perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

500 KG MANYETİK KİLİT

Strike 500 kg manyetik kilit, cam kapılarda kullanılmakta olan kilitlerdir. Strike 500 kg manyetik kilit ile cam kapılara tetik verilebilmektedir. Cam kapıların sabit olan kısımlarında kullanılan Strike 500 kg manyetik kilit, cam kapıların hareketli olan kısımlara mıknatıslama mantığı ile yapışır. Strike 500 kg manyetik kilit ile kullanılmakta olan aparatların, farklı modelleri bulunmaktadır. Bu aparatların L aparatı, LZ aparatı, L aparatı ve U aparatı olmak üzere farklı modelleri bulunmaktadır. Bu modellerin hangisinin kullanılacağı, tamamen kullanılacak olan kapı yapısına göre değişmektedir. Strike 500 kg manyetik kilit dışında bu kilitlerimizde tutuş gücü altmış kilogram, yüz seksen kilogram, iki yüz seksen kilogram, üç yüz elli kilogram ve yedi yüz elli kilogram arasında değişmektedir. Strike 500 kg manyetik kilitlerimizin yani her kapı ağırlığına karşın kullanılabilir olan farklı modelleri de bulunmaktadır. Strike 500 kg manyetik kilit tutuş gücü de oldukça yüksektir. Yüksek tutuş gücü sayesinde karşılığına yapıştığı anda kapıyı kırsanız bile Strike 500 kg manyetik kilitlerin yüksek tutuş gücü sayesinde kapıyı bırakmayacaktır. Bu da mükemmel bir kullanım sunmaktadır. Strike 500 kg manyetik kilitleri, tüm cam kapılarınızda gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz.

Strike 500 kg manyetik kilit dışında kullanılabilir olan bir diğer kilit modelimiz de elektronik kilitler ve elektrikli kilit karşılıklarıdır. Elektronik kilitler ve elektrikli kilit karşılıkları, tüm geçiş kontrol cihazları ile birlikte uyumlu olarak kullanılabilmektedir. Yüz tanıma geçiş kontrol cihazları, parmak izi geçiş kontrol cihazları ve kartlı geçiş kontrol cihazları ile elektronik kilitler tetiklenmek istediğinde, butonlar da uyumlu olarak kullanılabilmektedir. Butonlar sayesinde bu kilitleri kullandığınız tüm alanlarda, buton ile kapı açtırabilirsiniz. Özellikle ofislerde sıkça kullanılan buton ve elektronik kilit ikilisi, yerinizden kalkmadan kapılarınızı açtırabilmenizi sağlar. Kapılara tetik verebilmek için kapılardaki kilidin elektronik ya da elektrikli kilit olması da şarttır. Elektrikli kilit karşılığı kullanılacak olan yerlerde, kapıların sabit olan kısımlarındaki dil karşılıklarının değiştirilmesi yeterli olacaktır. Strike kapı kilitlerindeki dil mekanizmasının paslanmaz çelikten imal edilmiş olan modelleriniz de uzun seneler boyunca sorunsuzca kullanabilirsiniz. Strike elektronik kilit ve elektrikli kilit karşılıkları ile tahta kapılara, ahşap kapılara, Amerikan kapılara, pimapen kapılara, pvc kapılara ve kompozit kapılara da tetik verebilirsiniz. Bu kilitlerimizin tutuş gücü de beş yüz kilogram ile bin beş yüz kilogram arasında değişmektedir.

Strike 500 kg manyetik kilit dışında kullanılabilir olan bir diğer kilit modelimiz de selenoid pimli bolt kapı kilitleridir. Silindir şeklindeki paslanmaz kapı dilinin, kapıların hareketli olan kısımlarına saplanması ile birlikte çalışabilmektedirler. Bu kilitlerimizde ise tutuş gücü sekiz yüz kilogram ile iki bin kilogram arasında değişir. Strike 500 kg manyetik kilit hakkında siz de çok daha fazlası ve fiyat teklifi için hemen şimdi bizi arayın!

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler