perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

XRAY

Xray cihazları, üst düzey güvenliğe ihtiyaç duyulmakta olan tüm alanlarda güvenle kullanılmakta olan metal tarama cihazlarıdır. Xray metal üst arama ve tarama cihazları, etnik ve global terör olaylarının artması ile birlikte çok daha geniş alanlarda kullanılmaya başlanmıştır. Kamu kurum ve kuruluşları, alışveriş merkezleri, hava alanları, plazalar gibi pek çok farklı kullanım alanına sahip olan xray metal üst arama ve tarama cihazları, bavul ve valiz gibi eşyaların içerisini açmadan bu eşyaların içinde yer alan metal eşyaları tespit edilmenizi sağlamaktadır. Silah, tabanca, bıçak gibi tüm kesici ve delici aletlerin anında tespit edilmesi sağlanmaktadır.

Xray metal üst arama ve tarama cihazları, x ışınını sabit bir kaynaktan karşısında yer alan foto diyotlara fırlatmaktadır. Fırlatılmakta olan x ışınları ile foto diyotlar arasında eğer bir nesne bulunuyorsa, ışınlar bu nesneyi delerek karşıya ulaşmaktadır. X ışınlarının delip geçtikleri tüm nesnelerin şekilleri, cinsleri ve atom ağırlıkları foto diyotlarca emilerek ekrana yansıtılmaktadır. xray metal üst arama ve tarama cihazlarının kalitesine göre de ekranlara yansıtılmakta olan nesneler renkli ya da siyah – beyaz olabilmektedir. Xray metal üst arama ve tarama cihazları ekranlarında görünen nesnelerin renkleri, nesnelerin atom ağırlıklarına göre değişiklik göstermektedir. İnorganik olan maddeler xray metal üst arama ve tarama cihazları ekranlarında mavi renkli olarak görüntülenmektedirler. Krom, titanyum, demir, kalay, çelik, altın, bakır, teknesyum, gümüş gibi elementler, inorganik maddelere örnek verilmektedir. Bu maddelerin atom numaraları 18’den büyüktür. Atom numarası 10 ile 18 arasında değişen maddeler ise karışık grup elementi olarak adlandırılmaktadır. Bu maddeler xray metal üst arama ve tarama cihazları üzerinde yeşil renkli olarak görüntülenmektedirler. Silisyum, magnezyum, alüminyum, fosfor, klor, argon, kükürt vb. elementler bunlara örnek olarak gösterilebilmektedir. Atom numarası 10’un altında olan maddeler ise xray metal üst arama ve tarama cihazları ekranlarına turuncu renkli olarak yansıtılmaktadırlar. Bu maddeler, organik madde olarak adlandırılmaktadırlar. Organik maddeleri oluşturan atomlara hidrojen, helyum, berilyum, bor, karbon, oksijen gibi elementler örnek olarak verilebilmektedir.

Xray metal üst arama ve tarama cihazları, günümüzde her geçen gün çok daha geniş alanlarda kullanılmaktadırlar. Bu cihazların kullanım alanları ne kadar geniş ise kullanım kolaylığı da bir o kadar fazladır. Ekranları renkli olan xray metal üst arama ve tarama cihazları ile tarama ve tanıma işlemleri yapmak çok daha basit olmaktadır. Xray metal üst arama ve tarama cihazları hakkında en çok merak edilen bir diğer konu da fiyatlarıdır. Xray metal üst arama ve tarama cihazları fiyatları, sizin tercih edecek olduğunuz modele göre değiştiği için net bir bilgi verebilmek mümkün değildir. Ancak Perkotek Teknoloji ailesi olarak Secuda xray metal üst arama ve tarama cihazları Türkiye dağıtıcılığını yapmamızdan dolayı çok uygun fiyatlara sahip olabilirsiniz. Kaliteli ve sağlam xray metal üst arama ve tarama cihazları fiyatlarının sizi oldukça şaşırtacağına eminiz. Satın almak için hemen şimdi 0850 811 80 00 numarasını arayarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler