perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

XRAY CİHAZI FİYATI

X ray cihazları güvenliğin üst seviyede olduğu noktalarda boy dedektörlerinin ihtiyaçlara tam karşılık vermemesi durumunda ya da yapılacak kontrollerin en ufak detayına kadar incelenmesi gereken noktalarda boy dedektörleri ile beraber kullanılırlar. Boy dedektörlerinin dahi algılayamayacağı materyallerden oluşan cisimleri en küçük atomlarına kadar inceleyen x ray cihazları ile güvenlik tam anlamıyla sağlanmış olacaktır. Genel olarak kullanım alanları güvenliğin üst seviyede olduğu polis merkezleri, askeri birlikler, havalimanları, adliye gibi kurum ve kuruluşlarda kullanılırken günümüzde artan terör olayları nedeniyle insan topluluklarının yoğun olduğu ya da önemli toplantıların olabileceği noktalar olan alışveriş merkezleri, kongre merkezleri, oteller gibi alanlarda da kullanılma ihtiyaçları artmıştır. Bavul, çanta, paket, kargo gibi kullanıcıların üzerlerinden çıkarabileceği her türlü elbise tüm içeriğine kadar kontrol edilmektedir. Türkiye distribütörü olduğumuz Secuda markası adı altında bulunan ürünler ile siz değerli kullanıcılarımıza hizmet vermekteyiz. Ayrıca xray cihazı fiyatı açısından bakıldığında insan hayatı ve güvenliği düşünüldüğünde gayet makul maliyetlerle temin edilebileceği gibi Türkiye distribütörü olmamızın da avantajlarıyla xray cihazı fiyatı için en cazip fiyatlar Perkotek olarak firmamıza ait olmakla beraber tüm kullanıcılarımızın aynı hizmetten faydalanabilmeleri için Türkiye genelinde satış fiyatlarımız sabittir.

X ray cihazları, tak çalıştır mantığında olup kurulum ve kullanımları aşamasında hiçbir ayar yapılmasına gerek kalmadan direk olarak kullanılabilecekleri yanı sıra kullanıcılar için destek ekibinden alınacak kısa bir eğitim yeterli olacaktır. Kurulum aşamasında tek ihtiyaç duydukları 220 v şehir elektriği ile belenmeleridir. Kullanılacak x ray cihazı, genel olarak tünel boyutlarına göre tercih edilirler. Bu noktada kriterleri belirleyecek olan kurulacakları noktalardaki gelecek olan ziyaretçilerdir. Ziyaretçilerin yanlarında getireceği küçük paketler ve çantalar gibi cisimlerin kullanımı fazla olduğu noktalar olan polis merkezleri, askeri birlikler gibi alanlarda küçük boy tünel grubuna giren x ray cihazları tercih edilebilir. El bagajları ve orta büyüklükteki çantaların kullanılabileceği alışveriş merkezleri gibi alanlarda ise orta bot tünel grubu bulunan x ray cihazları tercih edilebilir; havaalanları, oteller gibi ziyaretçilerin genel olarak büyük bavullar ile kullanacakları noktalarda ise büyük boy tünel grubunda bulunan x ray cihazları tercih edilmelidir. Bu seçimler tahmini yapılan düşünceler ile belirlenmeleri yanı büyük boy grubu x ray cihazları tüm noktalarda kullanılarak aksi bir duruma karşı hazırlıklı olunabilir. Xray cihazı fiyatı da seçilecek olan modelin boy, taraması vb. özelliklerine göre değişebilmektedir. 

X ray cihazları, tünel içerisinde bulunan cisimleri x ışınları ile taramaktadır. X ışınları tünel içerinde bulunan tüm cisimlerin içerisinde geçerek karşı duvarda bulunan foto diyotlar tarafından süzülürler. Bu foto diyotlar aracılığı ile cismi oluşturan atomlar ağırlığına kadar algılanarak x ray cihazı monitöründe farklı renkler ile şekillenerek görüntülenirler. Atom numarası 18’in üzerinde bulunan demir (FE), kalay (SN), kurşun (PB), krom (CR), titanyum (TI), altın (AU), bakır (CU), gümüş (AG) gibi ağır element grubuna giren inorganik maddeler mavi rengi alarak gösterilirler. Atom numarası 10 ve 18 dahil olmak üzere arasında bulunan orta ağırlıklı element grubuna giren magnezyum (MG), alüminyum (AL), kükürt (S), klor (CL), argon (AR), sodyum (NA) atomlardan oluşan karışık grup maddeler yeşil rengi alarak şekillenirler. Atom numarası 10’un altında bulanan lityum (LI), berilyum (BE), bor (B), karbon (C), azot (N) gibi hafif element gruplarından olan organik maddeler de turuncu rengi alarak x ray monitöründe ayırt edilmeleri sağlanmaktadır. Bu cisimlerin bir çanta ya da paket içerisinde olmaları durumunda ise katmanlar halinde monitörde gösterilirler. Xray cihazı fiyatı hakkında çok daha geniş bilgi almak isterseniz bizimle web sitemizin iletişim bölümünden irtibata geçebilirsiniz. 

perkotek.com Aşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
  Dosya Adı İşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler

100.000'in üzerinde memnun müşteri referansı ile açık ara lider
Referanslarımızdan Bazıları