perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...
perkotek.com
Türkiye Distribütörü

ŞİFRELİ KİLİT

Son dönemlerde sıkça karşılaştığımız ürünlerin başında gelen şifreli kilit, her geçen gün yaygınlığını arttırmakta ve sizler tarafından makul bir şekilde tercih edilmektedir. Günümüz teknolojisi dahilinde, neredeyse her yer de kullanım alanları doğuran bu ürün tipi, birkaç sene öncesine kadar hiçbir yaygınlığa sahip değildi. Şimdi Fast-food tuvaletleri, şirket yemekhaneleri gibi pek çok alan da gözümüze çarpan sistem türü, her geçen gün kitlelerin daha fazla tercih ettiği bir ürün olarak karşımıza çıkmaktadır.

Gelişmiş teknoloji ile beraber çok daha kurumsal ve sadece şifreyi verdiğiniz kişilerin hizmet almasını sağlayacak olan bu sistem türü, fiyatları sebebiyle de makul olarak kitleler tarafından tercih edilebilir bir ürün haline gelmiştir. Perkotek olarak, en uygun fiyatlardan sizlere şifreli kilit sunuyor, satın almanız doğrultusunda da sistemi kullanabilme olanaklarını tanıyoruz. Bu evrede ise ürünü sorunsuzca kullanmak ve kendinize bir kullanım alanı oluşturmak isterseniz, gelişmiş teknoloji ile birlikte şifreli kapı kilidi ürünlerimiz inceleyebilir ve sipariş edebilirsiniz. Teknoloji ilerledikçe parmak izi okuyucu ve yüz tanıma sistemlerine daha çok geçiş yapıldı ve geçtiğimiz yıllarda popüler olan şifreli kilit sistemlerinde fiyatlar aşağıya düştü. Biz de halen bu ürünün çeşitli alanlar da kullanımda olduğunu bildiğimizden dolayı, sizlere temel olarak sistemi kullanabilme ve sorunsuzca hizmet alabilmeniz sayesinde, ürünlerin en nitelikli şekilde değerlendirilebileceği ortamlar sunmayı da ihmal etmemekteyiz. O halde hemen siz de Perkotek müşteri temsilcileri ile kontağa geçebilir, ürünle alakalı en değerlendirmeli bilgilere ulaşım sağlayabilirsiniz. Fiyat konusunda sizlere çok cüzi miktarlar sunacak olan firmamız, kurulum ve montaj konusunu da kısa sürede sağlayacak ve en kapsamlı şekilde hizmetler almanıza öncülük edecek. Ofis girişlerinde, hastanelerde, otellerde, okullarda veya depolarda; her alanda kullanılabilir şifreli kilit kapılar, bu kapsamda %100’e kadar güvenlik önlemi alabilmeniz doğrultusunda da sıkı çalışmalar ortaya koymayı ihmal etmemektedir. Ayrıca tüm resmi kurumlar da neredeyse zorunlu hale gelmiş olan kilit sistem türü, sizlerin de her türlü alanlarında öncü bir hizmet ahlakı sunmayı garanti ediyor.

Şifreyi vermediğiniz herhangi bir birey, direkt olarak giriş yapamayacağı gibi, sadece şifreyi bilen kitleler bu alana giriş yapacaklar. Böylelikle şifreli kilit sistemleri  için servet ödemenize gerek kalmadan, çok cüzi rakamlar karşılığında siz de ürüne kavuşabilecek ve siparişlerinizi tamamlayabileceksiniz. Her anlamda kaliteli ürünleri sizlerle buluşturabilme noktasında çalışan teknik kadromuz, bu ürünü de kısa süre içerisinde, cüzi rakamlar karşılığında siz değerli müşterilerine sunmaktan geri kalmamaktadır. Diğer kilit sistemlerine nazaran çok daha pratik ve kolay kullanım olanaklarına sahip olduğu için, ürün tipi alanının bir numarası konumundadır.

Perkotek olarak, bugüne kadar 100.000’in üzerinde şifreli kilit sistemleri ürününü tedarik ettik ve kurulum aşamalarını gerçekleştirdik. Bu sayede ürünlerin tamamına anlık olarak ulaşabilme durumu söz konusu olduğu gibi, sorunsuz olarak garanti kapsamı boyunca da hizmet alabileceğiniz ortamlar yaratmaktan geri kalmadık. Her daim müşteri odaklı çalışan teknik kadromuz, sizlere alanında profesyonel bir yaklaşım sergilemeyi ihmal etmiyor ve her daim kaliteli ürün seçeneklerini sunuyor. En cüzi rakamlar karşılığında satın alacağınız şifreli kilit sistemleri siz de tüm alanlar da tercih edebileceksiniz! Evinizin gizli bölümlerin de bile son kalite hizmetler sunan ve şifre olmadığı müddetçe herhangi bir giriş izni vermeyen bu sistem türü, uzun vadede garantili ve dilediğiniz zaman şifre sıfırlama veya değiştirme gibi olanakları da sizlere sunma noktasında sıkı çalışmalar ortaya koymaktadır.

perkotek.com Aşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
  Dosya Adı İşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler

100.000'in üzerinde memnun müşteri referansı ile açık ara lider
Referanslarımızdan Bazıları