perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

PDKS WEB

Personel devam kontrol sistemleri, personelleri takip etmek için kullanılmakta olan sistemlerdir. Bu sistemlerde kullanılmakta olan üç farklı cihaz türü vardır. Bu cihazlar yüz tanıma cihazları, parmak izi cihazları ve kartlı geçiş kontrol cihazlarıdır. Bu cihazlardan hangisinin kullanılarak personellerin takip edileceği tamamen sizin tercihinize kalmış olmakla birlikte kullanacağınız pdks web cihazı için bizden de destek alabilirsiniz.

Perkotek ailesi olarak pdks web cihazları dünyasında satışta olan yüz tanıma cihazlarımız, personelleri takip etmek için harika bir seçenektir. Yüz tanıma pdks web cihazları, kişilerin yüzlerini okuyarak kolayca geçiş yapabilmelerini sağlar. Kişilerin yüzlerinde bulunan farklı algoritmalar sayesinde yüz okumaları sırasında personellerin birbirleri yerine yüzlerini okutarak geçiş yapmaları mümkün değildir. Bu sayede güvenlik de %100 oranında sağlanacaktır. Yüz tanıma pdks web cihazlarının kayıt kapasiteleri her cihazda farklılık gösterir. Genel olarak kayıt kapasitesi bin ile yedi bin arasında değişmektedir. Yani personellerin sayısının ne olduğunun bir önemi kalmaksızın kolay ve hızlı geçiş yapılabilmektedir.

Parmak izi pdks web cihazları ise parmak izi okuma teknolojisini kullanmakta olan cihazlardır. Bu cihazlarda kullanılmakta olan parmak izi, parmakların uç kısımlarında yer alan izdir. Bu iz hiçbir insanın parmağında aynı değildir. Bu algoritmanın aynı olmaması sayesinde de kişilerin birbirlerine yerine parmak izi okutması mümkün olmaz. Pek çok parmak izi cihazında aynı zamanda kartlı ve şifreli geçiş yapma imkânı da bulunmaktadır. Bu seçenekler sayesinde cihazın kayıt kapasitesi de artış göstermektedir. Parmak izi pdks web cihazlarında zil çaldırma özelliği de bulunmaktadır. Zil çaldırma özelliği sayesinde zil belirli bir zamana ayarlanarak o zaman diliminde personellerin toplu olarak hareket etmesi sağlanmaktadır. Ayrıca pek çok parmak izi pdks web cihazında dahili batarya özelliği de bulunmaktadır. Dahili batarya sayesinde elektrik kesilmesi gibi durumlarda dahi geçişlere devam edilebilecektir.

Kartlı pdks web cihazları da kart tanıma teknolojisi ile çalışmasına devam eden cihazlardır. Bu cihazlara kayıt edilecek olan kartlar mifare ya da proximity kart olmaktadır. Hangi kartın kullanılacağı tamamen cihazın modeline göre değişmektedir. Pek çok modelde kartın yanı sıra şifreli olarak da geçiş yapabilmek mümkündür. Bu sayede cihazların kayıt hafızası da artış göstermektedir. Kartlı pdks web cihazları ile turnikelere ve kapılara da tetik verebilmek mümkündür. Böylece geçiş kontrolü yanı sıra geçiş kısıtlamaları da elde edilebilmektedir.

Pdks web programı da yüz tanıma, parmak izi ve kartlı cihazlar ile birlikte kullanılan bir programdır. Programın kullanımı çok kolaydır. Firmamız yazılımcıları tarafından Delphi dilinde yazılmış olan pdks web programı, MySQL veri tabanında derlenmiştir. Otomatik olarak yedekleme sayesinde herhangi bir sorun yaşanması durumunda, yedeklerden veriler kullanılabilmektedir. Programda yapılan görsel değişiklikler ile hızlı erişim imkânı da yer almaktadır.

Pdks web programından alınan raporlar genel bazda ya da kişi bazında olabilmektedir. Bu raporları istenilen mail adresine otomatik olarak gönderebilmek de mümkündür. Personellerin giriş ve çıkışlarına bakılarak da ay sonları otomatik olarak maaş hesaplaması yapılabilmektedir. Ayrıca devamsızlık, izin günü ve prim hesaplamaları da program üzerinden yapılabilmektedir. Pdks web programı çok kolay olmakla birlikte satın almak için daha fazla zaman kaybetmeden hemen şimdi bize ulaşın!

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler