perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

Akıllı Kapı Kilidi Fiyatlarında Kaçırılmayacak Fırsatlar!

Akıllı kapı kilidi sistemleri; şifreli, kartlı, parmak izli ve yüz tanımalı geçiş kontrol cihazları ile birlikte kullanılmakta olan sistemlerdir. Bu sistemlerin kullanımları oldukça basittir. Elektrikli kilit ve karşılıklarının öncelikle geçiş yapılacak olan cihazın, kapıların giriş ve çıkış alanlarına monte edilmesi gerekmektedir. Daha sonra da kapılara kilitlerin takılması gerekmektedir. Geçiş kontrol cihazları, butonla ya da uzaktan kumanda ile de oturduğunuz yerden kapılarınızı açabilmenizi sağlamaktadır. Kapıları açmak için de kilitlerin elektronik ya da elektrikli olması gerekmektedir. Elektrikli kilit karşılıkları kullanılacak olan alanlarda kapının sabit olan kısımlarındaki dil karşılıklarının değiştirilmesi gerekmektedir. Strike kapı kilitlerinin dil mekanizmaları da paslanmaz çelikten imal edilmiş olup uzun süre hizmet verecek şekillerde tasarlanmıştır. Bu kilitler, enerji varken kilitli ya da enerji varken kapalı olmak üzere iki farklı çeşit çalışma prensibine sahiptirler. Bu kilitlerde tutuş güçleri beş yüz kilogram ile bin beş yüz kilogram arasında değişmektedir. Bu kilitleri ahşap kapılar, tahta kapılar, kompozit kapılar, pvc kapılar ve Amerikan kapılarda rahatça kullanabilirsiniz. Akıllı kapı kilidi fiyatları hakkında çok daha fazlası için bize ulaşabilirsiniz. 

Silindir şeklinde olan paslanmaz çelik kapı dilinin hareketli olan kısmına saplanma ile çalışan selenoid bold pimli akıllı kapı kilidi, farklı çeşitlere sahiptir. Bu kilit 800 kilogram ile 2000 kilogram arasında bir tutuş gücüne sahiptir. Manyetik cam akıllı kapı kilidi ise cam kapıların sabit olan kısımlarına takılan manyetik kilitlerdir. Bu kilitler, cam kapıların hareketli olan kısımlarına mıknatıslama mantığı ile çekerek yapışır. Tutuş güçleri ise 60 kilogram ile 1000 kilogram arasında değişiklik göstermektedir. Manyetik kilit karşılıklarında kullanılabilen farklı aparatlar da bulunmaktadır. Bu aparatlar U aparatı, Z aparatı, L aparatı ve LZ aparatı olarak farklı modellerdedir. Mıknatıslı manyetik cam kapı kilitleri, karşılıklarına yapıştıklarında kapıları kırsanız bile kilidin yüksek tutuş gücü sayesinde asla kapıyı bırakmaz. Bu da güvenilir bir kullanım sunmaktadır. Uygun akıllı kapı kilidi fiyatları için bizr ulaşabilirsiniz. 

Perkotek Teknoloji olarak Strike akıllı kapı kilidi fiyatları firmamızda oldukça uygundur. Bunun nedeni, bu kilitlerin Türkiye distribütörlüğünü yapmamızdır. Yani kontrollü geçişler elde etmek isterseniz, bu kilitleri kullanarak uygun fiyatlar ile sahip olabilirsiniz. Satın almak için yapmanız gereken tek şey sadece 0850 811 80 00 numaralı telefonlarımızı tuşlayarak bizimle irtibata geçmek. Strike kapı kilitleri ile siz de geçişleri kontrol altına alın!

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler