perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...
X RAY CİHAZ FİYATLARI

Havaalanları, polis merkezleri, askeri birlikler, adliye gibi kamu kurum ve kuruluşlarındaki üst düzey güveliği sağlamak için gelecek olan ziyaretçilerin ve kullanıcıların üzerlerinde olabilecek tehlikeli cisimlerin algılanabilmeleri için boy dedektörleri ile beraber x ray cihazları kullanılmaktadır. X ray cihazları tünel içerisinde bulunan cisimlerin ve bu cisimlerin içerisinde bulunanlarda dahil olmak üzere tüm cisimleri en küçük atom özelliklerine kadar x ışınları ile incelediklerinden tehlike arz edebilecek cisimleri tespit ederek en üst derecede güvenlik sağlamaktadırlar. Atom özelliklerine göre farklı renklerde x ray monitöründe görüntülenen cisimlerde bıçak, silah, katı ve sıvı patlayıcılar gibi tehlike arz edebilecek cisimler rahatlıkla ayırt edilmektedir. Kullanım alanları genel olarak güvenliğin ön planda olduğu noktalarda tercih edilen x ray cihazları, günümüzde artan terör olayları nedeniyle üst düzey toplantıların yapılabileceği noktalarda ve insan topluluklarının yoğun olduğu noktalar olan alışveriş merkezlerinde, kongre merkezlerinde, otellerde, eğitim kurumlarında, plazalarda sıklıkla karşımıza çıkmaktadır. Türkiye distribütörü olduğumuz Secuda markası ile bu konuda kullanıcılarımıza destek vermekteyiz. Tüm kullanıcılarımızın aynı hizmetten faydalanabilmeleri için x ray cihaz fiyatları Türkiye genelinde sabit olmakla beraber Türkiye distribütörü olmamızın da avantajlarıyla en cazip x ray cihaz fiyatları Perkotek olarak firmamıza aittir.

X ışınları cisimlerin içerisinden geçerek foto diyotlar tarafından emilirler ve cisimler en ufak atomuna kadar süzülürler. Böylece ne tür bir cisim olduğu x ray monitöründe rahatlıkla anlaşılabilir. Monitörde gösterilen her cisim atom özelliklerine göre farklı renklerde şekillenerek gösterildiğinden monitörde rahatlıkla ayırt edilebilirler. Atom numarası 19 ve üzerinde olan krom (CR), titanyum (TI), demir (FE), kalay (SN), kurşun (PB), altın (AU) gibi birçok ağır grup elementi içerisinde bulunduran inorganik cisimler x ray monitöründe mavi renge karşılık gelerek şekillenirler. Atom numarası 10 ve üzerinde olmakla beraber 18 ve aşağısında bulunan elementlerden oluşan sodyum (NA), alüminyum (AL), klor (CL), silisyum (SI) gibi karışık grup elementler x ray monitöründe yeşil rengi alarak görüntülenirler. Hidrojen (H), helyum (HE), lityum (LI), bor (B), karbon (C), azot (N) gibi atom numarası 9 ve altında olan organik elementler ise x ray monitöründe turuncu renkte gösterilerek şekillenirler. Bu şekilde x ray içerisindeki ürünler monitör üzerinde rahatlıkla ayırt edilebilmektedir. Nesnelerin ekrana siyah – beyaz ya da renkli olarak yansıtılmasına göre x ray cihaz fiyatları değişiklik gösterebilmektedir.

X ray cihazları kullandıkları tünellerin hacimlerine göre farklılık gösterirler. Kullanıldıkları noktalara göre ziyaret edecek kullanıcıların tahmini olarak hangi ebatlarda cisimler ile x ray cihazının tünelini kullanacakları doğrultusunda seçim yapılır. Örneğin bir polis merkezine büyük bir bavulla gelinmesi anormal bir durum olacağından bu gibi noktalarda küçük ya da orta büyüklükteki tünel haznesine sahip olan bir x ray cihazı tercih edilerek ihtiyaçlar karşılanabilir. Küçük ya da orta boyutlardaki tünel haznesine sahip bir x ray cihazı da otel ve havalimanlarında kullanılması yanlış olacaktır. Bu gibi noktalarda ise büyük boy tünel haznesi bulunan x ray cihazı tercih edilerek büyük bavul ve bagajlar rahatlıkla kontrol edilebilecektir. Tabi bunlar kullanım alanlarına göre mantıken tahmin edilen sistemler, ancak kullanıcılar istedikleri modeli seçmekte özgürdürler. Büyük tünel haznesi bulunan bir x ray cihazı kullanılarak gelebilecek tüm kullanıcılara karşı ihtiyaçlar karşılanabilir. X-ray cihazları set içerisinde bulunan bilgisayarlar ile görevlilere ürünler hakkında görseller aktarmaktadır. X ray cihazından geçen her malzeme yazılım tarafından hafızada tutulmaktadır ve hafızadaki bu bilgiler istenildiği takdirde CD, USB bellek ya da network üzerinden aktarılarak paylaşılabilir.  Bu şekilde farklı bilgisayarlar üzerinde rahatlıkla görüntülenebilirler. Siz de yüksek güvenliğe ihtiyaç duyduğunuz alanlarda kullanabileceğiniz x ray cihaz fiyatları için bizimle iletişime geçin!

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler