perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

RF ÜRÜN KORUMA ETİKETLERİ

RF ürün koruma etiketleri, radyo frekansı ile çalışmakta olan antenler ile birlikte kullanılabilmekte olan etiketlerdir. Bu etiketlerin; 5x5 RF ürün koruma etiketleri, 4x4 RF ürün koruma etiketleri, r50 RF ürün koruma etiketleri, sun RF ürün koruma etiketleri, golf RF ürün koruma etiketleri, mini RF ürün koruma etiketleri, round RF ürün koruma etiketleri ve square RF ürün koruma etiketleri olmak üzere farklı modelleri bulunur. Bu etiketlerin kendi içerisinde de sert plastik etiketler ve kâğıt etiketler olmak üzere ikiye ayrılmaktadır. Sert etiketler, ürünlerin üzerine takılarak kullanılmakta olan etiketlerdir. Bu etiketlerin ürünlerin üzerinden çıkarılması oldukça güçtür. Sert etiketleri ürünlerin üzerinden çıkarmak için etiket sökücülerin kullanılması gerekir. Etiket sökücüye ürün hafifçe bastırıldığında anında etiketlerin çıkması mümkün olacaktır. Bu işlem, mağaza kasa görevlileri tarafından ürün satın alındıktan sonra gerçekleştirilmektedir. Kâğıt RF ürün koruma etiketlerinin ürünlerin üzerinden çıkarılması için ise etiket öldürücü kullanmak gerekmektedir. Etiket öldürücüye ürün gösterildiğinde etiket anında pasif hale getirilerek geçiş izni verilmektedir. Bu işlem de ürün satın alındıktan sonra mağaza kasa görevlileri tarafından geçekleştirilmektedir.

RF ürün koruma etiketleri ile kullanılabilecek olan rfid mağaza ürün koruma antenleri, mağazaların giriş ve çıkış alanlarına monte edilmekte olan antenlerdir. Bu antenler, 8.2 mhz’lik bir çalışma frekansına sahiptirler. Ürünlerin üzerinde yer alan tüm etiketlere verdikleri alarm sayesinde, ürünlerin çalınma riskini tamamen ortadan kaldırırlar. Bu antenlerin kullanım alanları çok geniştir. Marketler, elektronik mağazalar, kozmetik mağazaları, takı mağazaları ve giysi mağazaları gibi pek çok farklı alanda kullanılabilmektedirler.

Kullanılmakta olan bir diğer anten türü de akusto manyetik mağaza ürün koruma antenleridir. Bu antenler; 58 khz’lik bir çalışma frekansına sahip olup mono ya da TX + RX olarak çalışmalarını sürdürebilmektedir. Akusto manyetik antenler, Dexilon teknolojisi ile çalışmasını sürdürmektedir. Bu antenlerin bir çift olarak kullanılması gerekmektedir. Anten çiftleri arasındaki mesafe, tamamen kullanılacak olan etiketin modeline göre değişir. Eğer bu antenler ile sert plastik etiketler kullanılacaksa, anten çiftleri arasındaki mesafe iki metreye kadar çıkabilir. Ancak bu antenler ile kağıt etiketler kullanılacaksa da anten çiftleri arasındaki mesafe 120 santimetre olabilmektedir. Günümüzde bu antenlerin de kullanım alanı çok geniştir. Giysi mağazaları, kozmetik mağazaları, elektronik eşya mağazaları, marketler ve alışveriş merkezlerinde yer alan tüm mağazaların girişlerinde kullanılabilirler.

Mağaza ürün koruma sistemleri kullanılmadan önce ürünlerin çalınmasından çok sonraları haberdar olunuyordu. Bu da ürün için artık yapılabilecek bir şey olmadığı anlamına geliyordu. Sürekli çalınan ürünler artık kendi maliyetini oluşturmuş, işletme sahiplerini oldukça güç durumlara düşürüyordu. İşte bunun ortadan kaldırılması için Sensitive mağaza ürün koruma sistemleri Türkiye dağıtıcılığını yapmaya başladık. Bu sayede mağazalarınızda satışta olan ürünleriniz artık hem koruma altında olacak hem de çalınan ürünlere ödeyeceğiniz masraflardan anında kurtulacaksınız. Sensitive markasının da dağıtıcısı olduğumuz için oldukça uygun fiyatlara sahip olabileceksiniz. Satın almak için yapmanız gereken tek şey 0850 811 80 00 numarasını aramak. RF ürün koruma etiketleri ve mağaza ürün koruma antenlerini yerinde incelemek isterseniz Perkotek Plaza’ya da gelebilirsiniz!

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler