perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

BEKÇİ TAKİP SİSTEMİ

Bekçi takip sistemi, bekçilerin 7/24 takip edilebilmesi için kullanılmakta olan sistemlerdir. Bu sistemler, bilgisayar bağlantılı olarak çalışmalarına devam ederler. Güvenlik görevlilerinin yer aldığı her alanda kullanılabilmekte olan bilgisayar bağlantılı bekçi takip sistemi, güvenlik görevlilerinizi takip etmekte size büyük kolaylıklar sağlamaktadır. Bilgisayar bağlantılı güvenlik devriye bekçi takip sistemi, bir bütün halinde çalışmaktadır. Bekçi takip sistemini oluşturan elemanlar; bekçi takip sistemi kalemi, bekçi takip sistemi tur ve yuva kartı, bekçi takip sistemi tur noktası, bekçi takip sistemi programıdır. Bu sistemleri güvenlik görevlilerinin kullanabilmeleri için öncelikle bekçi takip sistemi tur kontrol noktalarının, bekçilerin devriye gezmeleri istenilen alanlara monte edilmesi gerekmektedir. Tur noktalarının montajının yapılacak oldukları alanların manyetik alanlar dışında olması gerekmektedir. Çünkü okutma yapılması sırasında bekçi takip sistemi kaleminin manyetik alanlara karşı zarar görmemesi gerekmektedir. Tu kontrol noktalarının montajı yapıldıktan sonra, bekçiler tura çıkacakları zaman öncelikle bekçi tanıtım kartlarını okutmalıdırlar. Bu işlemden sonra da tura başlayabilirler. Tura başladıktan sonra sırası ile ilk kontrol noktasından son kontrol noktasına kadar okuma yapmaları gerekmektedir. Okutma yaparken, bekçi takip sistemi kalemini tur noktalarına değdirmeleri yeterlidir. Bekçi takip sistemi kalemi, okuma yaptığı sırada titreşimli olarak bir uyarı vererek de kullanıcısına bilgi vermiş olacaktır. Kullanımı bu şekilde oldukça basit olan bekçi takip sistemi, günümüzde en çok sitelerde kullanılmaktadır.

Bekçi tur sistemi kalemlerinden bahsedelim. Bu kalemler, yüksek kalite standartlarına sahiptirler. Oldukça ağır koşullardan geçirildikleri için dayanıklılıkları da ispatlanmıştır.  Yere atılsalar veya yere düşseler bile bu durumlardan etkilenmezler. Aynı zamanda olumsuz kötü hava koşullarından da etkilenmezler. Bu sayede dış ortamlarda da güvenle kullanılabilmektedirler. bekçi takip sistemi kalemleri, okuma yapmaları sırasında titreşimli olarak uyarı vermektedir. Genellikle gece bekçilerinin yer aldıkları alanlarda kullanılması tercih edilen bekçi takip sistemi, firmamız tarafından 4 farklı modelde karşınıza çıkmaktadır. Perguard bekçi takip sistemi, Perguard LCD bekçi takip sistemi, Guard Tour bekçi takip sistemi ve Guıardx 505 bekçi takip sistemi. Bu modellerinden hangisinin kullanılacak olduğu, tamamen sizin tercihinize kalmış olmakla birlikte kalite olarak aralarında bir fark yoktur. Sadece alınan raporlar, okuma şekilleri ve bekçi takip sistemi kalemleri şekilleri arasında bir farklılık bulunmaktadır.

Bekçi takip sistemi kullanılmaya başlanan pek çok alanda, olası tüm tehlikeli durumların önüne geçilmesi sağlanmıştır. Bu sayede artık siteler gibi bütün alanlar sadece gündüzleri değil, aynı zamanda geceleri de güvende olmaktadır. Satın almak için alanında uzman ve profesyonel satış danışmanlarımız ile 0850 811 80 00 numarasını tuşlayarak irtibata geçebilirsiniz.

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler