perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

SUPER SCANNER ÜST ARAMA EL DEDEKTÖRÜ

Super Scanner üst arama el dedektörü, güvenliğin sağlanması için geçiş yapılacak olan alanlarda, bireylerin üzerinde bulunan metalleri tespit etmek için kullanılmaktadırlar. Super Scanner üst arama el dedektörü, kapı tipi üst arama dedektörleri ve x ray bagaj arama dedektörleri ile birlikte kullanıldıklarında, çok daha hızlı metal tespiti yapılmasını sağlamaktadır. Kapı dedektörlerinden geçiş yapan kişilerden şüphelenilmesi durumunda, tekrardan hızlı ve kaliteli bir şekilde arama yapmalarını sağlamaktadır. Çalışma frekansı 22 khz olan Super Scanner üst arama el dedektörü, metalleri tespit ettiğinde titreşimli olarak uyarı vermektedir. Yüksek duyarlılığı sayesinde Super Scanner üst arama el dedektörü, en ufak metalleri bile anında tespit edebilmektedir. Bu sayede güvenliği %100’e çıkaran Super Scanner üst arama el dedektörü, şarj edilebilir. Şarj edilmelerinden sonra çok uzun bir süre boyunca güvenle kullanılabilmektedir. Şarj edilebilir oluşu sayesinde kullanımı oldukça basitleşen Super Scanner üst arama el dedektörü, çok geniş alanlarda kullanılabilmektedir. Özellikle sıklıkla alışveriş merkezlerinden rastladığımız Super Scanner üst arama el dedektörü; plazalarda, holdinglerde, işletme girişlerinde, otellerde ve buna benzer alanlarda güvenle kullanılabilmektedir. Özellikle günümüzde metrobüs istasyonlarında ve yer altı trenlerinde sıkça kullanılan Super Scanner üst arama el dedektörü, ülkemizde sınav girişlerin üst araması yapmak için de kullanılabilmektedir.

Super Scanner üst arama el dedektörü, oldukça geniş bir tarama alanına sahiptir. Küçük olan metalleri yakından ve büyük olan metalleri ise uzaktan dahi tespit edebilmeyi sağlamaktadır. Gelişmiş teknoloji ile üretilmiş olan Super Scanner üst arama el dedektörü; silah, bıçak ve tabanca gibi tüm kesici ve delici aletleri anında tespit edebilmeyi sağlamaktadır. Deri kılıfları sayesinde de çok basit bir kullanıma sahiptirler. Rahat ve portatif kılıfı, güvenlik görevlilerinin rahat etmesini sağlamaktadır. Bu kılıf sayesinde, uzun yıllar boyunca hiçbir sorun yaşamadan güvenle kullanılabilmektedir.

Super Scanner üst arama el dedektörü, oldukça kaliteli bir tasarıma sahiptir. Metal bileşenler kişilerin her neresinde olursa olsun, kolayca tespit edebilme imkanı sunmaktadır. Üstelik Super Scanner üst arama el dedektörü, radyasyon da yaymaz. Yani hamile kadınlara zarar vermeyecektir. Tasarımı, kullanımı gibi farklı pek çok açıdan harika bir ürün olan Super Scanner üst arama el dedektörü, hassas taramalar yapabilmek için harika bir seçenektir. Super Scanner üst arama el dedektörü hakkında çok merak edilen bir konu da ücretinin ne kadar olduğudur. Super Scanner üst arama el dedektörü fiyatları, oldukça uygun fiyatlara sahiptir. Fiyat bilgisi almak için tek yapmanız gereken şey sadece bizi 0850 811 80 00 numarasını tuşlayarak aramak. Super Scanner üst arama el dedektörü sayesinde siz de artık metalleri anında tespit edecek ve güvenliği sağlayabileceksiniz!

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler