perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

ŞİFRELİ KAPI FİYATLARI

Şifreli kapı sistemleri, belirlenen bir şifre ile kapıların kontrollü bir şekilde açılmasını sağlayan sistemlerdir. Şifreli kapı sistemleri, günümüzde her geçen gün çok daha geniş alanlarda kullanılmaya başlamıştır. Ofisler, oteller, belediyeler, alışveriş merkezleri, kamu kurum ve kuruluşları gibi pek çok farklı alanda kullanılmaktadır. Özellikle personel takibi yapmak için tercih edilen şifreli kapı sistemleri, bunu yanı sıra ayrıca geçiş kontrolü sağlayabilmek adına da çokça kullanılmaktadır. Şifreli kapı sistemlerinde kullanılan 4 farklı çeşit cihaz bulunmaktadır. Bunlar; standalone şifreli kapı sistemleri, online şifreli kapı sistemleri, offline şifreli kapı sistemleri ve panelli şifreli kapı sistemleridir. Tüm bu sistemler amaç olarak aynı olsa da kullanım açısından farklıdır. Panelli şifreli kapı sistemlerinden bahsedelim. Bu sistemlerde kullanılacak olan cihazlara aptal terminal adı verilmektedir. Aptal terminaller, çalışmaları esnasında panel olmadan çalışmaya devam edemezler. Tüm geçiş izinleri panel tarafından verilmektedir. Panel bu izni, birlikte kullanılan takip yazılımından almaktadır. Bir panele 4, 8 ya da 16 adet cihaz kayıt edilebilmektedir. Tabi ki birlikte kullanılan panel sayısı da arttırılabilir. Panelli şifreli kapı fiyatları, kullanılacak olan cihazın modeline göre farklılık gösteriyor olsa da firmamız Strike şifreli kapı sistemlerinin markasına sahip olduğu için her zaman en uygun fiyat ile karşılaşmanız söz konusu olacaktır.

Standalone şifreli kapı sistemleri ise çalışmalarına bilgisayardan bağımsız olarak devam etmektedir. Bu cihazlar ile şifrenin yanı sıra aynı zamanda kartlı olarak da geçiş yapabilmek mümkündür. Bunun için öncelikle kart tanımlaması yapılmalıdır. Kart tanımlaması yapabilmek için de master kart tanımlaması yapmak gerekir. Master kart bir nevi şifre niteliğindedir. Geçiş yetkisi vermek amacıyla kullanılır. Ayrıca bu cihazlar sabotaj yapılması gibi durumlarda kullanıcısını da uyarmaktadır. Depo, ofis gibi güvenliğe ihtiyaç duyulan alanlarda %100’e yakın kullanıma yaklaşan standalone şifreli kapı sistemlerinde su geçirmeyen cihazlar da bulunmaktadır. Bu cihazlar, su geçirmez özellikleri sayesinde dış ortamlarda da kullanım için uygunluk sunmaktadır. Renk olarak da istediğiniz modeli seçebilmeniz mümkündür. Standalone şifreli kapı fiyatları için bizi arayabilirsiniz.

Offline şifreli kapı sistemlerinde bahsedelim. Bu sistemler, bilgisayarın açık kalmasına gerek duymadan çalışmaya devam ederler. Aynı zamanda bu sistemlerde kullanılan cihazlar, panel görevi de gördükleri için cihazlar ile beraber panel kullanılmasına gerek yoktur. Bu cihazların kayıt kapasitesi de her cihazda farklıdır. Ancak şifrenin yanı sıra ayrıca kartlı olarak da geçiş yapılabilen modeller bulunur. Bu kartlar, proximity ya da mifare kart olmaktadır. Hangi kartın kullanılacağı tamamen cihazın kendi özelliğine göre değişmektedir. Online şifreli kapı sistemleri ise çalışmaları esnasında sürekli olarak bilgisayarın açık kalmasına ihtiyaç duyarlar. Bu yüzden diğer tüm cihazlara göre daha az kullanılmaktadır. Offline şifreli kapı fiyatları için bize ulaşabilirsiniz. 

Şifreli kapı fiyatları hakkında detaylı bilgi almak isterseniz uzman, tecrübeli, kesintisiz hizmet veren satış müdürlerimizden ve satış danışmanlarımızdan destek alabilirsiniz. En iyi ve kaliteli şifreli kapı sistemi ile turnike ve bariyerlere de tetik vererek geçiş kontrolünün yanı sıra kısıtlamaları da arttırabileceğinizi unutmayın. Uygun fiyat garantisi ile satın almak için bize info@perkotek.com adresine mail atarak ulaşabileceğiniz gibi aynı zamanda 0850 811 80 00 numarasını tuşlayarak da ulaşabilirsiniz.

perkotek.com Aşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
  Dosya Adı İşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler

100.000'in üzerinde memnun müşteri referansı ile açık ara lider
Referanslarımızdan Bazıları