perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

AKILLI KİLİTLER

Akıllı kilitler, kapılardan yapılacak olan geçişlerin kontrollü bir biçimde yapılmasını sağlarlar. Akıllı kilitlerin elektronik akıllı kilitler, selenoid akıllı kilitler ve manyetik elektrikli kilitler olmak üzere farklı modelleri bulunmaktadır. Kapı yapınızın ne olduğunun bir önemi kalmaksızın bu akıllı kilitler modellerinden herhangi birisini kullanmanız mümkündür. Kapınız ahşap, demir, tahta, cam ya da pvc olsa dahi akıllı kilitlerin tüm bu kapı yapılarında kullanılmakta olan modelleri bulunmaktadır.

Akıllı kilitlerin elektronik kilit ve elektrikli kilit karşılıkları ile tüm personel devam kontrol sistemleri cihazlarını bir arada kullanabilirsiniz. Kullanımları çok basit olup elektrikli kilit karşılığı kullanılacak olan yerlerde kapıların sabit olan kısımlarındaki dil karşılıklarının değiştirilmeleri yeterli olmaktadır. Üstelik bu kilitlerin dil mekanizmaları paslanmaz çelikten üretildiği için de uzun yıllar boyunca sorunsuz olarak kullanım sağlanabilmesi de mümkün olacaktır. Elektrikli akıllı kilitlerin enerji varken kapalı ve enerji varken kilitli olmak üzere farklı modelleri yer almaktadır. Tutuş gücü elektrikli akıllı kilitlerde beş yüz kilogram ile bin beş yüz kilogram arasında farklılık göstermektedir. Elektrikli akıllı kilitleri Amerikan, pvc, ahşap, demir veya pimapen tüm kapı yapılarında sorunsuzca kullanabilirsiniz.

Akıllı kilitlerin selenoid bold pimli olan modelleri ise kapıların hareketli olan kısımlarına takılarak kullanılmakta olan kilitlerdir. Bu kilitlerin tutuş güçleri sekiz yüz kilogram ile iki bin kilogram arasında değişiklik göstermektedir. Bu akıllı kilitleri kullanmak ve montajını yapmak çok basittir. Manyetik akıllı kilitler ise cam kapıların sabit olan kısımlarında kullanılmakta olan kilitlerdir. Bu kilitler ile birlikte bir de aparatlarının kullanılması gerekmektedir. Kullanılacak olan aparatların L, U, LZ gibi farklı modelleri bulunur. Yani kapınızın şekline göre farklı model kullanılması mümkün olmaktadır. Bu aparatlar manyetik akıllı kilitlere yapıştıkları anda onları sökmek mümkün değildir. Bu tarz bir durumda kapıyı kırsanız bile kilidi asla sökemezsiniz. Manyetik akıllı kilitlerin tutuş gücü altmış kilogram, yüz seksen kilogram, iki yüz seksen kilogram, üç yüz elli kilogram, beş yüz kilogram ve bin kilogram arasında değişmektedir. Kapınızın ağırlığı ne ise ona uygun olan bir manyetik akıllı kilitleri tercih edebilirsiniz.

AKILLI KİLİTLER FİYATI

Akıllı kilitlerin fiyatı kullanılacak olan modele göre değişiyor olsa bile Perkotek Teknoloji ailesi olarak Strike akıllı kilitler Türkiye dağıtıcısı konumunda olduğumuz için firmamızda oldukça uygun fiyatlar ile satışa sunulmuştur. Akıllı kilitler fiyatı teklifi almak için info@perkotek.com mail adresi üzerinden bize yazabileceğiniz gibi isterseniz akıllı kilitleri incelemek için Perkotek Plaza’ya gelebilirsiniz!

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler