perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

MAĞAZA ÜRÜN KORUMA ALARM ANTENLERİ

Mağaza ürün koruma alarm sistemleri, mağazalarda yer alan ürünlerin korunması için kullanılmaktadır. Özellikle mağazalarda artan hırsızlık olayları bu sistemlere ilgiyi de arttırmaktadır. Güvenlik için olmazsa olmaz haline gelen bu sistemler; mağaza ürün koruma anteni, mağaza ürün koruma alarm etiketleri ve mağaza ürün koruma etiket sökücü ve öldürücüden oluşmaktadır. Öncelikle mağaza koruma alarm antenleri mağazaların giriş ve çıkış alanlarına konumlandırılırlar. Bu antenlerin ses seviyesini ve hassasiyet ayarını da kendiniz değiştirebilirsiniz. Aşağıda firmamız tarafından satışa sunulmuş olan ürün koruma antenlerimizi inceleyebilirsiniz.

Mağaza ürün koruma sistemleri fiyatları oldukça uygun olup firmamız SENSITIVE mağaza ürün koruma sistemleri Türkiye distribütörü konumundadır. Ürün koruma antenlerinin fiyatları hakkında detaylı bilgi almak için 0850 811 80 00 numarasını tuşlayabilirsiniz. Vakit kaybetmeyin ve ürünlerinizi güvence altına alın!

MAĞAZA ÜRÜN KORUMA ŞİŞE ETİKETİ

Mağaza ürün koruma sistemlerinde kullanılan etiketler; plastik ve kâğıt etiket olmak üzere iki çeşide ayrılmaktadırlar. Plastik etiketler, ürünlerin üzerinde takılmak, kağıt etiketler ise ürünlerin üzerine yapıştırılmak için kullanılırlar. Sun, golf, round, square, şişe etiketi radyo frekansı ile çalışmasını sürdürmektedir. Bu etiketler sayesinde kolayca çalınma vakalarını engelleyebileceksiniz.

MAĞAZA ÜRÜN KORUMA ALARM ETİKET SÖKÜCÜ VE ETİKET ÖLDÜRÜCÜ

Mağaza ürün koruma alarm etiket sökücü, plastik sert etiketlerin çıkarılması için kullanılmaktadırlar. Bu etiketlerin çıkarılması oldukça basit bir işlemdir. Bunları çıkarmak için mıknatıs yöntemi kullanılır. Mıknatıslar, sert etikete yapışarak etiketi sökerler ve ürüne bu şekilde asla zarar verilmez. Etiket öldürücü ise kâğıt etiketlerin çıkartılması için kullanılmaktadır. Kâğıt etiketler üzerinde yer alan sahte barkod, pasif hale getirilmediği sürece antenden geçiş esnasında alarm verilecek ve ürününüzün güvenliği bu şekilde sağlanacaktır.

perkotek.com Aşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
  Dosya Adı İşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler

100.000'in üzerinde memnun müşteri referansı ile açık ara lider
Referanslarımızdan Bazıları