perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

ŞİFRELİ KAPI OTOMATİĞİ FİYATLARI

Şifreli kapı otomatiği, şifre ve kart ile geçiş yapabilmenizi sağlayan sistemlerdir. Bu sistemler, belirlenen bir alana belirli yetkiler verilmiş olan kişilerin tanımlanan aralıklarda giriş ve çıkışlarını sağlamak yükümlü olan sistemlerdir. Bu sistemlerin kullanımları çok basit olup geniş alanlarda kullanılmaktadır. Daha önceden tanımlanmış olan kartların okutulması sonucu kapı kilitlerine, bariyerlere ve turnikelere de tetik verilmektedir. Bu sistemlerde kullanılmakta olan cihazlara kartlar yaklaşık olarak 5 ile 15 santimetre mesafeden yaklaştırılmaktadır. Standalone şifreli kapı otomatiği, offline şifreli kapı otomatiği, online şifreli kapı otomatiği ve panelli şifreli kapı otomatiği olarak bu sistemler dörde ayrılmaktadır. Standalone kapı otomatiği sistemleri, bilgisayardan bağımsız olarak çalışmasını devam ettiren sistemlerdir. Bu sistemlerin kullanımları çok basit olup master kart tanıtılmadan kart tanımlaması yapılmamaktadır. Kart okuyucuların tetik süreleri de istenildiği şekilde ayarlanabilmektedir. Tetik olarak kuru kontak verildiği için de elektronik kilit, elektrikli kilit ve elektrikli kilit karşılıklarını açtırabilmektedir. Kart okutarak çıkış yapılabileceği gibi aynı zamanda şifreli olarak da geçiş yapılabilmektedir. Standalone şifreli kapı otomatiği fiyatları hakkında bilgi almak isterseniz telefon numalarımızı tuşlayabilirsiniz. 

Offline şifreli kapı otomatiği sistemlerinde ise geçiş yapabilmek için bilgisayarın sürekli olarak açık olmasına gerek yoktur. Öncelikle kartlara geçiş zoneları tanımlanarak hangi kart ile hangi günlerde ya da hangi saatlerde geçiş yapılabileceği detaylandırılmaktadır. Kartlı geçiş kontrol programı aracılığı sayesinde tüm geçiş logları bilgisayarlara aktarılarak da kart bazında ya da seviye bazında da istenilen raporlar alınarak mail ya da yazıcı çıktısı olarak belge haline geliştirilebilmektedir. Kart tanımlamaları önce bir cihaza tanıtılmakta olup kart numaraları yazılıma çekilmektedir. Akabinde de kaç adet kart okuyucu var ise belirlenen kart numaraları da geçişlerin kolayca yapılabilmesi için kolay bir şekilde transfer edilebilmektedir. Online şifreli kapı otomatiği sistemlerinde ise bilgisayarların sürekli olarak açık kalması gerekmektedir. Geçiş yetkileri, geçiş zaman tanımlamaları ve geçiş adetleri program üzerinden tanımlanmaktadır. Rs 232 ve Rs 485 ile çalışan kart okuyucular, konvektör aracılığı ile de bilgisayarların seri portuna bağlanmaktadır. Onlline şifreli kapı otomatiği fiyatları için bizi arayabilirsiniz. 

Panelli şifreli kapı otomatiği sistemlerinde ise kullanılan cihazlar, aptal terminal olarak adlandırılmaktadır. Bu terminaller, hafızalarında hiçbir bilgiyi barındıramazlar. Kartın okutulduğu anda bağlı olduğu panele kart numarası ulaştırılmaktadır. Panel geçiş yetkisinin verilip verilmeyeceğini de kendisi vermektedir. Bu karardan sonra da sonuç sinyali doğrudan okuyucuya gönderilmektedir. Gelen sonucun bilgisine göre de kapının açılması ya da açılmaması sağlanmaktadır. Panellere 4, 8 veya 16 adet kart tanımlaması yapılabilmektedir. Access kontrol panelleri bilgisayar üzerinden Tcp – Ip ile kesintisiz olarak hızlıca haberleşme sağlamaktadır. Aynı ağda 256 adet panel kullanılabilmekte ve 4.096 adet de kart okuyucu aynı anda kontrol edilebilmektedir. Bu paneller, bilgisayardan bağımsız olarak çalışabildiği gibi aynı zamanda istenirse online olarak da çalışabilmektedir. Üstelik antipassback konrollüdür. Panelli şifreli kapı otomatiği fiyatlarını öğrenmek için bize ulaşabilirsiniz. 

Şifreli kapı otomatiği fiyatları da kullanılacak olan cihazın özelliklerine göre değişiklik göstermektedir. Cihazın kayıt kapasitesi, geçiş tipi vs. fiyatlara etki eden önemli özelliklerdir. Günümüzde sürekli çok daha geniş alanlarda kullanılmakta olan bu sistemlerin fiyatları hakkında detaylı bilgi sahibi olmak isterseniz telefon numaralarımızı tuşlayarak bizimle iletişime geçebilirsiniz. Neden kontrollü geçişler sağlamak yerine farklı yöntemlerle kontrol etmek için ekstra çaba ve masraf harcayasınız ki?

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler

100.000'in üzerinde memnun müşteri referansı ile açık ara lider
Referanslarımızdan Bazıları