perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

PERKOTEK PERSONEL TAKİP PROGRAMI

Perkotek Teknoloji olarak kurulduğumuz günden bugüne dek güvenle personel devam kontrol sistemleri satışı yapmak ve satış sonrası hizmeti vermekteyiz. Peki, nedir bu personel devam kontrol sistemleri? Personel devam kontrol sistemleri, personel takibi yapabilmek için kullanılan sistemlerdir. Bu sistemler sayesinde personellerinizin işletmeye giriş ve çıkışlarını kontrol edebilir, böylece de personellerinizin disiplinli bir şekilde giriş ve çıkış yapmasını sağlayabilirsiniz. Personel devam kontrol sistemlerinde şüphesiz ki; en güvenli yöntem yüz tarama terminalleridir. Yüz tarama terminallerinin güvenilirliği sayesinde personel takibi esnasında asla hatalı sonuçlarla karşılaşmazsınız. Yüz tanıma sistemleri, yüz tarama teknolojisi ile çalışmasını sürdürür. Bu cihazlar ile giriş ve çıkış yapmak için kişilerin yüzlerini tanımlamak gerekmektedir. Her insanın yüzünün tarama yapılan kısmının farklı olması, sayesinde hiçbir personel bir başka personel yerine yüzünü okutamaz. Yani giriş yahut çıkış esnasında sabotaj gibi durumlarla karşılaşmazsınız. Yüzünüzde sakal, bıyık, gözlük, makyaj vs. olması durumunda dahi yüksek çözünürlüklü kamera sayesinde kişinin yüzü okunabilecektir. Bu cihazların tek dezavantajı, güneş ışığıdır. Güneş ışığı okuyucunun zor okuma yapmasına neden olabilir. Bu yüzden cihazı güneş ışığından sakındığınızda hiçbir sorun ile karşılamazsınız. Parmak izi okuyucular da tıpkı yüz tanıma cihazları gibi güvenle personel takibi yapmanızı sağlayan cihazlardır. Parmak izi okuyucular, parmak izi teknolojisi ile çalışırlar. Parmak izi, her insanda farklı bir algoritmaya sahip olduğu için de bu cihazlar oldukça güvenlidir. Parmak izi her insanda farklı olduğu gibi her insanın her parmağında da farklılık göstermektedir. Bu sayede de personellerin birbirleri yerine parmak izi okutması yapmasını engelleyerek, personel takibinde daha net sonuçlar elde edebilirsiniz. Bunların yanı sıra kart okuyucular ile de personel takibi yapılabilmektedir. Ancak kartlı takip, günümüzde eskisi gibi sık tercih edilmez. Kapı açma sistemlerinde sıkça kullanılıyor olsalar da personel takibi sırasında personellerin birbirleri yerine kart okutması gibi durumlar söz konusu olduğundan ötürü, parmak izi okuyucular ve yüz tarama cihazları daha sık tercih edilmektedir.

Gelelim, personel takip programına. Perkotek personel takip programı, tüm pdks cihazlar ile birlikte kullanabileceğiniz bir takip programıdır. Perkotek personel takip programı, firmamız yazılımcıları tarafından Delphi dilinde yazılmış olup, MySQL kullanılarak derlenmiştir. Program, oldukça kolay kullanılabilir bir ara yüze sahiptir. Kısa bir eğitim alan her son kullanıcı çok basit bir şekilde kullanım sağlayabilmektedir. Personel takip programı ile personellerin işe giriş ve çıkış saatlerini raporlamalarla görebilirsiniz. Bu giriş ve çıkış saatlerine bakarak da ay sonları aylık hak edişleri kontrol altına alabilirsiniz. Perkotek personel takip programı ile aynı zamanda devamsızlık, izin günü, prim vs. hesaplamaları da kolayca yapabilirsiniz.

Perkotek personel takip programı otomatik olarak mail gönderebilmektedir. Otomatik mail göndermesi ile alacağınız tüm raporları, istediğiniz mail adresine düzenli bir şekilde gönderebilirsiniz. Ayrıca Perkotek personel takip programı otomatik olarak yedekleme yapabilir. Yani asla veri kaybı yaşamazsınız. Yedeklerden kaybettiğiniz verilere ulaşabilirsiniz. Program, o kadar profesyonelce kodlanmıştır ki; el ile müdahale edilmesi gibi durumlarda size bilgi verebilmektedir. Ayrıca raporlamalardaki yazı fontunu ve yazı boyutunu dilediğiniz şekilde düzenleyebilirsiniz. Özellikle günümüzde personel takibini el le yapmak hiç akıl karı değildir. Kaybedilen zaman ve harcanan emek bir yana, hatalı sonuçlar elde edebilme durumlarıyla karşılaşabilirsiniz. Bu durumları sadece bilgisayar ortamında kullanacağınız Perkotek personel takip programı ile ortadan kaldırabilirsiniz. Ayrıca firmanızda birden fazla cihaz kullanılıyorsa, hangi cihaz ile giriş ve çıkış yapıldığını da görebilmeniz mümkündür. Alacağınız raporları genel bazda ve kişi bazında alabilirsiniz. Perkotek personel takip programında birden fazla grup veya bölüm açabilmeniz de mümkündür. Böylece kişileri çalıştıkları bölüme göre raporlayabilirsiniz. Vardiya ile çalışan bir firma iseniz de vardiya saatlerini belirleyerek o saatlere uygun çalışma planları oluşturabilirsiniz. Perkotek personel takip programı fiyatları oldukça uygun olup, fiyat bilgisi için 0850 811 80 00 numarasını tuşlayarak destek alabilirsiniz. Perkotek personel takip programı kullanarak, personel takibi için harcadığınız zamandan ve performanstan gözle görülür bir kar ettiğini fark edeceksiniz!

 
Personel Takip Sistemi Cihazları İçin Tıklayın...

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler