perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

PARMAK İZLİ OKUMA SİSTEMİ

Parmak izli okuma sistemi, günümüzde oldukça sık kullanılmakta ve bu sistemlere duyulan önem de her geçen gün artmaktadır. Özellikle kartlı sistemlerdeki kart okutma, kart unutma, kart kaybetme yahut kartın çizilerek bozulmasına bağlı olarak yaşanan sorunlar parmak izi sistemlerine rağbetin her geçen gün artmasını sağlamıştır. Perkotek Teknoloji olarak Magic Pass parmak izli okuma sistemi Türkiye distribütörü olduğumuz için bu sistemlerin fiyatları da firmamızda oldukça uygundur. Parmakların deforme olarak okunamaması durumunda da diğer parmakların tanımlanması yapılabilmektedir. Yani geçiş yapmak için farklı her yöntemi denemek mümkündür. Genellikle bin ile on bin parmak izi kayıt kapasitesine sahip olan parmak izi cihazları; personel takibi, üye takibi, öğrenci takibi ve yemekhane takibi yapmak için kullanılabilmektedir.

Parmak izli okuma sistemi  oldukça güvenilir olması, bu sistemlerin sıkça kullanılmasını sağlamaktadır. Parmak izi, parmakların uç kısmındaki ize verilen isimdir. Hiçbir insanın parmak izi bir başkasıyla aynı olmadığı için de geçişlerde mutlak güven elde edilmektedir. Özellikle personel takibinde personellerin birbirleri yerine parmak izi okutması gibi bir durum söz konusu olmayacaktır. Bu da her personelin kendisinin geçiş yapmasını sağlayacaktır. Parmak izli okuma sistemi ile kullanılabilen programlar bulunmaktadır. Yemekhane takip programı, öğrenci takip programı, personel takip programı, minibüs takip programı, tuvalet takip programı ve geçiş kontrol programı ile kullanılabilen parmak izi sistemleri, en sık personel takibi yapılmak için tercih edilmektedir. Parmak izi sistemleri mantık olarak oldukça fazla tek düze ve bir o kadar da basittir. Tanımlanmış olan personel cihaza parmak izini okuttuktan hemen sonra cihaz onu tanıyarak, geçişine izin verecektir. Bu basit mantığın altında çok büyük bir ileri teknoloji yer almaktadır. Parmak izli okuma sistemi cihazları, yıllardır sürekli olarak personel takibinde kullanılmaktadır. Geçen yıllarla birlikte parmak izi cihazında büyük gelişmeler olmuş ve bu gelişmeler sayesinde de yeni cihazlar üretime girmiştir.

Magic Pass parmak izli okuma sistemi cihazları günümüzde sıkça tercih edilmesinin en büyük sebeplerinden bir tanesi, işlemcileridir. Çünkü hızlı ve kaliteli işlemcileri sayesinde parmak izini okuması cihazın 0,1 saniye gibi çok kısa bir sürede gerçekleşmektedir. Cihazların genel olarak menü dili Türkçedir ve sesli olarak geri bildirim verirler. Bunun yanı sıra bazı cihazlarda aynı zamanda zil çaldırma özelliği bulunmaktadır. Zil çaldırması sayesinde paydos veya giriş – çıkış saatlerinde zil çaldırarak toplu hareketi sağlayabilmektedir. Üstelik parmak izli okuma sistemi cihazı ile sadece parmak izli değil, aynı zamanda kartlı ve şifreli geçiş de yapılabilmektedir. Bu geçiş yöntemleri de cihazın kayıt kapasitesini arttırmaktadır. Yani özellikle personel takibi yapacaksanız, ideal bir çözüm bulabilirsiniz. Parmak izli okuma sistemi ile personel takibi yapmak için öncelikle parmak izi cihazının personellerin giriş ve çıkış yaptıkları alanlara montaj edilmesi gerekmektedir. Montaj işleminden sonra her personelin parmak izi tanımlaması yapılmaktadır. Parmak izi tanımlı olan personeller, parmak izlerini okutarak geçiş yapabileceklerdir. Fiyat olarak da çok uygun olan parmak izi sistemleri hakkında detaylı bilgi almak için bizimle 0850 811 80 00 numarasını tuşlayarak iletişime geçebileceğiniz gibi isterseniz info@perkotek.com adresine mail atabilirsiniz. Neden takip işlemleri için yüksek fiyatlara düşük performans satın alasınız ki? Arayın ve zaman kaybetmeden siz de takibin tadını çıkarın!

perkotek.com Aşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
  Dosya Adı İşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler

100.000'in üzerinde memnun müşteri referansı ile açık ara lider
Referanslarımızdan Bazıları