perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

Proximity Card Reader: Güvenli ve Hızlı Erişim!

Proximity card reader, geçişleri kontrol altına almak için kullanılmakta olan cihazlardır. Bu cihazların kullanım alanları günümüzde oldukça geniştir. Bu alanlar; alışveriş merkezleri, kamu kurum ve kuruluşları, belediyeler, askeri alanlar, fabrikalar, okullar, plazalar, holdingler, işletmeler, siteler, asansörler vb. gibidir. Proximity card reader kullanımı yanı sıra kurulumları da çok basittir. Bu cihazların kurulması için öncelikle kapıların giriş ve çıkış alanlarına monte edilmesi gerekmektedir. Daha sonra da geçişine izin verilecek olan her kişi için kart tanımlaması yapılmalıdır. Kayıt yapılacak olan kartları, her kişiye özel olarak kayıt etmek gerekmektedir. Bu sayede personellerin girişte de birbirleri yerine kart okutarak geçiş yapmaları da mümkün değildir. Bu da geçişlerin çok daha hızlı ve kolay olmasını sağlamaktadır.

Proximity card reader sistemlerin bazı modellerinde aynı zamanda mifare kartlı ya da şifreli olarak geçiş yapma özelliği bulunmaktadır. Şifreli geçiş sayesinde cihazların kayıt kapasitesinde de artış olacaktır. Proximity card reader’da en büyük özelliklerden bir tanesi bu cihazların zil çaldırma özelliklerinin bulunmasıdır. Zil çaldırma özelliği sayesinde cihaz belirli bir zamana ayarlanarak o zaman diliminde zilin çalması sağlanabilir. Bu sayede personel takibi için kullanılıyorsa özellikle, personellerin toplu olarak hareket etmeleri sağlanabilmektedir. Günümüzde her geçen gün çok daha geniş alanlarda kullanılmakta olan bu sistemler, Türkçe ve sesli olarak geri bildirim özelliğine sahiptir. Bu özellikleri sayesinde kart okutma ve kayıt etme sırasında çok daha kolay olarak kullanabileceksiniz.

Proximity card reader sistemlerde kullanılmakta olan dört farklı cihaz modeli yer almaktadır. Bu cihazlar; standalone proximity card reader, online proximity card reader, offline proximity card reader ve panelli proximity card reader. Bu kartlı sistemlerin tamamı aynı amaç doğrultusunda kullanılıyor olmasının yanı sıra kullanım şekilleri farklılık göstermektedir. Bu cihazlar, iki sene boyunca garantili olmakla birlikte, on sene boyunca da yedek parça garantisine sahiptir. Bu kart okuyuculara kartları okutmak için beş işe on santimetre mesafeden kartları okutmak yeterli olmaktadır.

Proximity card reader sistemlerde kullanılmakta olan cihazlar sadece iç ortamlarda tercih edilmezler. Bu cihazların aynı zamanda dış ortamlarda da kullanılmakta olan modelleri bulunur. Dış ortamlarda kullanılan modeller, su geçirmez özelliktedir. Su geçirmez oluşları sayesinde sorunsuzca kullanım sağlanır.

Perkotek Teknoloji ailesi olarak proximity card reader sistemlerin Türkiye distribütörlüğünü yapmaktayız. Bu sebepten ötürü bu sistemlerin fiyatları firmamızda oldukça uygundur. Yani proximity card reader satın almak için siz de doğru adrestesiniz! Hemen şimdi telefon numaralarımızdan bizimle irtibata geçerek en uygun fiyat teklifini alabilirsiniz.

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler