perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...
perkotek.com
Türkiye Distribütörü
PM 2100 İki Ayaklı Paslanmaz Çelik Turnike
  • perkotek.com

PM 2100 İki Ayaklı Bel Turnikesi

PM 2100 İki Ayaklı Bel Turnike Sistemi, 60 watt enerji ile çalışmasını sürdürmektedir. 304 kalite paslanmaz çelikten üretilmiştir. -20 derece ve +50 derece arasındaki tüm sıcaklıklarda sorunsuz şekilde çalışmaktadır. Bu turnikenin kol uzunluğu 43 santimetredir ve turnikenin kendisi insan beli boyundadır. Acil alarm modu sayesinde yangın, deprem, sel gibi durumlarda otomatik olarak serbest geçiş moduna geçmektedir.

 

PM 2100 İki Ayaklı Bel Turnikesi Teknik Özellikleri

 
Çalışma Enerjisi: 100 volt / 240 volt AC’lik enerji ile çalışmasını sürdürmektedir.
Güç Tüketim Özelliği: 60 watt(w) güç ile çalışmasını sürdürmektedir.  
Gövdesi: 304 kalite paslanmaz çelik, 3M taşlı ve 1,25 milimetrelik gövdelidir.  
Sıcaklık Değerleri: -20 ile +50 arasındaki tüm sıcaklıklarda çalışabilmektedir.
Boyutları: 240(en) mm x 390(boy) mm x 1080(yükseklik) mm ebattadır.
Kol Uzunluğu: Kolunun uzunluğu tamı tamına 43 santimetredir.
Turnike Sistemleri Kontrol Özellikleri: Geçiş kontrol ünitelerine ve diğer tüm çevre birimlerine çok basit bir şekilde bağlanabilir. Geçişleri tetikleyebilmek için 3-50 volt DC, darbe, kuru kontak yahut Rs485, Rs232, Rs422 / TTL / CMOS ile doğrudan bilgisayar bağlantısı da yapılabilmektedir.
Sistemsel Özellikler: PM 2100 turnikenin sistemi, mekanik çözümlemesini abserver ve pnömatik olarak yapmaktadır. İki yönlü olarak çalışan bu turnike sistemi, tek bir geçişinin geçişine izin vermektedir. Geçiş yaptığınız yönde oluşan data çıktısı, dijital olabilir. Doğrudan bilgisayar kontrolünde de doğrudan bilgisayara gönderilebilmektedir. Ayrıca elektrik kesintisi gibi durumlarda otomatik olarak serbest geçiş moduna geçilmektedir.
Acil Mod Özellikleri: Afet, yangın, sel vs. acil alarm durumlarında sistem otomatik olarak serbest geçiş moduna geçmektedir.
Göstergesi: Üç konumlu ışıklı göstergesi, turnike geçişe izin verdiğinde yeşil ok sürekli olarak yanmaktadır. Geçiş yapılırken karşı yönde geçişin yasak olduğuna dair kırmızı renkli “X” işareti yanmaktadır. Geçiş yapılırken ise yeşil ok yanıp sönmektedir.  
Ekstra Özellikler: Müşterilerin isteklerine bakılarak istenen besleme gerilimi şartları sağlanabilmektedir.
Tasarım Özellikleri: Sessiz ve yumuşak geçişli turnike, dekoratif bir görünümdedir.  
Garanti Süre: İki yıl boyunca garantili olmaktadır.  
Teknik Hizmet: Kıbrıs, Türki Cumhuriyetler, Türkiye ve balkanlarda kesintisiz, uzman, hızlı ve kaliteli destek sağlanmaktadır.
Kalite Belgesi: ISO-9001, ISO-2000 ve CE standartlar  
Montaj Yöntemleri: Montaj kiti kolay ve hızlı bir şekilde montaj yapabilmenizi sağlamaktadır.
 
İlgili Arama Etiketleri: turnike, turnike sistemleri kullanım alanları, turnike fiyatı, turnikeli geçiş kontrol sistemleri, turnike fiyatları, turnike kontrolü, kartlı turnike, turnike fiyatları ankara, güvenlik turnikeleri, turnike geçiş, engelli turnikesi, otomatik turnike, turnike modelleri
perkotek.com
perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler