perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

XR CİHAZI

Güvenlik seviyesinin en üst düzeyde olduğu noktalarda tehlikeli maddeler ile kullanıcıların bu bölgelere giriş yapmalarını engellemek için günümüz teknolojisinde en sık kullanılan ve en güvenilir yöntem giriş noktalarında x ray cihazı kullanılmasıdır. Xr cihazı teknolojisinde kullanılan x ışınları ile cisimleri tam anlamıyla taradıklarında güvenlik zafiyetleri ortadan kaldırılmış olur. Çanta, bavul başta olmak üzere tüm paketlerin içerisi taranarak tehlike arz edebilecek silah, bıçak, sıvı ve katı patlayıcı gibi tüm cisimler algılanmaktadır. Türkiye distribütörü olduğumuz Secuda markası adı altında bulunan xr cihazı ile bu konuda kullanıcılarımızın ihtiyaçları karşılanmaktadır. Ayrıca Türkiye distribütörü olmamızın da avantajlarıyla en cazip fiyatların Perkotek olarak firmamıza ait olmasının yanı sıra tüm kullanıcılarımızın aynı hizmetten faydalanabilmeleri için Türkiye genelinde satış fiyatlarımız da sabittir. Başlıca kullanım alanları olarak adliye gibi kamu kurum ve kuruşları, havalimanları, askeri birlikler, polis merkezleri şeklinde örneklendirilerek giriş kapılarında kullanılmaktadır. Ayrıca günümüzde artan terör olayları nedeniyle insan topluluklarının yoğun olduğu ve önemli toplantıların yapılabileceği alanlar olan alışveriş merkezleri, oteller, kongre merkezleri, eğitim kurumları gibi noktalarda da kullanımları artmıştır. Tüm ürünlerimizde olduğu gibi xr cihazında da bulunan 2 yıl ürün garantisi ve 10 yıl yedek parça garantisi ile kullanıcılarımızın ürünlerin kullanımda mağdur olmalarının önüne geçilmektedir.

Xr cihazı sistemlerinin kullanılacakları noktalarda tercih edilecek modeli belirleyen en önemli faktör x ray cihazının tünel hacmidir. Kurulacağı bölgeye gelecek olan ziyaretçilerin yanlarında bulundurabileceği eşyaların tahmini ebatlarına göre tercih edilirler. Oteller ve havalimanları gibi kullanıcıların genel olarak yanlarında büyük çanta ve valizler bulundurduğu bölgelerde büyük boy tünel hacmi grubunda bulunan x ray cihazlarının tercin edilmeleri doğru olacaktır, aksi halde küçük boy tünel hacmine sahip xr cihazı kullanılması durumunda büyük bavulların kontrol edilememesi güvenlik zafiyeti doğuracaktır. Polis merkezleri, askeri birlikler ve adalet sarayı gibi noktalarda ise küçük boy tünel hacmine sahip x ray cihazları tercih edilerek bond çantalar ve küçük paketler rahatlıkla kontrol edilebilecektir. Alışveriş merkezleri, eğitim kurumları gibi bölgelerde ise sırt çantaları, alışveriş çantaları ve paketleri kontrol edilebilmeleri için orta ölçekli tünel hacmine sahip xr cihazı kullanılması ihtiyaçları karşılayacaktır. Tabi bu durumlar bir zorunluluk olarak algılanmamalıdır, tahmini seçimler bu şekilde yapılmaktadır. Bu durumda en sağlıklı seçim büyük ölçekli tünel hacmine x ray cihazı seçilerek tüm ihtiyaçlara karşılık gelinmesi sağlanabilir.

Xr cihazı, tünel içerisinde bulunan cisimleri x ışınları ile taradıklarından tünel içerisinde gözden kaçacak bir cisim bulunmaz. X ışınları tüm cisimlerin içerisinde geçerek karşı duvarda bulunan foto diyotlara ulaşarak süzülürler. Böylece foto diyotlar sayesinde cisme ait atom özellikleri rahatlıkla algılanarak xr cihazı monitöründe cismin atom özelliklerine göre farklı renklerde görüntülenirler. Atom numarası 18’in üzerinde olan krom (CR), titanyum (TI), demir (FE), kalay (SN), kurşun (PB), altın (AU) gibi birçok elementi içerisinde bulunduran cisimler x ray monitöründe mavi renge karşılık gelerek şekillenirler. Atom numarası 10 ve üzerinde olmakla beraber 18 ve aşağısında bulunan elementlerden oluşan sodyum (NA), alüminyum (AL), klor (CL), silisyum (SI) gibi karışık grup maddeler xr cihazı monitöründe yeşil rengi alarak görüntülenirler. Hidrojen (H), helyum (HE), lityum (LI), bor (B), karbon (C), azot (N) gibi atom numarası 10’un altında olan organik elementler ise x ray monitöründe turuncu renkte gösterilerek şekillenirler. Bu şekilde x ray içerisindeki ürünler rahatlıkla ayırt edilmektedir.

perkotek.com Aşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
  Dosya Adı İşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler

100.000'in üzerinde memnun müşteri referansı ile açık ara lider
Referanslarımızdan Bazıları