perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...
XR CİHAZI FİYATLARI

Xr cihazı, yüksek güvenliğe ihtiyaç duyulan alanlarda kullanılmakta olan cihazlardır. Bu cihazlar; tabanca, silah, bıçak gibi kesici ve delici tüm nesneleri tespit ederek olası tehlikeli durumların önüne geçmek için %100 güvenle tercih edilebilir. Tabi ki bunun için tercih önerimiz Secuda xr cihazı. Secuda xr cihazı fiyatları uygunluğundan ötürü tercih etmenizi istememizin yanı sıra aynı zamanda bu cihazları Türkiye distribütörü olduğumuzdan ötürü kusursuz, kesintisiz ve uzman destek garantisi mümkündür. Xr cihazını kullanmaya başladığınızda herhangi bir sorun yaşarsanız, çağrı merkezimizle irtibata geçerek yerinde ya da telefon ile hızlı destek alabilmeniz mümkündür. Ayrıca iki sene boyunca da garantili olmakla birlikte, xr cihazları fiyatları uygunluğunun yanı sıra aynı zamanda on sene boyunca da yedek parça garantisi devam etmektedir.

Xr cihazı; alışveriş merkezleri, kamu kurum ve kuruluşları, askeri alanlar, hava alanları, belediyeler, fabrikalar, eğitim kurumları, iş yerleri gibi birçok alanda kullanılabilmektedir. Günümüzde her geçen gün çok daha geniş alanlarda tercih edilmekte olan xr cihazı; bavul, çanta, zarf, poşet gibi nesnelerin içerisini açmadan, bu nesnelerin içerisini de taramanızı sağlar. Xr cihazı fiyatları, bu nesneleri ekranına renkli ya da siyah – beyaz olarak yansıtmasına bakılarak da değişebilmektedir. Ekrana nesnelerin renkli olarak yansıtılması olayı, organik ve inorganik madde ayrımı yapan cihazlarda olmaktadır. Bu ayrımı yapan xr cihazı fiyatları, siyah – beyaz görüntü veren cihazlara oranla bir tık daha fazla olabilir. Peki nedir bu organik ve inorganik madde ayrımı? Organik ve inorganik madde ayrımında nesneler ekrana üç farklı renkte yansıtılabilmektedir. Turuncu renkli olarak yansıtılmakta olan maddelere tabir-i caizse zararsız olan maddeler diyebiliriz. Atom ağırlıkları bu nesnelerin 10’un altında olmaktadır. Örneğin; oksijen - hidrojen (birleşimi olan su), helyum, lityum, berilyum, karbon ve azot bunlara örnek olarak verilmektedir. Atom numarası 10 ile 18 arasında olan maddeler ise karışık grup elementleri olarak adlandırılırlar. Bu nesneler xr cihazı ekranlarında yeşil renkli olarak görünmektedirler. Fosfor, alüminyum, magnezyum, kükürt vb. elementler de bunlara örnek olarak gösterilebilirler.

Xr cihazı ekranlarında mavi renkli olarak görünmekte olan nesneler ise inorganik madde olarak adlandırılmaktadırlar. İnorganik maddelerin atom ağırlıkları 18’den büyük olmaktadır. Krom, titanyum, demir, kalay, çelik, altın, bakır, gümüş vb. elementler, inorganik maddeleri oluşturan elementlerdir. Yani tehlikeli olarak nitelendirdiğimiz silah, tabanca, bıçak gibi nesneler bu elementlerden oluşmaktadır. Xr cihazı fiyatları işte bu ayrımların yapılmasına göre farklı fiyatlandırmalara tabi tutulmaktadır.

Xr cihazı fiyatları hakkında genel olarak bir bilgi vermek mümkün değildir. Xr cihazı fiyatlarını öğrenmek için en iyi seçenek, sadece bizimle irtibata geçmek. Alanında oldukça profesyonel ve uzman olan satış müdürlerimiz ve satış danışmanlarımız, ihtiyacınızı karşılayacak olan en kaliteli ve en güvenilir xr cihazı ile sizi %100 güvenlik ile tanıştıracak. 7/24 sorunsuz olarak kullanabileceğiniz xr cihazı fiyatları için 0850 811 80 00 numarasını tuşlayabileceğiniz gibi isterseniz info@perkotek.com mail adresi üzerinden de bizimle irtibata geçebilirsiniz.

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler