perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

ZEBRA KART YAZICI ZXP SERİES 3

Zebra kart yazıcı zxp series 3 kart yazıcıların iki farklı modeli bulunmaktadır. Bu kart yazıcıların tek yüze baskı yapabilen zebra kart yazıcı zxp series 3 ve çift yüze baskı yapabilen zebra kart yazıcı zxp series 3 olmak üzere iki farklı modeli yer almaktadır. Tek yüze baskı yapabilen zebra kart yazıcı zxp series 3 ile kartların sadece bir tek yüzüne baskı yapabilirsiniz. Bu baskıda kişilerin isimleri, soy isimleri, çalıştıkları departman, firma isimleri, firma logosu vb. olabilmektedir. Tek yüze baskı yapabilen zebra kart yazıcı zxp series 3 ile renkli ve siyah – beyaz baskı yapılabilmektedir. Bu kart yazıcılar ile saatte 180 adet renkli baskı ve saatte 1400 adet siyah – beyaz baskı yapılabilmektedir. Kullanımı çok basit olan tek yüze baskı yapabilen zebra kart yazıcı zxp series 3, tüm işletim sistemleri ile uyumlu olarak kullanılabilmektedir. Yani bilgisayarınızda hangi işletim sistemi olursa olsun, kolayca kullanabilirsiniz. Bu kart yazıcılar sayesinde kartların üzerine yapılacak olan baskıları kendiniz yapabileceğiniz gibi isterseniz hazır olan tasarımları da kullanabilirsiniz. Üstelik tek yüze baskı yapabilen zebra kart yazıcı zxp series 3 fiyatları da oldukça uygun olmaktadır.

Çift yüze baskı yapabilen zebra kart yazıcı zxp series 3 ile de kartların her iki yüzüne de baskı yapılabilmektedir. Yapılacak olan bu baskılarda kartların bir yüzüne kişilerin isimleri, soy isimleri, çalışılan departman ya da kişilerin fotoğraflarının baskısı yapılırken, kartların arka yüzüne ise firmanızın adını veya firmanızın logosunu basabilirsiniz. Kullanımı oldukça basit olan çift yüze baskı yapabilen zebra kart yazıcı zxp series 3 ile siyah – beyaz ya da renkli baskı yapabilirsiniz. Bu kart yazıcılar ile saatte 180 adet renkli baskılı kart basımı yapılabilir ve 16,7 milyondan fazla renk kullanılmaktadır. Çift yüze baskı yapabilen zebra kart yazıcı zxp series 3 ile de saatte bin dört yüz adet siyah – beyaz baskılı kart basımı da yapılabilmektedir. Tüm işletim sistemleri ile uyumlu olarak kullanılabildikleri için de her türlü bilgisayarda tercih edebilirsiniz.

Zebra kart yazıcı zxp series 3 kullanarak siz de kartların üzerine yapacağınız baskıları kendiniz tasarlayabilirsiniz. İsterseniz hazır olan tasarımları da kullanabilirsiniz. Kullanılacak olan bu zebra kart yazıcı zxp series 3 ile 300 dpi’lik bir çözünürlükte baskı yapılabildiği için oldukça kaliteli baskı yapılacak ve kart koruyucu kullanılarak da bu baskıların kalıcılığı sağlanacaktır. Zebra kart yazıcı zxp series 3 fiyatları da oldukça uygun olduğu için kartların üzerine yapılacak olan baskılara, dışarıda yapacağınız baskılara göre çok daha uygun miktarlar ödeyeceksiniz. Zebra kart yazıcı zxp series 3 fiyatları hakkında fiyat teklifi almak isterseniz bizi arayabilirsiniz.

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler