perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

PLASTİK KART YAZICILARI

Plastik kart yazıcıları, kartlı geçiş kontrol cihazlarında kullanılan proximity ve mifare kartların üzerine baskılar yapmak için kullanılmakta olan yazıcılardır. Öncelikle kartlı geçiş kontrol cihazlarından bahsedelim. Bu cihazlar, şifreli veya kartlı olarak geçiş yapmanızı sağlayan cihazlardır. Bu cihazların kullanımları çok basit olup geçiş yapılmak istenen alana monte edilmektedir. Daha geçiş yapılmasına izin verilecek olan her kişi için şifre tanımlaması yapılması gerekli olmaktadır. KArt tanımlanan her kullanıcı, kartı okutarak hızlı ve kolay bir şekilde geçiş yapabilecektir. Strike kartlı geçiş cihazlarında ile aynı zamanda şifre tanımlamaları ile de geçiş yapabilmek mümkündür. Kart ile geçiş yapmaya izin veren bu cihazlara, 6 haneli şifre de yazılabilmektedir. Kullanımı oldukça basit olan bu cihazlar, kişilerin giriş ve çıkış yapacakları alanlara konumlandırılmalıdır. Daha sonra da geçiş yapmasına izin verilecek olan her kullanıcı için kart tanımlanır. Kişiler geçiş yapmak istediğinde kartı okutarak, anında hızlı bir şekilde geçiş yapabilirler. Strike kartlı geçiş kontrol cihazları Türkiye distribütörü olan Perkotek Teknoloji, kartlı geçiş cihazlarında uygun fiyat garantisi sunmaktadır. Üstelik Strike kart okuyucu ile turnike, kapı ve bariyerlere de tetik verebilmek mümkündür. Strike kart okuyucu ile turnikelere tetik verebilmek için öncelikle kart okuyucunun turnikelerin üzerine monte edilmesi gerekmektedir. Daha sonra bu cihazlara kart tanımlaması yapılması gerekmektedir. Kartı tanımlı olan kişi de kartını okutarak geçiş yapmak istediğinde, turnike kolları otomatik olarak açılabilecektir. Bu sayede üye takip sistemlerinde de oldukça sık olarak kullanılırlar. Böylece plastik kart yazıcıları baskı alanları da genişlemiş olacaktır.

Plastik kart yazıcılarında tek yüze baskı yapabilen ve çift yüze baskı yapabilen iki farklı model yer almaktadır. Tek yüze baskı yapabilen plastik kart yazıcılarında kartların ön yüzüne isim, soy isim, firma adı, firma logosu veya çalışacak olan departmanın ismi gibi baskılar yapılabilmektedir. Yapılacak olan bu baskılar renkli ya da siyah – beyaz baskılar olabilmektedir. Renkli baskılarda 16.7 milyondan fazla renk kullanılır. Yani istediğiniz tüm renk tonları tutturulabilir. Bu plastik kart yazıcıları, saatte 180 adet renkli baskı basımı ve saatte 1400 adet siyah – beyaz baskılı kart basımı yapabilir. Kullanılacak olan kartların kalınlığı 0.25 mm ile 1 mm arasında değişiklik göstermektedir. Plastik kart yazıcıları 300 dpi’lik bir çözünürlükte baskı izni verdiği için baskılar da oldukça kaliteli olacaktır. Çift yüze baskı yapabilen plastik kart yazıcıları da kartların çift taraflı olarak kullanımına izin vermektedir. Çift yüze baskı yapabilen plastik kart yazıcıları da tek taraflı plastik kart yazıcıları gibi siyah – beyaz ya da renkli baskılar yapılmasına izin vermektedir. Kullanımları oldukça basit olan plastik kart yazıcıları üzerindeki baskıları kendiniz tasarlayabileceğiniz gibi hazır olan tasarımları da kullanabilirsiniz.

Kartlı geçiş kontrol sistemlerinde kullanılacak olan tüm mifare ve proximity kartların üzerine baskılar yapmanıza izin veren plastik kart yazıcıları fiyatları da firmamızda oldukça uygundur. Satın almak için yapmanız gereken tek şey 0850 811 80 00 numarasını tuşlayarak uzman ve profesyonel satış danışmanlarımız ile iletişime geçmek!

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler