perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

YÜZ TARAMA SİSTEMİ

Yüz tarama sistemi, geçiş güvenliğinin ve kontrollü geçişlerin sağlanabilmesi için kullanılan sistemlerdir. Bu sistemlerin kullanımları oldukça basit olup genellikle personel takibi yapmak amacıyla tercih edilmektedir. Özellikle günümüzde personel takibi için tercih edilen bu cihazlar aynı zamanda firmamız yazılımcıları tarafından yazılmış olan diğer tüm takip programları ile de kullanılabilmektedir. Minibüs takip programı, öğrenci takip programı, üye takip programı ve yemekhane takip programı ile birlikte de kullanılabilen bu cihazların en önemli avantajları, hızlı ve sorunsuz geçiş yapma olanağı sunmasıdır. Nasıl mı? Şöyle ki; yüz taraması yüzün 3 bölgesine göre yapılır. Alın, burun ve çeneyi kapsayan bu bölgelerin algoritması hiçbir insan yüzünde benzerlik dahi göstermez. Bu da geçişlerin her zaman çok daha güvenli olmasını sağlamaktadır.

Yüz tarama sistemi ile geçiş yapabilmek için öncelikle kişilerinin yüzlerinin cihaza tanımlanması gerekir. Bu tanımlama esnasında kişi gözleri ile kameraya bakmalıdır. Tanımlama işlemi cihazın modeline göre farklılık gösterse de genellikle 0.1 ve 0.2 saniye arası bir sürede gerçekleşmektedir. Bu kayıt işlemi sırasında her kullanıcıya farklı bir id numarası tanımlaması yapılır. Bu id, tıpkı T.C. kimlik numarası gibi kişilere özel olarak tanımlandığından dolayı, kişilerin bilgileri arasında çakışmalar söz konusu olmayacaktır. Yüz tarama sisteminin kalitesi sayesinde yüz her zaman hızlı bir şekilde tanınacaktır. En çok merak edilen konulardan bir tanesi bu cihazların ne tür durumlarda okuma yapıp yapmayacağıdır. Yüz tarama sistemleri; yüzünüzde sakal, bıyık, gözlük vb. olması durumlarında dahi geçiş yapmanıza olanak tanır. Yani yüzümde makyaj var, yüzüm okunmadı tarzı bahaneler ile personel takibinde sorun yaşamanız mümkün değildir. Bu özelliği sayesinde bu cihazlar, sabotaj olaylarının da önüne geçmektedir. Tek dezavantaj, güneş ışığıdır. Cihazın kamerası güneş ışığına maruz kalmadığı sürece geçiş yapmak mümkündür. Bunun önüne geçmek içinde sıklıkla iç mekanlarda ya da güneş ışığı almayan dış mekanlarda kullanımını önermekteyiz.

Yüz tarama sisteminde tanımlamalar ve geçiş esnasında cihaza teması olmadığı için de uzun yıllar boyunca sorunsuz bir şekilde kullanım sağlanabilecektir. Kayıt kapasitesi genel olarak tüm cihazlarda farklılık gösterse de 1000 ile 10000 kayıt kapasitesine sahip cihazlar bulunmaktadır. Tabi ki yüz tanıma cihazları ile sadece yüz tanımalı değil, aynı zamanda kartlı, parmak izli ve şifreli geçişler de yapılabilmektedir. Bu özellik tamamen cihazın modeline göre farklılık gösterir. Peki, şıklık ve tasarım? Yüz tarama cihazları üretilirken, hız ve kapasitenin yanı sıra mimarisi içinde özel bir çaba sarf edilmiştir. Yani şıklık ve görselliği de kullanım kolaylığıyla beraber satın alabilirsiniz.

Yüz tarama sistemi fiyatları en çok merak edilen konulardan bir tanesidir. Yüz tarana sistemi fiyatları, cihazın modeline ve kapasitesine göre farklılık gösterebileceği gibi aynı zamanda üretim yılına vs. özelliklere göre de değişebilmektedir. Yani fiyatlar hakkında genel bir cevap vermek her zaman için doğru olmayacaktır. Yüz tarama sistemlerinde kullanılan yazılım, kilit, buton, bariyer ve turnike de göz önüne alındığında fiyatlar tamamen değişebilecektir. Satın almak için yapmanız gereken tek şey 0850 811 80 00 numarasını tuşlayarak anında bizimle irtibata geçmek. Satın almak için zaman kaybetmeyin.

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler