perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...
AKILLI OTOPARK SİSTEMİ

Kullanım alanların günümüzde özellikle toplu konut sitelerinin kurulmasıyla artan akıllı otopark sistemi, kullanıldıkları bölgeler gereği çalışma sistemi açısından kendilerini geliştirmek zorunda kalmışlardır. Kullanıcılarımızın bu konuda ihtiyaç duyacakları akıllı otopark sistemi için gerekli ürünleri Perkotek firması olarak Türkiye distribütörü olduğumuz Avax markalı akıllı otopark sistemi ürünleri ile tedarik etmekteyiz. Avax markası adı altında bulunan akıllı otopark sistemi bariyerleri ve hızlı geçiş sistemleri ile tam anlamıyla bir güvenilir ve kullanışlı akıllı otopark sistemi sahibi olacaksınız.

Sahibi olduğumuz akıllı otopark sistemi bariyerleri, DZ ve MN bariyer sistemleri olmak üzere kendi içlerinde modellere ayrılmaktadır. Bu modellerde kendi içlerinde kol mesafeleri ve çeşitlerine göre ayrılmaktadır. DZ bariyerler kol mesafeleri olarak DZ 3 ve DZ 6 modelleri ile 3 m ve 6 m olan kol uzunlukları ile kullanıcılara sunulmaktadır. MN bariyerler ise aynı şekilde MN 3 ve MN 6 standart kol tipi ve 3 m ile 6 m olan kol uzunları ile kullanıcılara sunulmaktadır. MN modeline ait olan ayrıca MN 5 modeli ile 5 m uzunluğundaki kolu ile bu kolda bulunan saçaklarıyla standart bariyer kollarından farklı bir seçenek sunulmaktadır. Bariyer kolundaki aşağı uzanan bu saçaklar ile bariyer kolunun altından olası kaçak geçişlerinde önlenmesi sağlanmaktadır. Darbeye karşı dayanıklı gövdeleri ile olası araç kazalarından bariyer mekanizmasının ve bariyer ana kartının hasar almalarının önüne geçilmektedir. Ayrıca elektrostatik toz boya teknolojisi ile korunan gövdeleri ile dış etkenlerden kaynaklı oluşabilecek hasar ve yıpranmalarda bu şekilde engellenmiştir. Tüm akıllı otopark sistemi bariyer modellerindeki kol mesafeleri maksimum kol uzunluklarının altına indirgenebildiği için bariyerin sisteminin uygulanacağı otopark geçiş noktasının dar ya da geniş bir alanda olması kurulum için bir sorun teşkil etmeyecektir. Set içerisindeki kolay kurulum montaj aparatları ile bariyerin kurulması için tek ihtiyaç duyulan bariyeri çalıştıracak 220 v şehir elektriği ve kurulacağı düz bir zemindir. Bu koşullar doğrultusunda kurulumları rahatlıkla yapılacaktır.

Otopark geçiş noktasına kuruluna kollu bariyer sisteminin akıllı otopark sistemi olabilmesi için son aşama da senkronize bir şekilde çalışacak otomatik geçiş sistemidir. Aynı şekilde Avax markasına ait HGS geçiş sistemleri ile bu sisteme de sahip olacaksınız. Otopark geçiş noktasına kurulacak HGS antenler aracılığı ile sistemi yönetecek HGS panelin haberleşmesi sağlanacaktır. Panele tanımlanan HGS etiketler kullanıcılara dağıtılarak araçlarına yerleştireceklerdir. Sisteme tanımlı etiketlerin bulunduğu araçlar otopark geçiş noktasına geldiklerinde HGS antenler tarafından algılanarak panelin sorgusuna sunulacaktır. Panel gelen araca onay verdiğinde bariyere otomatik olarak açılma komutu gönderecektir. Gelecek olan araçtaki etiket sisteme tanımlı değilse ya da araçta hiç etiket yoksa panelin sorgusuna takılacak ve bariyer acımayacağı için geçiş yapamayacaktır. Bu gibi durumlarda da gelen yabancı kapıda bulunan görevli onayı doğrultusunda geçişini tamamlayacaktır.

AKILLI OTOPARK SİSTEMİ FİYATLARI

Akıllı bariyer sistemi ayrıca güvenlik sistemleri ile de entegre bir şekilde çalışabilir. Otopark altyapısında bulunan bir güvenlik sistemi varsa acil durumlarda bu güvenlik sisteminin vereceği sinyallerinde bariyer sistemi tarafından algılanması sağlanabilir. Böylece akıllı otopark sistemi bariyerlerinin otomatik olarak serbest moda geçmesi sağlanmaktadır. Eğer böyle bir altyapı yoksa tek bir merkezli olarak bir ya da daha fazla tekilinin onayı doğrultusunda manuel olarak da serbest moda geçmesi sağlanabilir. Akıllı otopark sistemi ile yaşanacak sorunlar ile ilgili firmamıza ait deneyimli destek ekibi ile irtibata geçilmesi yeterli olacaktır. Telefondan yapacakları yönlendirmeler ile sisteme müdahale edilmesi sağlanır. Sisteme müdahale edecek bir yetki olmaması durumunda veya sorun giderilmemesi durumunda alınan randevu ile teknik ekip yönlendirilmesi seçeneği de kullanıcılara sunulmaktadır. 

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler