu cihazlar ile kapılardan geçiş yapmak için öncelikle cihazların kapıların giriş ve çıkış alanlarına monte edilmesi gerekmektedir. Daha sonra geçişine izin verilecek olan her kişinin parmağının cihaza tanıtılması gerekmektedir. Bu izin her insanın her parmağında farklı olması demek, geçişlerin her zaman bir güven çerçevesinde yapılması sağlanmaktadır. Bu cihazlar ile kapılara tetik vermek için kullanılacak olan kilitlerin her türlü kapı yapısına uygun olan farklı bir modeli bulunmaktadır. Ahşap kapılara, demir kapılara, metal kapılara, pvc kapılara, kompozit kapılara, pimapen kapılara ve cam kapılara parmak izi okuma cihazları ile tetik verebilirsiniz. Bu cihazlar ile isterseniz turnikelere de tetik vermek mümkündür. Turnikelere tetik vermek için cihazların, turnikelerin üzerinde kullanılması gerekir. Parmak izi tanımlı olan kişi parmağını okuttuğunda, kolayca turnike kolları geçiş izni verecektir.

Parmak izi okuyucu kilit fiyatları gibi parmak izi cihazları, kilit fiyatları ve turnike fiyatları da firmamızda oldukça uygundur. Yani hangi alanda takip yaparsanız yapın ya da hangi şekilde takip yaparsanız yapın, çok uygun fiyatlar ile geçiş yapılabilmektedir. Parmak izi okuyucu kilit fiyatları teklifi almak için tek yapmanız gereken şey 0850 811 80 00 numarasını arayabilirsiniz. Dilerseniz Perkotek Plaza’ya gelerek yerinde inceleme fırsatı da yakalayabilirsiniz!

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler