perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

SELENOİD KİLİT

Selenoid kilit sistemleri, silindir şeklindeki paslanmaz kapı dillerinin hareketli olan kısmına saplanması ile çalışmaktadır. Selenoid kilit sistemleri tutuş gücü sekiz yüz kilogram ile iki bin kilogram arasında değişiklik göstermektedir. Selenoid kilitlerin manyetik kısmının çinkodan ya da paslanmaz çelikten oluşan modelleri bulunmaktadır. Selenoid kilitler; ahşap, demir, metal, tahta vb. tüm kapı yapılarında kullanılabilmektedir. Yani selenoid kilit kullanmak için kapı yapınızın ne olduğunun bir önemi yoktur. Selenoid kilit fiyatları da Strike selenoid kilitlerin Türkiye dağıtıcısı konumunda olmamızdan ötürü firmamızda oldukça uygun olmaktadır.

Selenoid kilit sistemleri dışında kapılarda kullanılabilir olan elektronik kilit ve elektrikli kilit karşılıkları bulunmaktadır. Bu kilitlerin tutuş gücü sekiz yüz kilogram ile iki bin kilogram arasında değişiklik göstermektedir. Geçiş kontrol cihazları, uzaktan kumanda ile ya da butonla oturduğunuz yerden kapıyı açabilmek için de kullanılabilmektedir. Elektrikli kilit karşılıklarının kullanılacak oldukları yerlerde kapıların sabit olan kısımlarındaki dil karşılıklarının değiştirilmesi yeterli olmaktadır. Strike kapı kilitlerimizde dil mekanizmaları paslanmaz çelikten imal edildiği için uzun yıllar boyunca sorunsuz olarak kullanılabilmektedir. Her türlü kapı yapısına uygun olan modelleri bulunan elektronik kilitler, enerji varken kilitli ya da enerji varken kapalı olmak üzere farklı iki çalışma prensibine sahiptir. Elektronik kilit fiyatları, selenoid kilitlerde olduğu gibi çok uygun olmaktadır.

Selenoid kilit ve elektronik kilit dışında, cam kapılarda kullanılmakta olan bir de manyetik cam kapı kilitleri bulunmaktadır. Bu kilitler, cam kapıların sabit olan kısımlarında kullanılmaktadırlar. Cam kapıların hareketli olan kısımlarında ise aparatların kullanılması gerekmektedir. Kullanılacak olan kilitlerin tutuş gücü altmış kilogram, yüz seksen kilogram, iki yüz seksen kilogram, üç yüz elli kilogram, beş yüz kilogram, yedi yüz elli kilogram ve bin kilogram arasında değişiklik göstermektedir. Yani kapı ağırlığınızın ne olduğunun bir önemi yoktur. Selenoid kilit fiyatları teklifi için bizi arayınız!

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler