perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

PERSONEL KART OKUYUCU FİYATLARI

Personel takip sistemleri, günümüzde oldukça geniş alanlarda personel takibi yapmak için ve personellerin giriş – çıkış bilgilerini takip edebilmek için kullanılan sistemlerdir. Bu sistemler, her geçen gün çok daha geniş bir alanda kullanılmaya başlanmıştır. Bunun nedeni, her geçen gün personel sayısının artması ve kontrol ihtiyacının da bunun akabinde artması ile birlikte çok daha geniş alanlarda kullanılmaya başlanmıştır. Personel takip etmek için tercih edilen cihazların başında personel kart okuyucu gelmektedir. Personel kart okuyucu, her personele kart tanımlaması yapılarak kullanılmakta olan cihazlardır. Bu cihazlara her personele özel bir adet kart tanıtılması gerekmektedir. Tanıtılacak olan kartların mifare ya da proximity kart olması tamamen tercih edilecek olan cihazın özelliğine göre değişir. Cihazların kayıt kapasitesi de her cihazda değişmektedir. Genel olarak personel kart okuyucuların kayıt kapasitesi 1000 ile 10.000 kart arasında değişiklik göstermektedir. Personel sayınıza göre tercih edecek olduğunuz cihazın özellikleri de farklılık göstermelidir. Bazı cihazlarda aynı zamanda kartın yanı sıra şifreli geçişe de imkân tanınmaktadır. Kart ve şifre ile aynı anda geçiş yapmak her zaman çok daha yüksek kapasiteye sahip olmak anlamını taşımaktadır. Bu yüzden de bu cihazlar, çok daha geniş alanlarda personel takip etmek amacıyla kullanılabilmektedir.

Personel kart okuyucu fiyatları, tercih edilecek olan cihazın kayıt kapasitesine göre değişiklik göstermektedir. Bu yüzden fiyatlar hakkında genel olarak bir şey söylemek mümkün değildir. Ancak Perkotek Teknoloji olarak Strike personel kart okuyucu Türkiye distribütörü olduğumuzdan dolayı çok uygun fiyatlar ile karşımıza çıkmaktadır. Bu yüzden siz de personel kart okuyucu cihazlar ile personel takibi yapmak isterseniz bizi tercih edebilirsiniz.

Personel takip etmek için kullanacağınız personel kart okuyucular, bilgisayara cat 6 ile bağlanmaktadır. Ip üzerinden haberleşmesi de bu şekilde sağlanmaktadır. Seçilen modele göre de kartlara yetki verip okutulduğunda geçiş yetkisi var ise geçiş yapılabilecektir. Personel kart okuyucu ile turnike, kapı ve bariyerlere de tetik verilebilmektedir. Turnikelere tetik verebilmek için öncelikle cihazın turnike üzerine monte edilmesi gerekir. Daha sonra da geçişine izin verilecek olan personellerin her biri için kart tanımlaması yapılır. Yapılan kart tanımlamasından sonra, turnikenin üzerinde yer alan cihaza okutma yapılarak turnikeden kolayca geçiş sağlanmış olacaktır. Kullanımı bu cihazların çok basit olup, pek çok farklı alanda kullanılmaktadır. Özellikle alışveriş merkezlerinde, belediyelerde, kamu kurum ve kuruluşlarında personel takibi yapmak için çok sık tercih edilmektedir. Personel kart okuyucu fiyatları, kayıt kapasitesine göre de değişebilmektedir. 

Personel kart okuyucu cihazlarda kullandığınız kartları, aynı zamanda personel tanıtım kartı olarak da tercih edebilirsiniz. Personel tanıtım kartlarının üzerine personel isim, soy isim, personelin çalıştığı departman gibi bilgilerin basımı, isterseniz arka yüzeyine de firma adı, firma logosu gibi bilgilerin basımı yapılabilir. Yapacağınız bu baskılar, renkli ya da siyah – beyaz olabilmektedir. Baskıların renkli mi ya da siyah beyaz mı olduğunu da tercih edeceğiniz kart yazıcı belirlemektedir. Detaylı bilgi veya satın alma bilgisi için bizimle 0850 811 80 00 numarasını tuşlayarak iletişime geçebilirsiniz. Uygun personel kart okuyucu fiyatları sayesinde siz de takibin tadını çıkaracaksınız! 

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler