perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

YÜZ TANIMA SİSTEMLERİ

Geçiş ve giriş güvenliği için vazgeçilmez olan yüz tanıma sistemleri, günümüzde sıkça personel takibi yapmak amacıyla kullanılmaktadır. Bunun yanı sıra üye takibi, öğrenci takibi, yemekhane takibi, minibüs takibi ve tuvalet takibi yapmak amacıyla da sıkça kullanılmaktadır. Yüz tanıma sistemlerinin sıklıkla personel takibi için kullanılmasının nedeni, güvenilir olmasıdır. Nasıl mı? Şöyle ki; yüz tanıma sistemleri, kişinin yüzündeki benzersiz algoritmayı tanıyarak geçiş yapmasını sağlamaktadır. Kişinin yüzünde ölümüne dek yer olan algoritma, asla değişiklik göstermez. Bu sayede de özellikle personel takibinde sıkça tercih edilen bir sistem olmayı başarmıştır. Yüz tanıma sistemlerinde kullanılan yüz tanıma cihazlarının kayıt kapasiteleri her cihazda farklılık göstermektedir. Bu farklılık, personel sayınıza ideal ve en uygun çözümü bulabilmeniz için muhteşem bir seçenek haline gelmiştir. İnsanların yüzünün belirli bir kısmını analiz eden bu cihazlar, aldığı bilgileri doğrudan cihaza göndermektedir. Cihaza gönderilen bilgiler, personeller hakkında geniş bilgiler elde edebilmenizi sağlamaktadır. Yüz tanıma sistemlerini bu şekilde personel takibi yapmak için kamu kurum ve kuruluşlarında, askeri alanlarda, alışveriş merkezlerinde, adliyelerde, okullarda, fabrikalarda vb. yerlerde güvenle kullanabilirsiniz. Yüz tanıma sistemlerinin çalışma mantığı diğer tüm biyometrik sistemler ile aynıdır. Bu cihazların temelinde her insanın farklı olan yaratılışı yatmaktadır. Yüz tanıma sistemlerinde kullanılan yüzün algoritması, tıpkı parmak izi cihazlarında olduğu gibi asla taklit edilemez. Bunu da asla unutmamalısınız.

Yüz tanıma sistemlerinde en büyük dezavantajlardan bir tanesi bu cihazlardaki güneş ışığı antipatisidir. Yüz tanıma sistemleri güneş ışığından uzak kalmalıdırlar. Yüksek çözünürlüklü kameraları güneşe maruz kaldığında geçiş yapmakta zorluk yaşanacaktır. Onun dışında cihazın çalışmasını etkileyecek hiçbir problem yoktur. Kişinin yüzünde sakal, bıyık, gözlük yahut makyaj olması, cihazın sizi tanımasına asla engel değildir. Perkotek Teknoloji olarak Magic Face yüz tanıma sistemleri Türkiye distribütörü olduğumuz için de bu sistemlerin firmamızdaki fiyatları oldukça uygundur. Ayrıca yüz tanıma sistemleri ile kapı, turnike ve bariyerlere de tetik verebilmek mümkündür. Böylece geçiş kontrolü geçiş kısıtlamaları ile birlikte sağlanabilmektedir. Yüz tanıma sistemleri ile birlikte kullanacağınız Avax turnike sistemleri, Avax bariyer sistemleri ve Strike kapı kilit sistemleri Türkiye dağıtıcısı konumunda olduğumuzdan ötürü sistemin tamamı oldukça uygun fiyata mal edilebilmektedir.  Bu yüzden sistemin tamamını çok uygun fiyatlara kullanabilmek için bizimle iletişime geçmenizi önermekteyiz.

Yüz tanıma sistemleri cihazları, kişilerin yüzünü üç boyutlu olarak taramaktadır. Genellikle 200.000 ve 160.000 log kayıt kapasitesine sahip olan bu cihazlar, dahili batarya sahip olan modellere de sahiptir. Böylece elektrik kesilmesi gibi durumlardan etkilenmeden çalışmalarına devam edebileceklerdir. Genel olarak bu sistemlerde kullanılan cihazlar; Tcp-Ip ve USB Memory Disk bilgisayar bağlantı şeklini kullanmaktadırlar. Yüksek çözünürlüklü kameraları sayesinde kişilerin yüzünü oldukça hızlı bir şekilde tarayabileceklerdir. Cihaza yüz okutma esnasında temas olmadığı için de uzun yıllar boyunca sorunsuz olarak kullanım sağlanabilecektir. Yüz tanıma sistemleri hakkında bu bilgiler yeterli olmadı mı? O zaman hemen bizi arayın. Sadece bir telefon kadar uzağınızdayız. Alanında oldukça tecrübeli ve uzman satış müdürlerimiz sizlerin ihtiyacınıza en uygun çözümleri sunarak anında personel takibinde yüksek düzey güvenlik elde edilecektir. Zaman harcamadan bizimle iletişime geçin.  

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler