perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

Şifreli Kilit Fiyatları: Ekonomik ve Güvenli Seçenekler

Şifreli kilit fiyatları, kullanılacak olan cihazların modeline göre değişiklik göstermektedir. Bu sebepten dolayı, şifreli kilit fiyatları hakkında net olarak bir bilgi veremeyiz. Ancak firmamız tarafından satışı yapılmakta olan Strike şifreli kilit fiyatları genel olarak oldukça uygundur. Bu cihazların, dört farklı modeli bulunmaktadır. Bunlar; standalone kartlı geçiş kontrol cihazları, online kartlı geçiş kontrol cihazları, offline kartlı geçiş kontrol cihazları ve panelli kartlı geçiş kontrol cihazlarıdır. Hangi modelin kullanılacak olduğu tamamen sizin tercihinize kalmış olmakla birlikte, standalone Strike şifreli kilit fiyatları, online Strike şifreli kilit fiyatları, offline Strike şifreli kilit fiyatları ve panelli Strike şifreli kilit fiyatları farklılık gösterir. Peki, bu cihazlar ne işe yarar? Belirli alanlara, belirli yetkiler verilmiş olan kişilerin giriş ve çıkışlarını kontrol etmek için kullanılmaktadırlar. Şifreli kilit cihazları ile kartlı geçişin yanı sıra aynı zamanda şifreli olarak da geçiş yapabilmek mümkündür. Hangi geçiş şeklinin kullanılacağı size kalmıştır. Tanımlı olan kartların unutulması durumunda, şifre ile geçiş yapılabilir. Bu cihazlara tanıtılacak olan kartların da proximity kartlar ve mifare kartlar olmak üzere iki farklı modeli bulunmaktadır. Hangi kartın kullanılacak olduğu, cihazların farklı modellerinde değişiklik gösterir. Kartların cihazlara sadece beş ile on santimetrelik mesafeden gösterilmesi, geçiş yapılması için yeterli olacaktır. Üstelik bu kartların üzerine baskılar da yapılabilir.

Strike şifreli kilit fiyatları ile uygunluğu ile kullanılabilecek olan standalone kartlı geçiş kontrol cihazları, çalışmalarına bilgisayarlardan bağımsız olarak devam etmektedirler. Bu cihazlara kart tanıtabilmek için öncelikle master kart okutulur. Daha sonra akabinde kartlar tanıtılır. Tanımlanan kartların okutulması ile birlikte de kolayca geçiş yapılabilmektedir. Bu cihazlar ile elektrikli kilit karşılıklarına, manyetik kilitlere ve elektronik kilitlere de tetik verilebilmektedir. Kart okutarak geçiş yapmanın yanı sıra şifre ile de geçiş imkânı sunmaktadır. Özellikle ofis, depo ve apartman kapılarında sıkça kullanılabilmektedirler.

Strike şifreli kilit fiyatları uygunluğu ile kullanılan bir diğer cihaz modeli de ofline kartlı geçiş kontrol cihazlarıdır. Bu cihazlar, çalışmaları sırasında bilgisayarların açık olmasına gerek duymazlar. Kendileri panel görevi gördükleri için çalışmaları sırasında panele de ihtiyaç duymazlar. Kullanımları çok basit olan bu cihazlar ile günümüzde özellikle personel takibi yapılıyor. Online kartlı geçiş kontrol cihazları ise çalışmaları sırasında bilgisayarların açık olmasına ihtiyaç duymayan cihazlardır. Bu cihazlara geçiş yetkileri, geçiş adetleri ve geçiş tanımları program üzerinden tanımlanmaktadır.

Strike şifreli kilit fiyatları uygunluğu ile panelli kartlı cihazlar da günümüzde çok geniş alanlarda kullanılıyor. Bu cihazlar, hafızalarında hiçbir bilgiyi tutamazlar. Bütün bilgiler panel üzerinde tutulmaktadır. Bir panele modeline göre iki, dört, sekiz veya on altı adet kart okuyucu tanıtılabilmektedir. Standalone kartlı geçiş kontrol cihazları ise çalışmaları sırasında bilgisayarların açık olmasına ihtiyaç duymayan cihazlardır. Bu cihazlar, sabotaj yapılması gibi durumlarda alarm vererek kendini kapatma özelliğine sahiptir. Elektronik kilit, manyetik kilit ve elektrikli kilit karşılıklarını da tetikleyebilmektedir. Strike şifreli kilit fiyatları hakkında daha fazlası için hemen bizi arayın!

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler