perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

ALARM SÖKÜCÜ MIKNATIS

Alarm sökücü mıknatıs, mağazalarda kullanılmakta olan sert etiketlerin ürünlerin üzerinden çıkarılması için kullanılmaktadırlar.  Alarm sökücü mıknatıs kullanımı, mağazaların kasa görevlileri tarafından gerçekleştirilmektedir. Ürünlerin üzerinde yer alan etiketlerin, kolayca çıkarılması için kullanılmaktadır. Bu etiketlerin ürünlerin üzerinden çıkarılabilmesi için öncelikle ürünün satın alınması gerekmektedir. Ürün satın alındıktan sonra mağaza kasa görevlileri tarafından ürünün üzerinden çıkarılmaktadır. Sert plastik etiketler alarm sökücü mıknatıs ile ürünlerin üzerinden çıkarılırken, kâğıt etiketleri pasif hale getirmek için ise etiket öldürücü kullanılması gerekmektedir. Kâğıt etiketler de ürün satın alındıktan sonra mağaza kasa görevlileri tarafından ürünlerin üzerinden çıkarılmaktadır. Aksi halde örneğin alarm sökücü mıknatıs kullanılmadan etiketlerin el ile ürünlerin üzerinden çıkarılması istenirse, bu tip durumlarda ürünlere büyük ölçüde zararlar verilecektir. Hatta kullanılamaz hale bile getirilebilmektedir.

Alarm sökücü mıknatıs ile kullanılmakta olan iki farklı anten modeli bulunur. Bunlar; akusto manyetik mağaza ürün koruma antenleri ve rfid mağaza ürün koruma antenleridir. Hangisinin kullanılacak olduğu tamamen sizin tercihinize göre değişse de aslında kullanılacak olan mağazada satışı yapılan ürün de çok önemlidir. Örneğin giysi mağazalarında sert etiketleri görebilen ve ona tepkiler veren antenler, market gibi yerlerde kâğıt etiketleri gören ve ona tepki verebilen antenlerin kullanılması gerekmektedir. Öncelikle alarm sökücü mıknatıs ile kullanılabilen akusto manyetik mağaza ürün koruma antenlerinden bahsedelim. Bu antenler, 58 khz’lik bir çalışma frekansına sahiptirler. Dexilon teknolojisi ile üretildikleri için çevredeki elektronik gürültüden ya da metal eşyalardan etkilenmezler. Bu antenleri ile birlikte pencil etiket, DR etiket, slipper etiket ve şişe etiket bir arada kullanılabilmektedir. Bu antenleri ayrıca çift olarak kullanmak gerekmektedir. Anten çiftleri arasındaki mesafe, kullanılacak olan etikete göre değişmektedir. Eğer sert plastik etiketler kullanılacaksa, anten çiftleri arasındaki mesafe iki metreye kadar çıkarılabilmektedir. Ancak kâğıt etiketler kullanılacaksa da anten çiftleri arasındaki mesafe 120 santimetre olmalıdır. Bu antenler pleksiglass malzemeden üretildikleri için yere düşseler bile kırılma ya da zarar görmeleri gibi bir durumda söz konusu değildir.

Alarm sökücü mıknatıs ile kullanılabilen rfid mağaza ürün koruma antenleri de çift olarak kullanılmakta olan antenlerdir. Bu antenler, mağazaların giriş ve çıkış alanına montaj yapıldıktan sonra her ürünün üzerinde etiketin kullanılması gerekir. Rfid mağaza ürün koruma antenleri ile 4x4 ürün koruma etiketleri, 5x5 ürün koruma etiketleri, round ürün koruma etiketleri, square ürün koruma etiketleri, mini ürün koruma etiketleri, sun ürün koruma etiketleri ve golf ürün koruma etiketleri kullanılabilmektedir. Her türlü mağazada güvenle kullanılabilecek olan bu antenler, oldukça da uygun fiyatlara sahiptirler.

Firmamızda kurulduğu günden beri Sensitive mağaza ürün koruma sistemleri Türkiye dağıtıcılığını yaptığı için en uygun fiyatlı mağaza ürün koruma sistemlerini sadece firmamızdan alabilirsiniz. Satın almak için tek yapmanız gereken bizi aramak. İsterseniz Perkotek Plaza’ya gelerek yerinde inceleme fırsatı da yakalayabileceksiniz!

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler

100.000'in üzerinde memnun müşteri referansı ile açık ara lider
Referanslarımızdan Bazıları