perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

Plastik Kart Koruyucu Fiyatları: Modern ve Güvenli Çözüm!

Plastik kart koruyucular, kartlı geçiş kontrol sistemlerinde kullanılmakta olan kartların üzerine baskılar yapıldığında, bu baskıların yıpranmadan korunması için oldukça sık olarak kullanılmaktadır. Plastik kart koruyucu fiyatları uygunluğu ile bu kart koruyucuları, personel tanıtım kartlarınızı üzerinizde taşımak için de kullanabilirsiniz. Böylece kartların üzerine yapılacak olan baskıların çok daha kalıcı olmasını sağlayabilirsiniz. Peki, bu baskılar nasıl yapılacak? Plastik kartların üzerine baskılar, tek yüze baskı yapabilen kart yazıcılar ve çift yüze baskı yapabilen kart yazıcılar ile birlikte yapılmaktadır. Bu baskıların yapılması oldukça kolaydır. Çünkü plastik kart yazıcıların normal bir kart yazıcıdan hiçbir farkı yoktur. USB kablo ile bilgisayarlara kolayca bağlanabilirler. Bağlantı sağlanacak olan bilgisayarlardaki işletim sisteminin ne olduğunun da bir önemi yoktur. Plastik kart yazıcılar, tüm işletim sistemleri ile uyumlu olarak kullanılabilmektedir.

Tek yüze baskı yapabilen plastik kart yazıcılar, kartların sadece tek bir yüzüne baskı yapabilmenizi sağlamaktadır. Yapılacak olan bu baskılarda kartların üzerine kişilerin isimleri, soy isimleri, çalıştıkları departman, firma bilgisi ve firma logosu gibi baskılar yapılabilmektedir. Yapılacak olan bu baskıları renkli ya da siyah – beyaz yapabilirsiniz. Renkli baskılarda 16,7 milyondan fazla renk kullanılmaktadır. Tek yüze baskı yapabilen kart yazıcılar ile saatte 180 adet renkli baskılı kart basımı ve saatte 1400 adet siyah – beyaz baskılı kart basımı yapılmaktadır. Yapılacak olan bu baskılar, 300 dpi’lik bir çözünürlük ile yapıldığı için oldukça kaliteli baskılar elde edilecektir. Üstelik tek yüze baskı yapabilen bu yazıcılar, plastik kart koruyucu fiyatları uygunluğu ile kart koruyucular ile korunacaklardır. Böylece baskıların çok daha uzun süre korunması sağlanacaktır. Bu kart yazıcılarda üzerine baskı yapılan kartları, plastik kart koruyucu fiyatları uygunluğu ile plastik kart koruyucu ve kart askı ipi satın alarak, personellerinizin boyunlarında taşımasını sağlayabilirsiniz. Bu sayede gelen müşterilerin personeller hakkında fikir sahibi olması sağlanabilmektedir.

Çift yüze baskı yapabilen plastik kart yazıcılar ile de kartların her iki yüzüne baskı yapılabilmektedir. Bu baskıların tek bir yüzünde kişilerin isimleri, soy isimleri, çalıştıkları departman gibi bilgilerin baskıları bulunurken, kartların arka yüzünde firma adı ve firma logosu gibi bilgilerin baskıları bulunmaktadır. Bu baskılar, tıpkı tek yüze baskı yapan kart yazıcılarda olduğu gibi renkli ya da siyah – beyaz olabilmektedir. Renkli baskılarda, 16.7 milyondan farklı renk tonu yer alır. Yani istediğiniz renk seçeneğini kolayca tutturabilirsiniz. Çift yüze baskı yapabilen plastik kart yazıcı ile saatte 180 adet renkli baskılı kart basımı ve saatte 1400 adet siyah – beyaz baskılı kart basımı kolayca yapılabilmektedir. Plastik kart koruyucu fiyatlarının çok uygun olması ile birlikte bu kart yazıcılar ile kartların üzerine yapılacak olan baskılar, baskılara zarar gelmeden uzun süreler boyunca kullanılabilecektir.

Plastik kart yazıcılar, günümüzde her geçen gün çok daha geniş alanlarda kullanılmaktadır. Çünkü plastik kart yazıcılar ile kendiniz yapacağınız baskıları, çok daha uyguna getirebilirsiniz. Üstelik isterseniz bu baskıları kendiniz tasarlayabilir, isterseniz de hazır olan tasarımları kullanabilirsiniz. Plastik kart koruyucu fiyatları ve kart yazıcı fiyatları hakkında bilgi için info@perkotek.com üzerinden bizimle irtibata geçebilirsiniz.

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler