perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

Gelişen teknoloji ile birlikte personel takibi yapmak amacıyla kullanılan biyometrik sistemler de gelişmeye başladı. İlk başlarda sadece kartlı sistemlerle personel takibi sağlanıyordu. Kartlı sistemlerde personellerin birbirleri yerine kart okutmaları, parmak izli sistemlerin doğmasını sağladı. Parmak izli personel giriş çıkış takip sistemleri parmak izi teknolojisiyle çalıştığı için personellerin birbirleri yerine geçiş yapmaları mümkün değildir. Çünkü parmak izimiz eşsiz ve benzersizdir. Yüz tanımalı personel giriş çıkış takip sistemi de, parmak izli sistemlerden sonra piyasaya sürülen ve en teknolojik personel giriş çıkış takip yöntemidir. Bu sistemde, cihaza herhangi bir temas olmadığı için cihazı uzun yıllar boyunca sorunsuz şekilde kullanabilirsiniz.  

PARMAK İZLİ PERSONEL GİRİŞ ÇIKIŞ TAKİP SİSTEMİ

Parmak izli personel giriş çıkış takip sistemi cihazları kullanılacağı alandaki giriş ve çıkış kapılarına monte edilirler. Aynı zamanda bu alanlarda bulunan turnike sistemlerine de monte edebileceğiniz personel giriş çıkış takip sistemlerine önce personellerin parmak izi tanımlanır. Tanımlanan parmak izi cihaza okutulduğunda cihaz bu bilgiyi personel giriş çıkış takip programına gönderir ve program bilgiyi kontrol eder. Eğer parmak izi tanımlı ise personelin geçişine izin verilir. Ayrıca parmak izli personel giriş çıkış takip sistemi ile turnikelere ve kapılara tetik verebileceğiniz gibi aynı zamanda bariyerlere de tetik verebilirsiniz. Paramk izli personel giriş çıkış takip cihazlarının kayıt kapasiteleri bin ile on bin arasında değişiklik göstermektedir. Personel sayınız her ne olursa olsun, ideal bir çözüm bulabilirsiiniz. 

YÜZ TANIMALI PERSONEL GİRİŞ ÇIKIŞ TAKİP SİSTEMİ

Yüz tanımalı personel giriş çıkış takip sistemleri, personellerin giriş ve çıkış yapacağı alanlardaki duvara veya turnikelere monte edilir. Personelin öncelikle yüzü bu cihaza tanımlanır. Yüzü tanımlanan kişi cihaza 10-15 santimetre mesafeden bakarak yüzünü okutur ve geçiş yetkisi elde eder. Yüz tanımalı personel giriş çıkış takip cihazlarının birden fazlasını bir arada kullanabilmek mümkündür. Bu sayede kaç adet giriş ve çıkış alanınız olursa olsun, çözüm bulunabilecektir. Personel giriş çıkış takip programı ile uyumlu olarak kullanabileceğiniz bazı yüz tanımalı personel giriş çıkış takip sistemlerimiz aşağıda listelenmiştir.

KARTLI PERSONEL GİRİŞ ÇIKIŞ TAKİP SİSTEMİ

Kartlı personel giriş çıkış takip sistemleri, personele verilen kartlar ile çalışmasını sürdürür. Bu kartlarla personellerin bulunacağı alanı da sınırlandırabileceğiniz gibi aynı zamanda giriş ve çıkış saatlerini kolaylıkla takip edebilirsiniz. Özellikle bu sistemi tercih eden işletmeler, bu sistem kartlarını tanıtım kartı olarak da kullanarak kartların üzerine tasarımların baskılarını yapabilirler. Aşağıda tüm kartlı personel giriş çıkış takip sistemi cihazlarımız listelenmiştir.

PERSONEL GİRİŞ ÇIKIŞ TAKİP PROGRAMI

Personel giriş çıkış takip sistemi programı; yüz tanıma sistemleri, parmak izli personel takip terminalleri ve kartlı geçiş kontrol cihazları ile birlikte kullanabileceğiniz bir programdır. Bu program ile birlikte personellerinizin giriş ve çıkış saatlerini kolaylıkla takip edebileceğiniz gibi aynı zamanda bu bilgilere dayanarak da ay sonları maaş hesaplamalarını otomatik olarak yaparak elle yapılan hesaplamalardaki hataları %100’e kadar engelleyebilirsiniz.

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler