perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...
YOL BARİYER SİSTEMLERİ

Yol bariyer sistemleri, günümüzde çok geniş alanlarda otoparklara giriş ve çıkış yapmakta olan araçları takip etmek için kullanılmakta olan sistemlerdir. Bu sistemler, günümüzde ilerleyen teknoloji ile birlikte her geçen gün çok daha geniş alanlarda kullanılmaya ihtiyaç duyulmuştur. Yol bariyer sistemlerinde kullanılmakta olan bariyerlerin iki farklı modeli bulunmaktadır. Bunlar Dz yol bariyer sistemleri ve Mn yol bariyer sistemleridir. DZ yol bariyer sistemlerinin fiyatları, MN yol bariyer sistemlerinin fiyatlarına göre çok daha uygundur. Bunun sebebi her bütçeye uygun bir çözüm bulmak adına bu şekildedir. Ancak bu yol bariyer sistemlerinin ikisi de aynı özelliklere sahiptir. Bu bariyerlerin kol uzunlukları 6 metre, 5 metre, 3 metre ve ara uzunluklarda değişiklik göstermektedir. Hangi kol uzunluğunun tercih edileceği tamamen sizin otopark giriş alanınıza göre belirlenmektedir. Bunun yanı sıra yol bariyer sistemlerinde kollar, akıllı kol olarak anılmaktadır. Akıllı kollar, araçlar bariyerden geçiş yaparken bariyerin altında araç olduğu anda uzaktan kumanda gibi aletlerle tetiklenseler bile kolu kapanmaz. Bu sayede bariyer kolu altındaki aracın zarar görmesi engellenmektedir. Aynı zamanda da yol bariyer sistemleri, iki şekilde kontrol edilebilir. Buton kontrolü ve uzaktan kumanda ile kontrol. Buton kontrolünde iki farklı seçenek yer almaktadır. Tek buton ya da çift buton kontrolü. Tek buton kontrolünde bariyer kolunu açmak ve kapamak için sadece tek bir tane buton bulunur. Çift buton kontrolünde ise bariyer kolunu açmak veya kapamak için iki farklı bulunmaktadır. Bir buton kapatırken, öteki buton bariyer kolunu açmanızı sağlar.

Yol bariyer sistemleri, zaman kontrol özellikleri sayesinde bariyer kolunu belirli bir zamana ayarlayarak o zaman diliminde kolun kapanmasını sağlayabilmektedir. Aynı zamanda bu bariyerler, opsiyonel olarak akü ile de kontrol edilebilirler. Akü kontrolü sayesinde elektrik kesilmesi gibi durumlarda akü devreye girerek yol bariyer sistemlerinin kullanıma devam edilmesi sağlanır. Yol bariyer sistemlerinin kolu üzerinde geceleri de görülebilen reflektör kırmızı bantlar bulunur. Bu sayede geceleri giriş ve çıkış yapacak olan araçlar, daha konforlu hareketlere sahip olacaklardır.

Yol bariyer sistemlerinde yer alan acil alarm modu; yangın, afet, deprem gibi acil alarm durumlarında devreye girerek, bariyer kolunun otomatik olarak serbest moda geçiş yapmasını sağlar. Özgün tasarımı sayesinde de dekoratif bir görünüm sunan yol bariyer sistemleri gövdeleri de farklı özelliklere sahip olabilmektedir. Yol bariyer sistemlerinin bazı modelleri elektrostatik boyalı, bazı modelleri ise paslanmaz çelik olabilir. Paslanmaz çelik gövdeli yol bariyer sistemleri, dış ortamlarda yer alan otoparklarda kullanılmak için idealdir. Elektrostatik boyalı yol bariyer sistemleri ise iç ortamlarda yer alan otoparklarda kullanılmak üzere üretilmişlerdir. Bu bariyerin fiyatları, gövdelerinin özelliklerine göre değişiklik gösterebilmektedir. Ayrıca yol bariyer sistemleri, iki sene boyunca da garantilidir. Herhangi bir arıza oluşması gibi bir durumla karşılaştığınızda çağrı merkezimi arayarak destek alabilirsiniz. Türkiye, Kıbrıs, Balkanlar ve tüm Türki Cumhuriyetler için kesintisiz, uzman ve kaliteli destek hizmetimiz, kuruluşumuzdan bu yana devam etmektedir.

Yol bariyer sistemleri kullanılan alanlara giriş ve çıkışların çok daha güvenli olduğunu unutmayın. Eğer siz de yabancı araç girişlerinden bıktıysanız ve korkar hale geldiyseniz, yol bariyer sistemlerine sadece bir telefon kadar uzaktasınız!

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler