perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

PDKS Firmaları: Güvenli ve Hızlı Personel Takibi!

Pdks, personel devam kontrol sistemlerinin kısaltmasıdır. Personel devam kontrol sistemleri ile personeller takip edilmektedir. Bu sistemlerin kullanımları ve kurulumları oldukça basit olup sistem içerisinde kullanılmakta olan üç farklı cihaz türü bulunmaktadır. Bu cihazlar yüz tanıma cihazları, parmak izi cihazları ve kartlı geçiş kontrol cihazlarıdır. Hangi cihaz ile personel takip edileceği tamamen kullanıcının tercihine kalmıştır. Pdks firmaları içerisinde en çok tercih edileni olan firmamız Perkotek Teknoloji, kurulduğu günden bugüne dek pdks cihazları satışı yapmakta ve satış sonrası hizmeti vermektedir.

Pdks firmaları içerisinde sivrilmemizin en büyük nedenlerinden bir tanesi satışını yapmakta olduğumuz Strike kartlı pdks cihazları, Magic Face yüz tanımalı pdks cihazları ve Magic Pass parmak izli pdks cihazları Türkiye dağıtıcısı olmamızdır. En kaliteli, en sağlam ve en kullanışlı cihazların dağıtıcısı olmamızın yanı sıra uygun fiyatlar ile satışa sunmamızdan dolayı, pdks firmaları denilince akla ilk olarak biz gelmektedir.

Pdks firmaları denilince öncelikle bu firmalar tarafından satışa sunulmakta olan cihazların kalitesi ön planda olmaktadır. Daha sonra cihazların fiyatlarının uygunluğu önemsenmektedir. Satışa sunmuş olduğumuz yüz tanıma cihazları, parmak izi cihazları ve kartlı geçiş kontrol cihazlarımızın pek çok farklı özelliği bulunmaktadır. Bunlardan en önemlisi kayıt kapasitesinin her cihazda farklı olmasıdır. Genel olarak kayıt kapasitesi her cihazda bin ile on bin arasında değişiklik gösterir. Personel sayınız her ne olursa olsun, bu cihazların herhangi bir seçeneği ile geçiş yapmak mümkün olacaktır.

Pdks firmaları içerisinde en çok tercih edilen firmamız, pdks cihazları ile birlikte kullanabilmeniz için personel takip programını üretmiştir. Perkotek personel takip programı, firmamız yazılımcıları tarafından Delphi dilinde yazılmış MySQL veri tabanında derlenmiştir. Programın kurulumu hızlıca gerçekleştirilir. Bilgisayara bağlı olan bir bilgisayarda kullanmanız durumunda herhangi bir sorun yaşanması durumunda anından uzaktan erişim ile destek verilmektedir. Bunun yanı sıra sürekli olarak ad telefon desteği bulunmaktadır. Programda otomatik olarak mail gönderme özelliği bulunmaktadır. Sizin cihazlardan sürekli olarak veri çekmenize gerek kalmadan program otomatik olarak veri çekerek istenilen mail adresine bu bilgileri otomatik olarak gönderebilmektedir. Pdks programı ile birden fazla cihazı da bir arada kullanabilirsiniz. Programdan alınacak olan raporlar genel bazda kişi bazında olabilmektedir. Yani ne şekilde isterseniz o şekilde personel takibi yapabilirsiniz.

Pdks firmaları içerisinde en çok tercih edilen firmamız tarafından satışa sunulan yüz tanıma cihazları ile geçiş yapabilmek için öncelikle cihazların giriş ve çıkışlara montajının yapılması gerekmektedir. Daha sonra da geçiş yapmasına izin verilecek olan kişilerin yüzlerinin kayıt edilmesi gerekir. Bu işlemden sonra yüzünü okuttuktan sonra kolayca geçiş yapabilmesi mümkündür. Yüz tanıma cihazlar ile turnikelere ve kapılara da tetik verebilmek mümkündür. Kapılara tetik vermek için kapı girişlerinde, turnikelere tetik vermek için ise turnike üzerine monte edilmektedir.

Pdks firmaları içerisinde en çok tercih edilen firmamız tarafından satışa sunulan parmak izi cihazları da parmak izi tanıma teknolojisi ile çalışmasına devam etmektedir. Parmak izi her insanın parmağında farklı bir özelliğe sahip olduğundan dolayı kişilerin birbirleri yerine parmak izlerini okutarak geçiş yapabilmeleri mümkün olmayacaktır.

Pdks firmaları içerisinde en çok tercih edilen firmamız tarafından satışa sunulan kartlı geçiş kontrol cihazları da kart tanıma teknolojisi ile çalışır. Bu cihazlara kayıt edilecek olan kartlar mifare ya da proximity kart olabilmektedir. Hangi kartın kullanılacağı tamamen cihazın modeline göre değişir.

Pdks firmaları denilince akla ilk gelen firma olmaktan gurur duyuyor ve pdks cihazlarımızı yerine de incelemeniz için Perkotek Plaza’ya bekliyoruz!

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler