perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

Alarm Sökme Mıknatısı: Güvenlik Etiketlerinde Pratik Çözüm!

Alarm sökme mıknatısı, mağaza ürün koruma sistemlerinde kullanılmakta olan sert plastik etiketlerin ürünlerin üzerinden çıkarılması için kullanılmaktadırlar. Alarm sökme mıknatısı sayesinde giysi mağazalarında sıklıkla rastladığımız sert plastik etiketlerin ürünlerin üzerinden kolayca çıkarılması sağlanmaktadır. Tabi ki bunun için öncelikle bu ürünlerin satın alınması gerekmektedir. Satın alma işleminden sonra mağaza kasa görevlileri tarafından kolay ve hızlıca alarm sökme mıknatısı ile çıkarılabilirler. Bu esnada ürüne zarar verilmesi gibi bir durum söz konusu değildir. Alarm sökme mıknatısı ürünlere zarar verilmeden çıkarmayı sağlar. Üstelik çıkarılan sert plastik etiketlerin tekrar tekrar kullanılabilme olanağı da bulunmaktadır. Bu sayede sistemin her zaman için çok uygun fiyatlara mal edilmesi sağlanır. Kullanılan bir diğer etiket türü de kâğıt etiketlerdir. Bu etiketler ise ürünlerin üzerine yapıştırılarak kullanılmakta olan etiketlerdir. Özellikle market, ayakkabı mağazaları ve elektronik eşya mağazalarında sıklıkla kâğıt etiketler kullanılmaktadır. Bu etiketlerin pasif hale getirilebilmesi için kesinlikle etiket öldürücülerin kullanılması gerekmektedir.

Alarm sökme mıknatısı kullanılan mağaza ürün koruma sistemlerinde kullanılabilecek olan iki farklı anten türü bulunmaktadır. Bu antenler; akusto manyetik mağaza ürün koruma antenleri ve rfid mağaza ürün koruma antenleridir. Akusto manyetik mağaza ürün koruma antenleri, bir çift olarak kullanılması gereken antenlerdir. Keza aynı şey rfid mağaza ürün koruma antenleri için de geçerli olmaktadır. Anten çiftleri arasındaki mesafe, tamamen kullanılacak olan etiketlerin modeline göre değişmektedir. Eğer akusto manyetik mağaza ürün koruma antenleri ile sert plastik etiketleri kullanırsanız, bu antenler arasındaki mesafe maksimum iki metreye kadar çıkarılabilmektedir. Ancak akusto manyetik mağaza ürün koruma antenleri ile kağıt ürün etiketleri kullanılacaksa, bu anten çifti arasındaki mesafenin 120 santimetre olması gerekmektedir. Üstelik birden fazla anten çiftinin de bir arada kullanılabilmesi mümkündür. Yani mağazalarınızın giriş alanlarına göre anten kullanım adedi arttırılabilmektedir. Akusto manyetik mağaza ürün koruma antenleri, Dexilon teknolojisi ile çalıştıkları için de elektronik gürültüden veya çevredeki metal eşyalardan etkilenmeyeceklerdir. Bu antenler ile birlikte DR ürün koruma etiketleri, şişe ürün koruma etiketleri, pencil ürün koruma etiketleri ve slipper ürün koruma etiketleri kullanılabilmektedir.

Alarm sökme mıknatısı ile kullanılan bir diğer anten modeli de rfid mağaza ürün koruma antenleridir. Bu antenler ile 4x4 ürün koruma etiketleri, square ürün koruma etiketleri, 5x5 ürün koruma etiketleri, round ürün koruma etiketleri, r50 ürün koruma etiketleri, golf ürün koruma etiketleri ve sun ürün koruma etiketleri bir arada kullanılabilmektedir. Hangi etiketin kullanılacağı tamamen mağazalara göre değişmektedir. Bu antenlerin de bir çift olarak kullanılması gerekmektedir. 8.2 mhz’lik bir çalışma frekansı ile çalışmaktadırlar.

Sensitive mağaza ürün koruma sistemleri hakkında en çok merak edilenlerden bir tanesi de bu sistemlerin fiyatlarıdır. Perkotek Teknoloji ailesi olarak Sensitive mağaza ürün koruma sistemleri Türkiye dağıtıcısı konumunda olduğumuz için bu sistemleri firmamızdan çok uygun fiyatlara satın alabilirsiniz. Fiyat teklifi için tek yapmanız gereken şey bizi aramak!

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler