perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...
Perkotek Lanyard Telli Çivi
  • perkotek.com
LANYARD Telli Çivi
 
Her perakendeci, mağazalarında sunduğu ürünleri koruma ihtiyacını hisseder. Ürünlerin korunması, hem işletme için hem de müşteriler için önemlidir. LANYARD Telli Çivi, bu koruma ihtiyacını karşılamak için özel olarak tasarlanmıştır. Bu sayede mağaza sahipleri, stok kayıplarını azaltırken müşteri deneyimini de olumsuz etkilemezler.
 
LANYARD Telli Çivi Nedir?
 
LANYARD Telli Çivi, elektronik ürün güvenlik sistemleri (EAS) ile birlikte çalışan ve çeşitli ürünlerin güvende kalmasına yardımcı olan bir güvenlik aksesuarıdır. Özellikle giyim, aksesuar veya herhangi bir üründe standart güvenlik etiketlerinin kullanılamadığı durumlarda devreye girer.
 
LANYARD Telli Çivi Özellikleri ve Avantajları
 
  1. Esnek Kullanım: Telli çivinin esnek yapısı, farklı ürün tipleri ve materyalleri üzerinde kullanılmasına olanak tanır.
  2. Dayanıklı Yapı: Yüksek kaliteli materyallerden üretilmiştir, böylece uzun süreli ve etkili bir kullanım sunar.
  3. Kolay Kurulum: Mağaza çalışanları için hızlı ve kolay bir şekilde ürünlere takılabilir ve çıkarılabilir.
  4. Paketinde 1.000 adet etiket bulunmaktadır.
 
LANYARD Telli Çivi Nasıl Çalışır?
 
LANYARD Telli Çivi, genellikle bir ucu ürüne diğer ucu ise güvenlik etiketine bağlanacak şekilde kullanılır. Eğer bir müşteri, ürünü ödemeden mağaza içerisinden çalmaya çalışırsa, güvenlik anteni bu etiketi algılar ve alarmı tetikler.
 
Kullanım Alanları
 
LANYARD Telli Çivi, mağaza çalışanları tarafından hızlıca ürünlere takılabilir. Standart bir güvenlik etiketi ile birlikte kullanılır. Ürün satıldığında, özel bir çözücü alet ile kolayca çıkarılabilir. Başlıca kullanım alanları;
 
Giyim Ürünleri: Özellikle kaban, mont, ceket veya takı gibi yüksek değerli ürünlerde.
Aksesuarlar: Çantalar, şapkalar, cüzdanlar gibi farklı malzemelerden üretilmiş aksesuarlarda.
Spor Ekipmanları: Golf takımları, kayak ekipmanı gibi büyük ve değerli spor ekipmanlarında.
Güvenlik ve Müşteri Deneyimi
 
LANYARD Telli Çivi, ürünün doğal estetiğini bozmadan diskret bir şekilde koruma sağlar. Bu, müşteri deneyimini olumsuz etkilemez ve müşteriler ürünleri rahatça deneyimleyebilirler.
 
Perakende sektöründe ürün güvenliği, her geçen gün daha da önem kazanmaktadır. LANYARD Telli Çivi, mağazalar için hem ekonomik hem de etkili bir çözüm sunar. Hem işletmenizi korurken hem de müşteri deneyimini zenginleştirirken bu inovatif ürünü tercih ederek, mağazanızı bir adım öne taşıyın!
perkotek.com
perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler

100.000'in üzerinde memnun müşteri referansı ile açık ara lider
Referanslarımızdan Bazıları