perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

Parmak Okuma Sistemleri Fiyatları: Ekonomik ve Güvenli Çözümler!

Parmak okuma sistemleri, özellikle günümüzde personelleri takip etmek amacı ile kullanılmakta olan sistemlerdir. Bu sistemlerin kullanım alanları oldukça geniş olup personel takibinin yanı sıra aynı zamanda üye takibi, yemekhane takibi, minibüs takibi, öğrenci takibi ve geçiş kontrol takibi için de kullanılabilmektedir. Parmak okuma sistemleri fiyatları uygunluğu, farklı pek çok alanda kullanımının da önünü açmıştır. Peki, parmak okuma sistemleri nasıl çalışır? Parmak okuma sistemleri, parmak izi tarama teknolojisini kullanmaktadırlar. Parmak izi, parmakların uç kısımlarında yer almakta olan izdir. Bu iz, her insanın her parmağında farklı bir özellik göstermektedir. Bu sayede geçiş yapan hiç kimsenin bir başkasının yerine parmağını okutması gibi bir durum söz konusu değildir. Böylece büyük bir güvenlik sağlanır. Her geçen gün daha sık olarak tercih edilen parmak okuma sistemleri fiyatları uygunluğu ile bu cihazların kayıt kapasitesi de modeline göre değişiklik göstermektedir. Parmak izi cihazlarının kayıt kapasiteleri genel olarak bin ile on bin arasında değişiklik göstermektedir. Takip edecek olduğunuz alandaki kişi sayısı ne olursa olsun, ona ideal bir çözüm bulabilmek daima mümkün olmaktadır. Zaten parmak okuma sistemleri cihazlarının pek çok modelinde parmak izinin yanı sıra aynı zamanda şifreli ve kartlı geçiş yapabilme özelliği de yer almaktadır. Bu şekilde cihazların kayıt kapasiteleri de arttırılmış olacaktır.

Parmak izi okuma sistemleri cihazlarının en büyük avantajlarından bir tanesi bu cihazlara birden fazla parmak izi tanıtabilme imkanının yer almasıdır. Bu sayede normalde geçiş yapılan parmakta kesik, çizik ya da deformasyon olması durumunda kayıtlı olan diğer parmaklar ile de geçiş yapılabilir. Parmak okuma sistemleri fiyatları uygunluğu ile bu cihazlar, geniş ekranlara sahiptirler. Ekranları renkli olduğu için kullanım çok daha kolay olmaktadır. Genel olarak Tcp – Ip, RS 485, RS 232 veya Usb bağlantılarını kullanarak bilgisayar bağlantısı gerçekleştirirler. Zil çaldırma özellikleri sayesinde özellikle fabrikalarda personel takibi yapılıyorsa, personellerin paydos ve mola saatlerinde toplu olarak hareket etmeleri sağlanabilir.

Parmak okuma sistemleri fiyatları uygunluğu ile bu cihazlar ile turnikelere, kapılara ve bariyerlere de tetik verilebilmektedir. Kapılara tetik vermek için öncelikle kapılarda kilitlerin kullanılması gerekmektedir. Kapılarda kullanılacak olan kilitlerin her farklı kapı yapısı için farklı modelleri bulunmaktadır. Turnikelere tetik vermek için ise parmak okuma sistemleri cihazlarının turnikeler üzerine monte edilmesi gerekmektedir. Türkçe ve sesli olarak geri bildirim verdikleri için kullanımı çok kolay olacaktır. Cihaza parmak izinizi okuttuğunuzda size sesli olarak teşekkür eder. Eğer parmak iziniz tanımlı değil ise de hatalı olduğunu sesli olarak bildirmektedir.  Genellikle parmak okuma sistemleri cihazları, -20 derece ile +50 derece arası tüm sıcaklıklarda sorunsuz olarak çalışabilmektedir.

Parmak okuma sistemleri fiyatları, oldukça merak edilmekte olan bir konu olsa da parmak okuma sistemleri fiyatları hakkında net bir bilgi vermek mümkün değildir. Çünkü parmak okuma sistemleri fiyatları, kullanılacak olan ek ürün veya parmak okuma sistemleri cihazlarının kayıt kapasiteleri, sensörleri, hızları vb. özelliklere göre farklılık göstermektedir. Parmak okuma sistemleri fiyatları teklifi almak isterseniz alanında uzman ve profesyonel satış danışmanlarımız ile 0850 811 80 00 numarasını tuşlayarak iletişime geçebilirsiniz.

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler