perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...
  • Açıklamalar
  • Görseller
WEB PDKS
  • perkotek.com
  • perkotek.com
  • perkotek.com
  • perkotek.com

WEB TABANLI PDKS PROGRAMI

Web tabanlı personel takip programı, cloud tabanlıdır. Bu program ile beraber kullanılmakta olan cihazlar da cloud tabanlıdır. İsterseniz bu programa kullanmakta olduğunuz bütün bilgisayarlardan da ulaşabilirsiniz. Web tabanlı pdks programının en çok tercih edilme sebeplerinden bir tanesi de hem 7/24 takip imkânı sağlaması hem de farklı bütün tarayıcılardan kontrol edilebilir olmasıdır. Yani normalde personelleri takip etmek için bir bilgisayar gerekirken, web tabanlı pdks programında buna gerek yoktur. Yani isterseniz evinizden, iş yerlerinizden ya da seyahatte olduğunuz bütün alanlardan personellerinizi takip edebilirsiniz. Web pdks programı oldukça kolay bir kullanıma sahiptir. Ekranı kullanışlı ve pratik olmakta olup ekranında personellere ait kısa bilgiler bulunmaktadır.

Web pdks programının ana ekranında mesaiye kalan personeller, devamsız olan personeller, işten çıkan personeller, doğum günü olan personeller, izinli olan personeller, geç kalan personeller ve erken çıkan personellerinin sayısı ekranda görüntülenebilmektedir. Ayrıca zaten ana ekranın üzerinde hangi personellerin hangi giriş ve çıkış alanından geçiş yaptıklarını görebilirsiniz. Bunu raporsuz olarak da görmek mümkündür.

Web tabanlı pdks programında ana ekranın üzerinde trend olanları, yani aylık olarak kimlerin erken çıktıklarını, geç kaldıklarını ve devamsızlık yaptıklarını görebilirsiniz. Web tabanlı pdks programının ana ekranında aynı zamanda doğum günleri ve hatırlatmalar yer almaktadır. Programın kullanımı oldukça basit olmakla beraber, bu program ile birlikte kullanmakta olduğunuz tüm cihazları istediğiniz gibi güncelleyebilir veya listeleyebilirsiniz.

Web tabanlı pdks programında isterseniz tanımlanmış olan personellerin fotoğraflarını da yükleyebilirsiniz. Üstelik web pdks programı ile beraber kullanılmakta olan cihazlarından alınacak olan verilerin saat olarak grafik eğrisi gösterilebilmektedir. Programın kullanımı o kadar basittir ki; istediğiniz zamanlarda size belirtilmiş olan formatlarda geçişler yapılabilir. Bu programda kullanım kolaylığını sağlamakta olan bir diğer özelliği ise özel kod tanımlamaları yapılabilmektedir. Departman, bölüm, servis, şube, ünite ve acil durum gruplarının dışında istediğiniz kadar özel kod tanımlamaları yapılabilmektedir.

Web tabanlı pdks programında nota takibi ve zimmet takibi imkânı da yer almaktadır. Kullanım şekli basit olduğu için el ile istediğiniz giriş ve çıkış eklemesi yapabilirsiniz. İstediğiniz zaman yıllık ve normal izinleri takip edebilirsiniz. İstediğinizde personellerinize özel olarak not tanımlayabilir veya bu şekilde raporlamalar yapabilirsiniz. İstediğinizde de sildiğiniz bütün personellerin geri alınabilmesi sağlanır. Programın üzerinde ayrıca personellerin primleri, kazançları, avansları ve personellerden yapılan kesintileri de görebilirsiniz. Bunları isterseniz maaş ekstrelerine de dahil edebilirsiniz. İsterseniz programda ilk giriş yapanlar ya da son çıkış yapanlar dikkate alınabilmektedir. Yani yapılacak olan puantaj hesaplamaları da bu şekilde çok daha basit bir hale getirilebilmektedir. Ayrıca web pdks programı ile 33 adet rapor alınabilmektedir. Bu raporlar; vardiya raporu, onaylanmış fazla mesai raporu, zorunlu fazla mesai raporu, kullanıcı işlem raporu, mola raporları, mesai değişikliği raporları, vardiya grup raporu, dışarıda geçirilen süre raporu gibidir.

Web pdks programı üzerinde haftalık olarak 45 saat esasında çalışılmaktadır. Toplu olarak maaş artırımı ve hareket ekleme – hareket silme yapılabilirken, toplu bir şekilde izin tanımı da yapılabilir. Ayrıca tarihi seçmeli olarak ayarlayabileceğiniz gibi isterseniz iki tarih arasını da belirtebilirsiniz. Toplu bir şekilde avans – kesinti veya prim - kazanç eklemesi de yapılabilmektedir. Toplu olarak farklı işlemler de yapılabilmektedir. Giriş – çıkış düzeltmeleri yapılabilir ve gün olarak personellerin listelenmesi sağlanmaktadır. Ayrıca personellere toplu olarak agi atamaları da yapılabilmektedir.

Web pdks programı ile kesintileri ve ek kazançları da toplu olarak girebilirsiniz. Ayrıca kolay kullanım sağlanabilmesi için tutarların ya da saatin yuvarlamaları yapılabilir. Programın bir diğer özelliği de otomatik olarak e – posta işlemleri sayesinde personellere veya yöneticilere kurallar doğrultusunda erken çıkma, geç gelme, toplam çalışma vb. şeklinde de sms bildirimleri gönderilebilmektedir. Program üzerinden istediğiniz geliştirme taleplerini de bize iletebilirsiniz. Böylece web pdks programının da geliştirilmesine yardımcı olabilirsiniz.

perkotek.com
perkotek.com
perkotek.com
perkotek.com
perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler