perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

Parmak İzli Giriş Çıkış Sistemi: Güvenli ve Hızlı Takip!

Parmak izli giriş çıkış sistemi, genellikle işletmelerde personellerin takip edilmesi için kullanılmakta olan sistemlerdir. Bu sistemlere tanıtılacak olan parmak izi, her insanın her parmağında farklı bir ize sahiptir. Bu izin parmaklarda farklı olması, kişilerin birbirleri yerine parmak izi okutmasının önüne geçerek, parmak izli giriş çıkış sistemini her alanda çok daha güvenli olarak kullanımın önünü açmıştır. Parmak izli giriş çıkış sistemi ile personellerin takibinin yanı sıra aynı zamanda yemekhane takibi, üye takibi, geçiş kontrol takibi, öğrenci takibi ve tuvalet takibi de yapılabilmektedir. Bu takip işlemleri için öncelikle parmak izli giriş çıkış sistemi cihazları ile birlikte uyumlu olan programın kullanılması gerekmektedir. Eğer parmak izli giriş çıkış sistemi cihazları ile öğrencileri takip etmek isterseniz öğrenci takip programı, personelleri takip etmek isterseniz personel takip programı, üye takip etmek isterseniz üye takip programı ve yemekhane takip etmek isterseniz yemekhane takip programını uyumlu olarak kullanabilirsiniz. Parmak izli giriş çıkış sistemi ile kullanılan tüm bu programlarda, kişilerin giriş ve çıkışl bilgilerine kolayca erişebilirsiniz. Kimin hangi saatte çıktığı, kimin hangi saatte çıktığı raporlamalar şeklinde görüntülenebilmektedir. Kullanılan takip programlarımızın birçok modelinde otomatik olarak mail gönderme özelliği olduğu için alınan tüm raporları dilerseniz istenilen mail adresine göndererek kolayca takip yapabilirsiniz.

Parmak izli giriş çıkış sistemi cihazlarında kayıt kapasiteleri bin ile on bin arasındadır. Yani takip yapacak olduğunuz alanlardaki kişi sayısının hiçbir önemi yoktur. Bu alanlardaki kişi sayınıza uygun olarak bir parmak izli giriş çıkış sistemi cihazı tercih edebilirsiniz. Parmak izli giriş çıkış sistemi cihazlarının birçok modelinde aynı zamanda kartlı ve parmak izli olarak geçiş yapabilme özelliği yer alır. Bu sayede zaten cihazların kayıt kapasiteleri de arttırılabilmektedir. Parmak izli giriş çıkış sistemi kapasitelerinin arttırılması, bu cihazların çok daha uzun yıllar boyunca kullanılabilmesini sağlamaktadır. Çünkü artan takip edilecek kişi sayısına göre farklı bir cihaz almadan, var olan cihazlar ile kolayca takip yapılabilecektir.

Parmak izli giriş çıkış sistemi cihazları ile dilerseniz turnikelere, bariyerlere ve kapılara tetik verebilirsiniz. Kapılara tetik vermek için kullanılacak olan kilitler, oldukça kaliteli ve uygun fiyatlıdır. Bu kilitlerin her kapı yapısında kullanılan farklı modelleri, her türlü kapıya tetik verebilmeyi sağlamaktadır. Ahşap kapılara, demir kapılara, cam kapılara, pimapen kapılara, kompozit kapılara parmak izli giriş çıkış sistemi cihazları ile bu sayede tetik verilebilmektedir. Parmak izli giriş çıkış sistemi cihazları ile turnikelere tetik vermek için ise bu cihazların turnikeler üzerinde kullanılması gerekmektedir. Turnike üzerinde kullanılan cihazlarım sayesinde hem geçiş kontrolleri hem de geçiş kısıtlamaları elde edilmektedir.

Parmak izli giriş çıkış sistemi cihazları hakkında çok daha fazlasını öğrenmek isterseniz uzman ve profesyonel satış danışmanlarımız ile iletişime geçebilir ya da dilerseniz info@perkotek.com üzerinden destek alabilirsiniz.

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler