perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

PARMAK OKUMA CİHAZLARI FİYATLARI

Parmak okuma cihazları fiyatları, kullanılacak olan parmak izi okuma cihazlarının modeline göre değişiklik göstermektedir. Parmak okuma cihazları fiyatları hakkında bu yüzden net olarak bir bilgi verebilmek mümkün değildir. Ancak Perkotek Teknoloji olarak satışını yapmakta olduğumuz Magic Pass parmak okuma cihazları fiyatları firmamızda oldukça uygundur. Peki, bu cihazlar ne için kullanılıyor? Parmak okuma cihazları fiyatları uygunluğuna sahip olan cihazlarımız ile genellikle personel takibi yapılmaktadır. Çünkü bu cihazlara tanıtılacak olan parmak izi algoritması, her insanın her parmağında farklılık göstermektedir. Bu sayede personel takibi yaparken personellerin birbirleri yerine parmak izi okutması gibi bir durum asla söz konusu değildir. Bu da takipte güveni sağlamaktadır. Parmak okuma cihazları fiyatları uygunluğuna sahip cihazlarımız, kişilerin eşsiz ve benzersiz parmak izini 0.1 veya 0.2 saniye gibi çok kısa bir sürede okuyarak geçiş izni vermektedir. Bu hız, parmak izi geçiş kontrol cihazının sensör kalitesine göre değişmektedir. Bu cihazlar ile personel takibi yapmak için personel takip programı, üye takibi yapmak için üye takip programı, yemekhane takibi yapmak için yemekhane takip programı, geçiş kontrol takibi yapmak için geçiş kontrol programı, tuvalet takibi yapmak için ise tuvalet takip programı kullanılması gerekmektedir. Kullanımları çok basit olup tüm bu takip programları firmamız yazılımcıları tarafından yazıldığı için geliştirilebilmektedir.

Parmak okuma cihazları fiyatları uygunluğuna sahip olan cihazlarımız ile kapılara, turnikelere ve bariyerlere de tetik verebilirsiniz. Bu cihazlar ile kapılara tetik vermek için kapılarda kilitlerin kullanılması gerekmektedir. Kullanılacak olan kilitlerin her kapı yapısında kullanılabilir olan farklı modeli bulunur. Bu sayede parmak izli geçiş kontrol cihazları ile ahşap kapılara, demir kapılara, ahşap kapılara, cam kapılara veya pimapen kapılara tetik verilebilir. Strike kilitlerin tutuş gücü de her cihaz modelinde değiştiği için bu cihazlar ile tüm kapı ağırlıkları karşılanabilir. Parmak izli geçiş kontrol cihazları ile turnikelere tetik vermek için ise bu cihazların turnikelerin üzerinde kullanılması gerekmektedir. Cihaz ile turnike bağlantısı yapıldığında, tanımlı olan parmak izinin okutulması ile birlikte turnike kolları açılarak geçişe izin verilecektir.

Parmak okuma cihazları fiyatları uygunluğu ile satışa sunulan cihazlarımızın parmak izli kapı kolu modelleri ile de kapılara tetik verebilirsiniz. Bu cihazlarda parmak izi, kapı kolu ve kilit bir aradadır. Normal bir kapı kolu kapılara monte edilirler. Daha sonra geçişine izin verilecek olan kişilerin parmak izlerinin tanıtılması gerekir. Çalışmalarına pil ile devam eden bu cihazlar, elektrik kesilmesi gibi durumlardan etkilenmeden çalışabilmektedir. Kullanımları çok basit olup bazı modellerinde şifre ve kart ile de geçiş yapma özelliği yer almaktadır.

Parmak okuma cihazları fiyatları teklifi almak için Perkotek Plaza’ya gelebileceğiniz gibi 0850 811 80 00 numarasını tuşlayarak alanında uzman ve profesyonel satış danışmanlarımız ile de irtibata geçebilirsiniz!

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler