perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

ÜYE TAKİP SİSTEMLERİ

Üye takip sistemleri; spor salonlarında, fitness center gibi alanlarda üyeleri takip etmek için kullanılmakta olan sistemlerdir. Üye takip sistemlerinde üyeleri takip etmek için yüz tanıma cihazı, parmak izi cihazı ya da kartlı geçiş kontrol cihazlarından birisinin kullanılması gerekmektedir. Hangi cihazın tercih edileceği tamamen sizin tercihinize kalmış olmakla birlikte, bu cihazlar turnikeler üzerinde de kullanılabilmektedir. Özellikle bel turnikesi ve hızlı geçiş turnikesi, bu sistemlerde tercih edilmektedir.

Üye takip sistemleri programı, kişilerin üyelik alanlarında yer alıp almadığını bilmenizi sağlamaktadır. Birçok üyelik gerektiren alanlarda üye takibi yapabilmek için kullanılmakta olan farklı cihazlar olmasına karşın bu cihazlar sadece üyelerin muhasebe bilgilerini tutmaktadır. Ancak Perkotek Teknoloji Dış Tic A.Ş. tarafından üretilmiş olan üye takip sistemleri programı, üyelerin giriş ve çıkış yaptıkları saati, günü, üyelik alanında ne kadar süre ile kaldıklarını belirleyebilmenizi sağlamaktadır. Üyelerin her zaman sadece insan unsurları ile kontrol altında tutulması mümkün değildir. Bunun için hatta her üyenin başına bir görevli vermek bile gerekebilecektir. Bu tarz bir emek harcamak yerine bunu elektronik cihazlara bırakmak çok daha mantıklıdır. Bu sayede her zaman çok daha verimli takip işlemi yapılabilecektir.

Üye takip sistemleri programı, üyelerin anlık olarak bilgilerini alarak takip işlemlerini bu şekilde gerçekleştirmenizi sağlamaktadır. Sistemdeki otomatik olan tüm veriler, cihazlardan alındığı için her türlü ayrıntı kolay bir şekilde takip edilebilmektedir. Üyelerin en çok ne ile meşgul oldukları, nelere meraklı oldukları gibi bilgilerin istatistikleri de tutulabilmektedir. Bu tarz bilgiler üye takip sistemleri programında, raporlamalar mantığıyla tutulmaktadır. Bu tarz bilgilerden yararlanarak aynı zamanda kuruluş üyelerine de daha yararlı bilgilerin sunulması mümkün olacaktır.

Üye takip sistemleri programında yer alan SMS(mesaj) servisi, üyelere güncel olarak mesajlar gönderebilmenizi sağlar. Yazılımın içinde yer alan sms servisi sayesinde doğum günlerinde, bayramlarda, resmi günlerde, kandil gecelerinde vb. özel günlerde üyelere mesaj atılabilir. Bu tarz bir hareket, üyelere bir jest olacağından oldukça memnun olacaklardır. Sms servisi sayesinde aynı zamanda da ödeme günlerinde de üyelere mesaj atabilirsiniz. Böylece ödemelerini de hatırlatmış olursunuz.

Üye takip sistemlerini kullanmak için öncelikle kullanılacak olan turnikenin spor merkezi girişine monte edilmesi gerekmektedir. Daha sonra da beraberinde kullanılacak olan cihazın turnike üzerine montajı yapılır. Bu işlemlerden sonra üye takip sistemleri programı ile pdks cihazın bağlantısı yapılır. Her üye pdks cihazına ayrı ayrı kayıt edildikten sonra giriş ve çıkışlarını çok hızlı ve kolay bir şekilde gerçekleştirebilecektir.

Üye takip sistemleri fiyatları çok merak edilmektedir. Bu sistemlerde kullanılan hemen hemen her cihazın ya dağıtıcısı ya da üreticisi olduğumuz için sistemi çok uygun fiyatlara mal edebilirsiniz. Satın almak için yapmanız gereken tek şey sadece bizimle irtibata geçmek. İsterseniz Perkotek Plaza’ya gelerek üye takip sistemlerini yerinde inceleme fırsatı bulabilirsiniz!

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler