perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

YEMEKHANE FİYAT

Yemekhane kontrol sistemleri, yemekhanelere geçişleri kontrol altına almak için kullanılmakta olan sistemlerdir. Yemekhane fiyat oldukça uygun olup bu sistemlerde yemekhane kontrol programı, yemekhane turnikeleri ve personel devam kontrol sistemleri cihazları bir arada kullanılmaktadır. Yemekhane kontrol programı, yemekhane geçiş noktalarına kuracak olduğunuz turnikelerin üzerine pdks cihazların monte edilmesi gerekmektedir. Yemekhane kontrol programı, tüm işletim sistemleri ile uyumlu olarak kullanılabilir. Bu program sayesinde birden fazla departman ve bölüme istenilen öğün hak edişi verilmektedir. Yemekhane fiyatlandırmaları, yemekhane takip programı üzerinden yapılmaktadır. Bu program ile bir personelin hangi saatler arasında yemek yiyeceğini ve hangi saatler arasında yemekhaneye girişinin engelleneceğini belirleyebilirsiniz. Aynı zamanda yemekhane kontrol programı ile bir kişinin gün içerisinde ya da belirlenen saat dilimlerinde birden fazla kez de yemek yemesine izin verilebilmektedir. Örneğin Ahmet isimli personelin saat 12.30 ve 13.30 arasında birden fazla kez yemek yemesine izin verilebileceği gibi Ali isimli personele sadece 15.00’dan sonra bir kez yemek yeme hakkı verilebilir. Özellikle vardiyalı çalışma sistemleri bulunan işletmelerde, yemekhane takip programının bu yetkilendirme özellikleri oldukça sık olarak kullanılmaktadır. Yemekhane takip programının en önemli özelliklerinden bir tanesi, bu programın tüm personel devam kontrol sistemleri cihazları bir arada kullanılabilmesidir. Birden fazla cihaz kullanılsa bile program ile birden fazla cihaz bir arada kullanılabilir.

Yemekhane fiyat uygunluğu ile birlikte bu sistemlerde kullanılmakta olan üç farklı pdks cihaz türü bulunmaktadır. Bunlar; yüz tanıma cihazları, parmak izi cihazları ve kartlı geçiş kontrol cihazlarıdır. Yüz tanıma cihazları, kişilerin eşsiz ve benzersiz olan yüz algoritmasını okumaktadır. Bu algoritma her insanın yüzünde farklı bir özellik gösterdiği için de kişilerin birbirleri yerine yüzlerini okutması da mümkün değildir. Bu cihazların kayıt kapasiteleri bin ile on bin arasında değişiklik göstermektedir. Yani yemekhaneye giriş yapacak kişi sayısı ne olursa olsun, ideal bir cihaz bulabilmek daima mümkündür.

Yemekhane fiyat uygunluğunu sağlayan bir diğer cihaz türü de parmak izi cihazlarıdır. Parmak izi tarama cihazları, kişilerin eşsiz ve benzersiz parmak izini taramaktadır. Bu iz, her insanın her parmağında farklı bir algoritmaya sahiptir. Bu sebeple de kişilerin birbirleri yerine parmak izi okutması mümkün değildir. Bu cihazların kayıt kapasitesi her cihazda değişiklik göstermektedir. Bu kapasite bin ile on bin arasında değişmektedir. Yani yemekhaneye giriş yapacak olan kişi sayısı ne olursa olsun, ideal bir cihaz temin etmek daima mümkündür. Bu cihazlara dahili batarya özelliği de bulunur. Bu özellik sayesinde elektrik kesilmesi durumlarında batarya devreye girerek kullanıma devam edilebilir. Parmak izi cihazları, zil çaldırma özelliğine de sahiptir. Zil çaldırma özelliği ile kişilerin belirli saatlerde toplu olarak hareket etmesi sağlanabilmektedir. Yemekhane fiyat uygunluğu ile kullanılan bir diğer cihaz türü de kartlı geçiş kontrol cihazlarıdır. Kartlı geçiş cihazları, kart tarama teknolojisi ile çalışmasına devam etmektedir. Bu cihazlara tanıtılacak olan kartlar mifare ya da proximity kart olabilmektedir. Hangi kart modelinin kullanılacağı tamamen cihaz modeline göre değişiklik göstermektedir.

Yemekhane fiyat hakkında merak ettiğiniz her şey için yapmanız gereken tek şey 0850 811 80 00 numarasını tuşlayarak bize ulaşabilirsiniz. Yemekhane fiyat uygunluğu satın almak için daha fazla zaman kaybetmeyin!

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler